Контурна пластика обличчя

Даною методою можна скоригувати вікові, посттравматичні або анатомічні вади обличчя. Можна навіть прибрати рубці та шрами, навіть не вдаючись до операційного втручання.

Контурна пластика обличчя

Контурна пластика обличчя

Сучасна косметологія вже зробила крок у майбутнє, адже зараз існують такі процедури корекції обличчя і тіла, виконуючи які, ніхто ніколи в житті не помітить що щось неприродньо. До однієї з найпопулярніших ін’єкційних процедур і відноситься контурна пластика. Її вже охрестили заміною традиційної пластичної хірургії.

Даною методою можна скорегувати вікові, посттравматичні або ж анатомічні вади обличчя. Можна навіть прибрати рубці і шрами, навіть не вдаючись до хірургічного втручання. Для приготування ін’єкції, що вводиться в потрібну ділянку обличчя, використовуються так звані філери, по-іншому їх називають «наповнювачі».

Показання для контурної пластики обличчя

Контурна пластика обличчя відгуки на яку тільки позитивні, може виправити дуже багато різних дефектів обличчя і зробити його форму і зовнішній вигляд просто ідеальною. Саме тому її використовують в таких цілях:

Довідка! З роками зморшки починають дійсно турбувати, контурна пластика вилиць і області навколо очей, вирішить це питання швидко і головне природно. Залишатися завжди молодою можна і потрібно!

1-1506325808-91129

Як проводиться процедура

Перш за все, косметолог наносить позначки на ту ділянку обличчя, яку буде ін’єктувати. Далі підбирається потрібний обсяг і препарат, щоб виглядало максимально природно. Після цього лікар завдає антисептик на місце введення філлера і вводить його дуже тонкою голкою.

Взагалі, процедура вважається практично безболісною, але клієнтам зі зниженим больовим порогом пропонують все ж знеболюючий крем, часто так роблять коли планується контурна пластика очей.

Загальна тривалість процедури становить трохи менше години. Відновлення не потрібне, цей процес не відбирає у вас весь день. Відразу по закінченню сеансу ви можете далі займатися своїми справами – їхати на роботу, зустріч або побачення.

Побічні ефекти

Здебільшого ніяких побічних ефектів у цієї процедури не спостерігається, але все ж в окремих випадках буває таке:

В інтернеті ви можете знайти багато інших побічних ефектів, прочитавши відгуки про контурну пластику обличчя, але запевняємо Вас, в салоні краси «СМАС» за багато років практики цієї корекції обличчя жодного разу не зустрічалися серйозні побічні ефекти.

Контурна пластика обличчя

Який результат вас чекає

Пройшовши курс контурної пластики обличчя в центрі омолодження «Smas», ви отримаєте:

Ви вже в перший же день зможете відчути результати процедури, але остаточне перетворення потрібно буде почекати кілька тижнів, коли препарат вляжеться і займе своє місце, тільки через місяць (при необхідності) проводиться докоррекція. 

1-11plazmolift

Протипоказання для контурної пластики обличчя

До протипоказань цієї процедури можна віднести:

У нашій клініці, лікар-косметолог, перед початком процедури, проводить первинний огляд і опитує пацієнтів, щоб уникнути негативних наслідків.

Фото до і після контурної пластики обличчя:

3094ad_Konturnaya-plastika-gub-foto-do-i-posle

Скільки коштує процедура

Контурна пластика обличчя ціна на яку може дуже сильно змінюватися – це дуже популярна процедура. Варіюється вартість в залежності від зони, в яку буде проведена ін’єкція і від використовуваного препарату. Ціни вказані БЕЗ ВАРТОСТІ анестезії. Вартість анестезії: 300 грн за 1 зону.

* У вартість включається огляд лікаря-косметолога перед процедурою

Наш прайс такий:

Запишіться сьогодні!

Контурная пластика

Belotero (Швейцария)

Belotero Balance
7500 грн
Belotero Intence
8000 грн
Belotero Soft
6000 грн
Belotero Volume
9000 грн

Restylane

Defyne
300 €
Kysse
270 €
Lyft
300 €
Refyne
250 €
Classic
250 €
Volume
280 €

Відгуки

Сніжана:

«Мені абсолютно не подобалися свої вилиці і ніби впали очі. Я довго думала, що потрібно зробити, куди піти і скільки це буде коштувати. Але зателефонувавши в центр омолодження СМАС, мене проконсультували і направили на контурну пластику обличчя філлерами. Після процедури, моїй радості не було меж, красиві високі вилиці і свіжі вид очей ... Все просто супер !!! »

Кристина:

«По знайомству порадили салон краси СМАС в Києві, спочатку ходила на ліфтинг рук, але потім побачила фото до і після контурної пластики обличчя і зрозуміла - мені це потрібно. Мене дратували мої зморшки на лобі і навколо рота, і я без задньої думки записалась на процедуру. Все пройшло як не можна вдало! Перед процедурою оглянули, а сама пластика зайняла 50 хвилин. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]