Тривалість процедури Смас Ліфтинг для обличчя

Смас ліфтинг – процедура, що омолоджує, за допомогою якої можна позбутися від видимих ознак старіння. Суть методу полягає в глибокому впливі ультразвуку на глибинний підшкірний шар SMAS – м’язово – апоневротичну систему, яка відповідає за гладкість шкіри і тонус м’язів обличчя.

Смас ліфтинг вирішує такі проблеми:

Підтягнута шкіра обличчя і поліпшення чіткості овалу здатні зробити вас молодше приблизно на 10 років. За рахунок руйнування «старого» колагену в глибокому підшкірному шарі, після стимуляції ультразвуком починає посилено вироблятися свій власний, новий колаген.

Скільки триває процедура Смас ліфтингу обличчя? Це залежить від кількості оброблюваних зон і необхідних ліній, тобто імпульсів, на кожну зону.

Процедура ділиться на три етапи:

Подтяжка век

Три етапи тривають приблизно від 40 хвилин до 2 годин. Включаючи той час, за яке шкіра повинна підготуватися до маніпуляцій. Але в кожному конкретному випадку час підбирається індивідуально.

Вибираючи косметологічний центр або клініку, обов’язково переконайтеся, що у неї є ліцензія, а також сертифікат на обладнання для Смас ліфтингу. Апарат Альтера Систем (ULTHERA) пройшов численні клінічні випробування і був схвалений в США Департаментом FDA, який стежить за безпекою і якістю препаратів і послуг в сфері здоров’я людини.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]