Біоревіталізація Шиї

Уповільнити процеси старіння та усунути дефекти у вигляді складок, зморшок та пігментних плям допоможе біоревіталізація шиї. Це ефективна малоінвазивна процедура омолодження, в якій використовується поживний склад на основі гіалуронової кислоти.

Біоревіталізація Шиї

Біоревіталізація Шиї

Найчастіше вік жінки видає її шия і зона декольте, через те, що шкіра тут більш тонка і позбавлена розвиненого м’язового каркаса. Вона починає швидше старіти і розтягуватися.

Уповільнити процеси старіння і усунути дефекти у вигляді складок, зморшок і пігментних плям допоможе біоревіталізація шиї. Це ефективна малоінвазивна процедура омолодження, в якій використовується поживний склад на основі гіалуронової кислоти.

Що надає шкірі пружність

Через те, що в підшкірній клітковині шкіри на шиї міститься менше гіалуронової кислоти, що забезпечує вироблення колагену і пружність шкірного покриву, процес старіння в цьому місці йде швидше. На шиї починають з’являтися складки, шкірний покрив стає більш в’ялим, починається птоз шкіри. Зазвичай такі зміни стають помітні після 30 років. Вчасно проведена біоревіталізація шиї кислотою зони декольте забезпечує швидке розгладження.

biorevitalizatsiya-shei

Важливість гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота забезпечує шкірі живність зсередини на клітинному рівні. Вона виробляється організмом, але з віком її кількість зменшується, що позначається на стані шкіри. Зробивши в Києві біоревіталізацію шиї, можна відстрочити старіння шиї за допомогою живильного розчину на основі гіалуронової кислоти.

Для отримання видимого і тривалого ефекту потрібно пройти омолоджуючий курс з 3-8 процедур, які потім потрібно буде повторити через 6 місяців.

Короткостроковий ефект дають і разові уколи, які роблять жінки зазвичай напередодні якогось важливого публічного заходу. Введений поживний склад з 2% гіалуронової кислоти, в якому також можуть бути присутніми амінокислоти і поживні речовини, запускає процес регенерації шкіри на клітинному рівні, в результаті якого відбувається:

Результати малоінвазивної процедури, що має мінімум протипоказань, видно вже через кілька днів.

Скільки триває біоревіталізація шиї

Триває одна процедура біоревіталізації шиї, відгуки про яку можна почитати на сайті косметичного салону «СМАС», до однієї години. Час сеансу визначається завжди індивідуально лікарем і залежить від кількості зроблених ін’єкцій.

Для отримання тривалого ефекту омолодження слід пройти курс, що складається від 3 до 8 сеансів. Точну кількість процедур призначить лікар-косметолог, виходячи з вікових особливостей пацієнтки.

Біоревіталізація Шиї

Як проходить біоревіталізація шиї

Проводиться біоревіталізація зони шиї в умовах процедурного кабінету. Перед тим, як поставити уколи з гіалуроновою кислотою, лікар-косметолог виявляє у кожної пацієнтки наявність протипоказань, до яких відносяться:

За три дні до біоревіталізації потрібно припинити пити препарати, що впливають на згортання крові.

biorevitalizacia_shei-e1498750684299-768x329

Індивідуальний підхід

Для кожної пацієнтки лікар-косметолог індивідуально підбирає дозування. А також кількість уколів і місця введення препарату, залежно від стану шиї і віку жінки.

Перед тим, як зробити ін’єкцію, лікар обробляє шию септичним розчином, а потім накладає анестезуючий гель на шкіру. Через півгодини гель перетворюється в плівку, а шкіра під нею на час втрачає чутливість, тому під час процедури пацієнтки не відчувають дискомфорту.

Шкіру знову обробляють антисептичним розчином для отримання максимальної стерильності і роблять точкові ін’єкції в проблемні місця, тримаючи голку під кутом в 35 градусів.

Під час процедури використовуються одноразові шприци, в яких вже препарат заправлявся на фармацевтичній фабриці. Голка вводиться під шкіру на глибину 1 мм. Таким способом обробляють всю проблемну зону на шиї, вводячи препарат у безпосередній близькості від першого місця уколу.

opisanie-metodiki-biorevitalizaciya-shei-i-dekolte-820x615-768x576

Плюси біоревіталізації шиї

Ця процедура найкраще підходить для омолодження шкіри на шиї і в зоні декольте. Вона має мінімальну кількість протипоказань, доступна для жінок різного віку. Ефект після біоревіталізації шиї видно практично на наступний день.

