Корекція Підборіддя

Корекція підборіддя – доступна та ефективна процедура.

Корекція Підборіддя

Корекція Підборіддя

У 36-40 років починаються фізіологічні зміни овалу обличчя і підборіддя. Він стає не таким виразним, чітким. Зараз є ефективні косметичні процедури, які допоможуть вирішити проблему. Спочатку допоможуть масажі, спеціальна косметика, апаратні методики.

Коли вікові зміни стають більш вираженими, в косметичному салоні проведуть корекцію за допомогою спеціальних засобів – філерів, наприклад, гіалуронової кислоти.

Чого чекати від застосування філерів

Якщо потрібна радикальна корекція підборіддя, потрібне хірургічне втручання. Якщо, наприклад, потрібно створити вольове підборіддя або відновити його, можуть навіть знадобитися імпланти з силікону. Але якщо ви хочете просто зробити ваше підборіддя красивим, зверніться в наш салон Smas.

Корекція підборіддя філлерами допоможе вирішити наступні завдання:

Контурна пластика підборіддя філлерами стала максимально доступною. Зараз в якості філлера використовується гіалуронова кислота. Вона максимально ефективна і безпечна, має тривалий стійкий ефект. Головне – щоб корекцію філлерами проводив досвідчений дипломований спеціаліст. Це серйозна медична процедура, при якій препарат вводиться досить глибоко, в область окістя.

Якщо вам цікава контурна пластика підборіддя, подивіться фото результати до і після на нашому сайті. Всі фото корекції підборіддя виконані в салоні. Також на сайті нашого салону ви можете почитати відгуки про корекцію підборіддя. Якщо вам цікава контурна пластика, підбірка відео допоможе вам скласти думку про процедуру. 

f68019a6c79a5eaf3fa9866bc9de86fc-768x362

Що таке контурна пластика підборіддя

Корекція підборіддя – доступна і ефективна процедура. Гарне підборіддя, яке захоплює погляди оточуючих досконалою лінією, підтянутостью, можна мати і після 50-ти. Тут допоможе унікальна косметична салонна процедура – контурна пластика підборіддя із застосуванням філерів. Вам не потрібно лягати під скальпель хірурга. Досить пройти процедуру з філлерами. Результат буде видно відразу і не буде потрібно тривале відновлення.

kontur_podborodok

Характеристики Філерів

Для філерів визначальними є такі властивості:

Щоб корекція форми підборіддя принесла бажаний результат, процедуру повинен виконувати досвідчений лікар. У нашому салоні спеціаліст професійно оцінить стан вашого підборіддя, визначить, чи є показання для процедури корекції. Лікар підбере ту різновид філлера, яка максимально показана саме вам, визначить дозу, місця введення препарату.

Завдяки високій кваліфікації і професійності наші лікарі-косметологи забезпечать ідеально рівномірне введення і розподіл філлера. В результаті ви отримаєте максимально натуральний ефект. Також можлива контурна пластика вилиць і підборіддя.

У нашому салоні доступна цінова політика. Ціна контурної пластики підборіддя у нас доступна кожному. Не витративши великих коштів, ви відновите свою молодість і красу, виправите недоліки, повернете своє підборіддя досконалість, виконаєте корекцію подвійного підборіддя.

Корекція Підборіддя

Контурна пластика підборіддя: протипоказання

Є абсолютні або тимчасові протипоказання.

Абсолютні протипоказання:

Тимчасові:

При наявності рубців важко передбачити, як розподілиться філлер.

Корекція Підборіддя

Як проводиться процедура

Щоб отримати найкращий результат ми використовуємо самі щільні філери. Вони можуть утримувати потрібну форму тривалий термін. Контурна пластика обличчя, підборіддя буде ефективною. Максимальний обсяг введеного філлера для даної зони становить 2 мл.

Триває процедура до півгодини. Під час її проведення використовується анестезія у вигляді крему або уколу анестетика (ультракаїн, новокаїн, лідокаїн).

Етапи процедури такі:

Процедуру не варто проводити під час місячних, так як в цей період високий ризик появи набряків, синців. Два тижні після проведення процедури потрібно уникати прямих сонячних променів, теплового впливу.

Якщо ви захочете зробити масаж обличчя, то його варто проводити не раніше, ніж через 2 місяці.

09d8bd70-3613-4421-94cd-87662eea63d6

Корекція підборіддя: плюси і мінуси

Корекція процедури має свої плюси і мінуси.

Плюси:

Мінуси:

piling-v-domashnih-usloviyah-retsepty.jpg

Де в Києві можна зробити контурну пластику підборіддя

У нашому салоні дана процедура проводиться вже не перший рік. Ми використовуємо виключно сертифіковані оригінальні філери. Це препарати, в яких міститься гіалуронова кислота з високим ступенем очищення. Контурна пластика підборіддя гіалуроновою кислотою безпечна і ефективна. Зателефонуйте нашому лікарю, і він відповість на всі актуальні для вас питання.

Запишіться сьогодні!

Контурная пластика

Belotero (Швейцария)

Belotero Balance
7500 грн
Belotero Intence
8000 грн
Belotero Soft
6000 грн
Belotero Volume
9000 грн

Restylane

Defyne
300 €
Kysse
270 €
Lyft
300 €
Refyne
250 €
Classic
250 €
Volume
280 €

Відгуки

Оксана:

«Після 40 років я відчула, що моє підборіддя вже не таке, як було раніше. А хотілося б, щоб воно не розпливалося і залишалося «в формі». Начитавшись відгуків, я зважилася на салонну процедуру контурна пластика підборіддя. Все пройшло добре, і тепер я маю чітко виражене підборіддя і ніби помолодшала на 10 років! »

Світлана:

«Я давно хотіла зайнятися корекцією підборіддя, поки мій косметолог не порадив мені контурну пластику підборіддя гіалуронкою. Я просто в захваті! Такого ефекту «Вау» не очікував ніхто з моїх подружок, всі вони були налаштовані скептично, а тепер дві з них вже записалися на цю чудову підтягуючу процедуру! »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]