Smas Lifting Нижньої Треті

Смас Ліфтинг Нижньої Треті – це відсутність реабілітаційного періоду, набряків та синців.

Smas Lifting Нижньої Третини

Smas Lifting нижньої третини за найкращою ціною!

Дізнатися скільки коштує це в 2019 році в Києві, можна вивчивши наш сайт клініки, де докладно вказана вартість. Для прийняли рішення зробити Смас підтяжку нижньої частини пропонуються сезонні акції.

Не менш вагомий аргумент на користь кругової підтяжки обличчя – це відсутність реабілітаційного періоду, набряків і синців.

Результат Смас Ліфтингу (smas Lifting) нижньої частини обличчя до і після процедури вразить навіть найвимогливіших леді. З ним Ви зможете ознайомитися в розділі сайту: “До і після”.

* Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Smas Lifting Нижньої Третини2

Фото - галерея процедури Smas Lifting

Smas Lifting нижньої третини обличчя

Підтяжка – без операції

Заслужена популярність в Україні Смас Ліфтингу нижньої третини пояснюється бажанням представниць прекрасної статі зберегти молодість і виглядати завжди привабливо. З роками шкірні покриви втрачають еластичність, що і призводить до появи зморшок і в’ялості і птозу. * Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Smas Lifting Нижньої Третини

Косметологи рекомендують замислюватися дівчатам про проведення корекції нижньої частини обличчя вже після досягнення 30 років, щоб мати можливість виглядати не тільки відповідно до свого віку, але і набагато молодше.

Smas Lifting Нижньої Третини

Вдавшись до безопераційної підтяжки нижньої частини обличчя вам вдасться отримати бажаний результат після першої процедури, який зберігається протягом 2-х років. Так само ми через 3 місяці робимо БЕЗКОШТОВНУ Корекцію!

Smas Lifting нижньої третини за найкращою ціною!

Підтяжка нижньої третини обличчя в Києві дуже затребувана процедура. Дізнатися вартість Смас Ліфтингу нижньої третини в 2019 році, можна вивчивши наш сайт, де детально вказана вартість. Для прийняли рішення зробити Смас підтяжку нижньої частини пропонуються сезонні акції.

1 процедура смас

Миттєвий Результат

У своєму прагненні виглядати молодо і бездоганно прекрасна половина людства готова на багато що. Пропозицій більш ніж достатньо. Можна вдатися до оперативного втручання або зробити уколи краси. Але варто враховувати, що всі ці методи небезпечні для жіночого організму, і невідомо який ще буде остаточний результат такого впливу. Головним і виграшним доводом здійснити ультразвуковий smas ліфтинг нижньої частини обличчя є отримання очікуваного результату відразу після виконання процедури.
* Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Показаннями до того, щоб терміново зробити SMAS Lifting, коли нижня третина:

Втратила Гнучкість

Складки / Зморшки

Обвисання Тканин

Смас Ліфтинг нижньої частини обличчя як безпечний метод збереження молодості

аппарат для смас лифтинга

Апаратний Смас Ліфтинг нижньої частини обличчя представляє безопераційну процедуру, яка виконується кваліфікованими спеціалістами за допомогою ультразвукового впливу. Проникаючи крізь поверхневі шкірні шари хвилі ультразвуку фокусуються на певній глибині (4,5 мм) і мають стимулюючий вплив на м’язові тканини.

Smas Lifting Нижньої Третини

Під впливом ультразвукової енергії в процесі безопераційної підтяжки нижньої частини обличчя активується синтез нових еластинових і колагенових волокон, які формують подобу сітки, яка підтримує м’язовий каркас.

Таким чином досягається ефект підтягування шкіри і вона виглядає свіжо і привабливо.

* Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Як працює ультразвук і Смас Ліфтинг

в порівнянні з іншими процедурами по омолодженню нижньої третини?

