Ін'єкції ксеоміна

Ксеомін (Xeomin) – ін’єкційний препарат нового покоління на основі чистого ботулотоксину типу А

Ін'єкції Ксеоміна

Ін'єкції ксеоміна

Ксеомін в естетичній медицині застосовується з метою безпечної корекції мімічних зморшок і профілактики утворення нових, а також для тимчасового лікування гіпергідрозу.

Ксеомін розроблений і виготовлений в 2001 р німецькою фарм. концерні MERZ, в Україні зареєстрований з 2017 р

Безпека і ефективність препарату підтверджені FDA і численними клінічними дослідженнями.

Препарат схвалений в більш ніж 70 країнах світу.

Інноваційність ксеоміна полягає в тому, що це перший в світі ботулотоксин, вільний від комплексоутворюючих білків, що зводить до мінімуму ймовірність алергічних реакцій, а також запобігає розвитку нечутливості до препарату при тривалому повторному застосуванні.

Ще одна важлива особливість Ксеоміна – це гнучкі інтервали між процедурами, т.д. Ін’єкції можна проводити в міру необхідності для кожного конкретного пацієнта.

Лифтинг в Центре Омоложения
1425417108_1390235318_provedenie-ukolov-biorevitalizacii

Ксеомін дає передбачувані, максимально природні результати.

Процедура триває 20-60 хвилин, ефект помітний вже на 3-5-й день, стійкий результат формується протягом 2-х тижнів і зберігається на період 3-6 місяців.

Обмеження після проведення ін’єкцій ксеоміна мінімальні.

Протипоказання до застосування ксеоміна:

Запишіться сьогодні!

Ін’єкції Ксеоміна

1 одиниця - 150 грн

.

Відгуки на ксеомін :

Марія:

«Після свого 35 річчя подивилася в дзеркало і зрозуміла, що за останні кілька років сильно постаріло моє личко. Ніколи не думала, але прийшло і в моєму житті час, коли ні маски, ні масаж вже не допомагають. Ботокс я колоти не хотіла. А косметолог порадив уколи Ксеоміна. Я кілька днів подумала і зважилася. На сьогоднішній день, минуло півтора місяці після процедури і результат досі ідеальний, шкіра виглядає молодою і свіжою! »

Наталія:

«Прибирала мімічні зморшки навколо очей і рота ксеоміном. Я дуже емоційна і все відбилося на обличчі ((Сказати можу тільки хороше. Мені порівняти ні з чим, я перший раз колола. Довго тягнула, страшно боялася, але косметолог все акуратно зробила. Зморшки розглядалися, і обличчя наче розгладилося, стало більш відкрите. на подив я не стала, як лялька фарфорова, міміка збереглася. Рада, що є такі сучасні засоби медицини, можна знову сміятися від душі. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]