Корекція Носогубних Складок

Корекція носогубних складок потрібна зазвичай жінкам віком від 30 до 40 років, коли на обличчі починають формуватися через вікові причини мімічні складки.

Корекція Носогубних Складок

Корекція носогубних складок

Всі ми хочемо бути молодими і красивими вічно. Але після певного віку наша шкіра стає вже не такою пружною. Що ж робити в цьому випадку? Як продовжити молодість і виглядати завжди на всі 100%?

Корекція носогубних складок потрібна зазвичай жінкам у віці від 30 до 40 років, коли на обличчі починають формуватися в силу вікових причин мімічні складки.

Причини появи носогубних складок

Причини появи дрібних зморшок безліч, ось основні з них:

У місцях утворення складок шкіра починає втрачати об’єм, пружність і опускається вниз. Традиційними косметичними процедурами виправити такий дефект можна. М’язи розправляться, а колишній обсяг, і нормальний натяг шкірних покривів повернеться тільки після корекції носогубних складок.

Сучасна естетична медицина розробила різні методики корекції зморшок і носогубних складок, заснованих на принципі заповнення спеціальними складами утвориними під складками пустот і провалами під шкірою.

Проводиться корекція за допомогою різних методик:

Ми розглянемо саму безболісну і дієву – контурну пластику.

Чим раніше буде проведена корекція носогубних складок відгуки про яку пацієнтки часто залишають в інтернеті, тим простіше отримати тривалий результат і видимий ефект. Своєчасно проведена корекція не дасть далі розвиватися дефекту і відстрочить старіння обличчя. На ранніх етапах лікарі-косметологи зазвичай використовують неінвазивні і малотравматичні методики, які не потребують тривалого періоду відновлення після операції і не дають ускладнень.

7fc36bed40fe7122dcf3b8e2358fd800_ce_738x490x0x0_fitted_740x0

Корекція носогубних складок: плюси і мінуси

Корекція губ і носогубних складок дозволяє не травмувати м’які тканини. Препарати, гелі, і канюлі вводяться за допомогою тонкої голки, які роблять тонкі проколи. Після такої процедури на шкірі залишаються невеликі набряки і синяки в місці входження голки, які швидко проходять.

До складу препаратів входять живильні речовини, які забезпечують живлення шкіри зсередини. Спеціально підібрані компоненти гелів допомагають запустити природний процес омолодження шкіри і вироблення колагену, який почне заповнювати порожнні місця після того як біорозчинний препарат розсмокчеться під шкірою.

Як проходить контурна пластика носогубних складок?

Проводять контурну пластику носогубних складок в процедурних кабінетах під місцевим наркозом. В ході процедури утворені складки розгладжуються зсередини за допомогою спеціальних ін’єкцій, які вводять під шкіру біодеградуючі препарати.

Лікарю доводиться робити корекцію носогубних складок за спеціальними розмітка на обличчі, що дозволяє йому точно вводити філери в проблемні області на обличчі.

Вводячи під шкіру філери, лікар рівномірно розподіляє їх під шкірою, що дозволяє уникнути порушення симетричності особи. Після процедури можна займатися звичними справами, дотримуючись рекомендацій спеціаліста.

Корекція Носогубних Складок

Коли буде видно результат

Пацієнт бачить результат від контурної пластики носогубних складок відразу після процедури. Ефект тримається довго. Процедура має меншу кількість протипоказань, ніж пластична операція, до неї не потрібно довго готуватися. Кількість побічних ефектів у такий неінвазивної методики мінімальне.

Корекція губ і носогубних складок може проводитися різними імплантами:

Недоліків у такої нетравматичними пластики трохи. Вона підходить для жінок різного віку, в тому числі і для тих, кому протипоказана пластична операція. У віці 30 – 40 років досить однієї процедури.

Якщо корекція в Києві носогубних складок проводиться після 50 років, то для отримання більш вираженого результату слід пройти курс з 2-3 ін’єкцій з інтервалом в 2-3 тижні.

result-89

Що не можна після контурної пластики носогубних складок

Після процедури корекції вводяться певні обмеження, які не складно виконувати протягом певного часу:

Також на деякий час доведеться забути про губну помаду. До складу декоративної косметики можуть входити агресивні хімічні речовини,

izbavitsya-ot-nosogubnyh-morshhin_763x471-1-759x471

Де зробити корекцію носогубних складок

Косметичний салон «Smas» запрошує жінок на проведення пластики обличчя неінвазивними методами. Клієнткам запропонують великий вибір препаратів, які найкраще підходять за віковими та індивідуальними показаннями.

У цьому салоні в Києві працюють досвідчені косметологи, які відмінно знають всі тонкощі корекції губ і носо-губної зони. На сайті салону представлені фото клієнток, які дозволяють побачити, як виглядає обличчя після контурної пластики носогубних складок до і після процедури.

З кожною клієнткою працюють в індивідуальному порядку, підбираючи найбільш ефективні та безпечні препарати для ін’єкцій. Кваліфіковані спеціалісти дають гарантії на те, що корекція не викличе небажаних змін і побічних ефектів на обличчі.

Результат корекції носо-губних складок гіалуроновою кислотою

Зміни після процедури корекції видно відразу. Після проходження курсу можна підтримувати отриманий результат за допомогою спеціального масажу і підтримуючих апаратних методик.

Запішіться сьогодні!

Контурная пластика

Belotero (Швейцария)

Belotero Balance
7500 грн
Belotero Intence
8000 грн
Belotero Soft
6000 грн
Belotero Volume
9000 грн

Restylane

Defyne
300 €
Kysse
270 €
Lyft
300 €
Refyne
250 €
Classic
250 €
Volume
280 €

Відгуки

Ганна, 38 років:

«Після 35 років моя шкіра стала не така пружна, особливо в районі рота. Подруга підказала відмінний салон Смас в Києві, куди я і записалася. Процедура контурної пластики проведена швидко, практично безболісно, і мені вистачило всього одного разу, щоб шкіра відновилася! Спасибі вам!"

Ірина, 45 років:

«Після 40 років я стала думати про те, що хочу зробити підтяжку обличчя. Але, так як дуже боюся операцій, то питання про те, щоб лягати під ніж - навіть не обговорювалося. В інтернеті я вичитала, що є відмінна процедура - це контурна пластика філлерами. Я записалася на процедуру, і дуже задоволена результатом! Обробляли носогубні складки. Тепер вони підтягнуті і виглядають так, як у молоденької дівчинки! »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 1 Оцінка клієнтів: 5]