Тонка голка мінімально травмує шкіру, невеликі червоні папули і синці швидко проходять. Таке малоінвазивне омолодження не вимагає тривалого відновного періоду.

Правильно підібравши дозування і кількість сеансів, можна добитись:

Гіалуронова кислота швидко всмоктується в кров, яка доставляє її в клітини. Такі процедури запускають природний процес омолодження і сприяють підтриманню хорошого тургура шкіри в області шиї. Для кожної пацієнтки індивідуально підбирається розчин з певним складом, що дозволяє враховувати вік та індивідуальні особливості організму жінки.

5

Де зробити біоревіталізацію шиї в Києві

Проводити біоревіталізація шиї в Києві слід тільки в великих косметологічних клініках, в яких працюють досвідчені спеціалісти. Незважаючи на те, що зовні процедура схожа на прості ін’єкції, якісно зробити біоревіталізацію шиї може тільки досвідчений лікар-косметолог, який відмінно розбирається в анатомії обличчя і шиї. Вводити препарат слід за певною методикою, тільки в цьому випадку можна отримати потрібний ефект омолодження.

У косметичному салоні SMAS працюють досвідчені косметологи, які відмінно знають методику біоревіталізації шкіри. Такі процедури тут проводять лікарі, а не медичний персонал, тому салон дає гарантію якості на успішне омолодження шиї без побічних ефектів.

biorevitalizatsiyadekoltelitsaisheivTveri-768x304

Що відбувається після процедури

Після того як будуть опрацьовані всі проблемні місця на шиї, місця уколів обробляють знезаражувальним розчином і спеціальним засобом, що надає загоює.

Після уколів на шкірі залишаються невеликі папули і почервоніння, які проходять через три дні, якщо точно слідувати рекомендаціям лікаря в ході відновного періоду.

Запишіться сьогодні!

Біоревіталізація шиї

Біоревіталізація
4500 грн

препаратами «Преміум класу»

Біоревіталізація обличчя
6500 грн

преміум класу

Біоревіталізація PROFHILO
6500 грн
Біоармування
4800 грн

обличчя, шиї, декольте

Заповнення зморшок
7500 грн

технікою «бланш» (кисетні зморшки, лоб, періорбітальні) препарат вир-во Німеччина

Мезовартон, Мезоксанин 1,5мл
4500 грн
Corebanic (детокс шкіри)
200 грн
Meso Eye
4500 грн
Meso Genesis (волосся)
от 1800 грн
Meso SCULPT
от 3500 грн

Амінокислоти

Jalupro (ялупро)
3000 грн

60 мин

Jalupro HMW (ялупро)
6000 грн

60 мин

Ялутокс (ялупро + ксеомін)
от 8000 грн

60 мин

Напівнуклеатиди

EYE
3200 грн

60 мин

Rejuran C. (поры, постакне)
4500 грн

60 мин

Rejuran Healer (лицо, шея)
4900 грн

60 мин

Скінбустери

Restyline Vital
6500 грн

60 мин

Restyline Vital Light
5000 грн

60 мин

Колаген

Nithya (нітья) 1 фл.
150 €

60 мин

Nithya (нітья) 2 фл.
280 €

60 мин

Nithya (нітья) 3 фл.
370 €

60 мин

Відгуки

Василіса:

«Своїм декольте поки задоволена, але після літа шкіра на шиї стала не такою пружною. За порадою подруги вирішив провести профілактичний курс біоревіталізації шиї, звернувшись в косметичний салон «СМАС». Залишилася задоволена тим, як мене обслуговували висококласні лікарі-косметологи. Болю не відчувала під час процедури, побічних ефектів не було зовсім. Червоні точки від місць введення голки пройшли через пару днів ».

Ліка:

«Мені далеко за 30, хоча мені дають не більше 25 років. Все це завдяки тому, що регулярно проводжу процедуру біоревіталізації шиї в косметичному салоні «СМАС». Це один з найкращих в Києві центрів естетичної медицини ».

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]