смас лифтинг лица

Щоб викликати синтез нового колагену і як наслідок підтяжку тканин нижньої третини обличчя, необхідно нагрівання тканин до температури 65С. Тільки при такому рівні можна досягти денатурації білка і викликати оптимальний неоколлагенез. Тому процедура Смас Ліфтинг нижньої третини на апараті Альтера визнана найефективнішою і безпечною альтернативою пластичної хірургії. (Сертифікат FDA.)

Якщо порівняти хірургічний ліфтинг, лазерне випромінювання, радіочастотне випромінювання і апарат Ulthera, то можна помітити ступінь впливу на зону м’язово-апоневротического шару. Сфокусований ультразвук діє на рівні і ступені впливу хірургічного ліфтингу і дає високий ефект, при цьому забезпечує високу безпеку для пацієнта.

смас лифтинг лица

Основні переваги підтяжкки Смас Ліфтингу (Smas Lifting) нижньої частини обличчя

Безпека

Виключення ризику інфікування і розвитку ускладнень за рахунок відсутності розрізів. Це єдиний метод впливу на нижній м’язово-апоневротический шар, а не на шкіру. До появи цього апарат на такому глибокому рівні могли працювати тільки хірурги. Процедура виконується під ультразвуковим контролем, це дозволяє лікарю безпомилково визначати глибину і інтенсивність ультразвукового впливу.

Абсолютно безболісна і не викликає ніяких побічних ефектів, синців, почервоніння, опіків. Вам не потрібно знаходитися в клініці, носити пов’язки, знімати шви! Період відновлення відсутня. І в цьому вона багато в чому краще хірургічної СМАС підтяжки. Процедура ультразвукового СМАС-ліфтингу чудово поєднується з будь-якими ін’єкційними і апаратними методиками омолодження, пілінгу, шліфування, ботулінотерапіей, контурної пластикою.

Наростаючий Ефект

А також ефект впливу протягом 3-6 місяців продовжує наростати. 

Результат відразу після процедури

Результат виконаної косметологічної процедури якісно можна помітити відразу ж після її закінчення. А також ефект впливу протягом 3-6 місяців продовжує наростати.

Без болю і реабілітації

Що Ви отримаєте після процедури Смас Ліфтинг (Smas lifting)

Перші результати видно відразу після процедури – обличчя помітно підтягується і стає більш чітким, потім ефект наростає до півроку. Відразу після процедури Ви помітите:

Клінічні дослідження ефективності роботи

Методи неінвазивної косметології не менше ефективні в порівнянні з операційними. Це доводять численні світові дослідження. За допомогою ультразвукового впливу на апараті Альтера можна побачити на прикладі проведеної роботи з пацієнтами з Кореї. У 73% відзначалося значне поліпшення лінії підборіддя.

Вартість Cмас Ліфтингу Нижньої Третини в Києві доступна кожному

Процедура Смас Ліфтинг на апараті Ulthera

Нижня третина + підщелепна зона

10000
7 500 грн
  •  
Акция
Тривалість
1,5 год

SMAS Lifting Нижня Третина

7500
5 000 грн
  •  
Акция
Тривалість
1 год

Наша команда лікарів вищої категорії

Смас Ліфтинг відео відгуки

Подивіться, що говорять про ультразвуковий Смас Ліфтинг!

Коли салонні процедури перестали мені допомагати, тоді я і зважилася піти на процедуру СМАС ліфтингу нижньої третини обличчя. Рада що знайшла саме в цей центр.

Smas Lifting до и после в Киеве

Результат відмінний, але перші 2 дні була легка, ледь помітна набряклість і неприємні відчуття, але це терпимо і зрозуміло. Результатом дуже задоволена!

Smas Lifting до и после процедуры Киев
Smas Lifting Нижньої Третини

Мені 30 років і я вже почала активно займатися своєю зовнішністю, так як побачила перші ознаки старіння. Після процедури шкіра знову пружна і сяє.

Smas до и после

Процедура дуже ефективна, підтяглася шкіра і став чіткіше контур обличчя, зовні помітно помолодшала. Прийду ще раз, але мені її вистачило лише на 1,5 року (мені 50 років).

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]