Smas Lifting Обличчя

В результаті Cмас Ліфтинг або апаратної підтяжки обличчя виробляються нові білки, що відповідають за пружність, еластичність шкіри – колаген і еластин.

Смас Ліфтинг Обличчя

Смас Ліфтинг підтяжка обличчя

Виглядати як зірка з обкладинки журналу або екрану ТВ. Без операцій, уколів, болю і зусиль. Мрія? Ні в якому разі. Унікальний smas (СМАС) ліфтинг обличчя – реальний і перевірений ключ до свіжості і красі.

Смас Ліфтинг обличчя визнаний в світі

Популярність процедури визнають не тільки клієнти, переконавшись в ефекті. Апарат Ulthera System на щорічному міжнародному конгресі з антивікової медицині AMEC в місті Парижі в 2016 році визнаний кращим апаратом для нейрохірургічного ліфтингу обличчя.

Для омолодження потрібна лише 1 процедура!

Уявіть, як чоловіки захоплюються Вами, а жінки, навіть молодше, дивляться із заздрістю і намагаються дізнатися секрет Вашого дивовижного виду. А він простий: Смас Ліфтинг – підтяжка обличчя ультразвуком.

* Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Чи можливе проведення Смас Ліфтинг обличчя, якщо Вам менше 35 років?

Адже саме з цього віку рекомендується використовувати Смас Ліфтинг обличчя.

Показання до процедури можуть бути такі:

Генетична спадковість

Гормональні зміни

Наявність зморшок

Наявність ранніх вікових змін

Втрата пружності шкіри

Вік не має ніякого значення, просто після 35, як правило, у всіх людей відбуваються вікові зміни. Всі старіють по-різному, і хтось, щоб зупинити цей процес вдається до даної процедури в 25, а хтось і в 45 виглядає чудово. Тому, в першу чергу, потрібно стежити за загальним станом обличчя.

Фото - галерея процедури Smas Lifting

Що таке Смас Ліфтинг обличчя?

Безопераційна підтяжка і омолодження

В результаті Смас Ліфтингу або апаратної підтяжки обличчя виробляються нові білки, що відповідають за пружність, еластичність шкіри – колаген та еластин.

У перші хвилини після Смас Ліфтингу Ви бачите тільки початок поліпшень, а протягом двох-трьох місяців ефект smas підтяжки шкіри обличчя збільшується. Ви розквітає, як ніжний бутон троянди.

Як проходить кругова підтяжка обличчя smas? Ультразвукова хвиля проникає також глибоко під шкіру, як скальпель хірурга, в шар м’язово-апоневротичний (smas – скорочення від його англійської назви). Але не ріже, а прогріває і стимулює м’язи.

* Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

смас лифтинг лица

Численні дослідження, які були проведені у всьому світі, доводять високу ефективність роботи апарату Альтера систем. Відомо понад 50 масових наукових експериментів, під час проведення яких близько 90% пацієнтів випробовуваних отримали високі результати щодо поліпшення контура обличчя, мінімізації зморшок, зниження в’ялості і в цілому поліпшення стану і омолодження шкіри.

Природне омолодження: вплив на Смас обличчя

смас лифтинг лица

Смас Ліфтинг обличчя

– шлях збереження молодості

Тонус І Молодість Шкіри

Навіть якщо Вам трохи за 30, пора не тільки фігуру в спортзалі коригувати. Smas (СМАС) ліфтинг шкіри обличчя допоможе тримати м'язи в тонусі і зберігати спокійну впевненість у власній неперевершеності.

Smas Обличчя - Тривалий Ефект

Якщо smas обличчя зроблений якісно і професійно, наступний візит до спеціаліста на процедуру відбудеться тільки через 2 роки. Ефект тримається краще, ніж тюнінг авто Вашого улюбленого.

Безпечно: Без Синяків І Набряків

Smas hifu ліфтинг - це ультразвукова підтяжка обличчя, яка проводиться за допомогою інноваційних апаратів. Ніяких пошкоджень шкіри, рубців, розтяжок, ін'єкцій. Добре поєднується з іншими процедурами по відновленню пружності шкіри.

