Стелла

Давно хотіла зробити собі цю процедуру, читала відгуки, вивчала і нарешті зважилася. Після процедури відразу помітила зміни. Рекомендую дану процедуру, так як вам буде приємно дивитися на себе в дзеркало і відчувати свою шкіру помолодевшую і підтягнуту.

До и после SMAS

Марина

Хочу висловити подяку лікарю Ользі, у яких я проходила Смас Ліфтинг очей. Я в повному захваті від їх професіоналізму та уваги. Рекомендую спробувати на собі чудодійний апарат.

Тетяна

Процедуру Смас Ліфтинг мені подарувала донечка на день народження! Відразу попереджу, що для мене процедура була трохи болюча, у мене поріг чутливості, але це того варте! Я дуже помолодшала і тепер не виглядаю як стара, зовсім інший вигляд!

Smas Lifting до и после процедуры Киев
Smas зона век до и после

Валерія

Хочу від щирого серця подякувати Центр омолодження і окремо лікаря Наталю Калашникову за увагу і справжній професіоналізм. Це дійсно якісна і результативна процедура. Після неї відразу видно різницю. А ефект з кожним днем крутіше. Рекомендую!

Тетяна

Після народження дитини помітно погіршився стан шкіри, стали більш виражені носогубні складки, шкіра втратила пружність і стала тьмяною. Пробувала масажі, ін'єкції, але цих процедур вистачало не на довго. Дізналася про процедуру Смас Ліфтинг і зважилася зробити її. Звернулася саме в Центр Омолодження, так як тільки тут роблять корекцію через 3 місяці. Я задоволена результатом і підходом лікарів. Рекомендую цю процедуру. З моменту процедури пройшло вже більше року. Шкірою задоволена!

Смас лифтинг до и после

Наталя

Після процедури Смас Ліфтинг отримую масу компліментів про те, що помолодшала! Дуже приємно, що процедура дійсно виправдала мої надії! Дякую Центр Омолодження за акції і доступні ціни!

Smas Lifting до и после
До и после Смас Киев
[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]