Апаратний Смас Ліфтинг фото до і після

Результати підтяжки обличчя процедурою smas ліфтинг

Однозначно, Ви будете виглядати на пару років молодше, а Ваші фото в соцмережах зберуть ще більше лайків і приємних коментрів. 

Повертається виразність контурів обличчя

Повіки, брови, куточки губ піднімаються

Птоз тканин коригується

Брилі на щоках зникають

Складки і зморшки розгладжуються

Обличчя зберігає свіжість і молодість ще як мінімум два роки

Запитуйте у наших косметологів, які показання та протипоказання, а також вартість smas ліфтингу або ультразвукової підтяжки обличчя. * Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Вартість безопераційної smas підтяжки обличчя

Не економ на своєму обличчі і зовнішності!

Приємний бонус на користь Смас Ліфтингу: невисока ціна на апаратний Смас Ліфтинг обличчя. Вам не доведеться покласти на косметологічний вівтар річний або навіть місячний бюджет. Smas підтяжка обличчя в 2018 р коштує всього лише, як палаюча поїздка з України до Туреччини або на Кіпр.

Наш центр в Києві постійно проводить акції та надає знижки на Смас Ліфтинг. Ловіть комфортний момент, і для Вас підтяжка обличчя технікою smas (СМАС) буде ще дешевше.

Дізнайтеся вартість на Смас обличчя і запишіться на безкоштовну консультацію прямо зараз.

Запишіться сьогодні!

Процедура Смас Ліфтинг на апараті Ulthera

Обличчя

9 000 грн
  •  

Обличчя + підщелепна зона

11 000 грн
  •  

Обличчя + підщелепна + шия

13 000 грн
  •  

Обличчя + шия + ПЩ + декольте

15 000 грн
  •  

Наша команда лікарів вищої категорії

Реальні відео відгуки про Смас Ліфтинг обличчя

Подивіться відео відгук про процедуру Смас Ліфтинг на апараті  Ulthera.

У моєму віці прийнято стежити за своїм зовнішнім виглядом. Мені не хотілося вдаватися до крайностей і лягати під ніж. І ліфтинг обличчя SMAS мені ідеально підійшов. Результат перевершив себе.

До и после подтяжки лица

Я жодного разу не пошкодувала, що зробила Смас обличчя. Ефект довготривалий і я тепер знаю, що зможу з цією процедурою підтримувати молодість ообличчя на довгі роки без пластики і ін'єкцій.

Смас в Киеве до и после

Питання-відповідь

Чи не буде після процедури присутнім ефект маски?

Суть Смас Ліфтингу обличчя в тому, щоб активізувати процеси організму синтезувати молодий колаген та еластин, необхідний для боротьби зі старінням клітин, шкіри і як наслідок вирівнюванням кольору обличчя, збільшення пружності і підтяжку тканин. Ви будете виглядати природно, адже обличчя молодіє поступово, виконуючи кругову підтяжку. Тобто, контур обличчя підтягується за кілька місяців, не створюючи ефекту маски.

На скільки безпечна ультразвукова підтяжка обличчя під час процедури Смас Ліфтинг?

Безпека доведена численними науковими дослідженнями, які почалися з 2000 років в США і в 2014 році даний метод визнаний найбільш безпечною і ефективною безопераційною підтяжкою обличчя і альтернативою пластичної хірургії. Крім досліджень і безпеки методу, важливо розуміти, що процедуру обов'язково повинен проводити лікар, який під час процедури уникає впливу на: підглазний, надглазний і скроневий лицьові нерви; крайової нижньощелепний нерв. Лікар індивідуально підбирає потужність впливу, в залежності від Вашого больового порогу.

Порівняння - ультразвук, радіочастоти, лазер. Чим відрізняється і що ефективніше?

Ефективність процедури SMAS ліфтинг для обличчя підтвердили більш ніж 800 000 пацієнтів в світі. Чому йому поступаються радіочастотна терапія і лазерна? За проведеним дослідженням стало відомо, що лазерні апарати індукують лише незначний ліфтинг шкіри обличчя або не індукують його взагалі через те, що діють на поверхні дерми. Пристрої, що працюють на основі впливу радіочастот, викликають нагрівання дерми за допомогою електромагнітного потоку. Електрони змінюють полярність, рухаються в заданому електричному полі і потім виділяється тепло. Ефект підтяжки через 2-3 місяці відчувається, але не такий значний як при застосуванні ультразвуку.

Яка кількість процедур Смас Ліфтингу обличчя допустима?

Будь-які обмеження щодо кількості проведень даної процедури відсутні. Ви маєте можливість покращувати своє обличчя, скільки забажаєте. Єдине обмеження - проведення Смас ліфтингу обличчя не частіше, ніж через 1,5 - 2 роки. Адже в середньому ефект триватиме близько двох років.

Як проходить процедура smas підтяжки обличчя і чи потрібна спеціальна підготовка?

Процес можна розділити на кілька етапів: Консультація. Перед початком процедури лікар проводить індивідуальну консультацію, дізнається про раніше проведені впливи на область лікування (наявність хірургічних операцій, філерів, проведених процедур).  Заповнення документів. Заповнюється інформовану згоду на процедуру Смас Ліфтинг обличчя, карта клієнта. Рекомендації. У письмовій та усній формі. Фото "до". Фіксується особа до процедури smas ліфтингу. Очищення шкіри обличчя. Перед початком процедури smas ліфтингу обличчя лікар очищає шкіру професійним засобом. Розмітка. Проводиться з метою розмежування цільових областей впливу. Контрольний імпульс. Проводиться лікарем для визначення рівня Вашої больовий стійкості і визначення індивідуальної потужності впливу під час ультразвукового smas ліфтингу обличчя. Нанесення гелю. На оброблювану високоінтенсивним ультразвуком зону обличчя наноситься провідникової гель. Використання насадок. Під час Смас Ліфтингу обличчя на апараті Альтера лікар використовує насадки різної глибини: 1,5, 3 і 4,5 мм, які впливають на шари шкіри: дерму, гиіподерму і рівень smas (на цьому рівні працюють пластичні хірурги). Завершальний етап. Лікар наносить заспокійливий крем SOS і сонцезахист з високим SPF. Фото після. Фіксується результат після процедури.

Чому ультразвук є кращою альтернативою інвазивних методів для обличчя?

Високоефективний сфокусований ультразвук здатний проникати в глибинні шари шкіри. На цьому ж рівні працює пластична хірургія. Тільки відмінність у тому, що епідерміс не травмується і не проводиться розрізів. Як результат - не потрібно реабілітація.

Чи є ризики зачепити нервові закінчення на під час процедури Смас Ліфтингу обличчя?

Лікар, який проводить процедуру, повинен володіти медичними знаннями і досвідом. Інакше при неправильній технології виконання і розмітці зон, не виключено пошкодження лицьового нерва. Тому потрібно вибирати салон з кваліфікованим персоналом.

За рахунок чого виробляється новий колаген?

Новий колаген дає максимально швидкий і довгостроковий омолоджуючий ефект. Саме тому цей фібрилярний білок входить до складу більшості косметичних засобів. Його природного вироблення вдається досягти завдяки нагріванню тканин до 65С, при яких відбувається денатурація білка і його оновлення з новим колагеном.

Які больові відчуття викликає процедура і як лікар контролює рівень потужності на апараті?

Неприємні відчуття під час процедури мінімальні. Не потрібно наркозу або застосування місцевих анестетиків. За допомогою налаштувань апарату лікар підбирає потужність і насадки. Для зони обличчя застосовується спеціальні датчики з глибиною від 3 до 4,5 мм, так як тут шкіра більш щільна. Такий контроль дозволяє налаштувати оптимальну потужність і вибрати терпимий больовий поріг для пацієнта.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]