Корекція Носослезної Борозни

Безопераційне втручання сприяє підтягуванню не лише нижньої повіки, а й загалом нижньої частини обличчя.

Корекція Носослізної Борозни

Корекція Носослізної борозни

Уникнути вікових змін не під силу нікому. З роками шкіра втрачає свій тонус, контури стають менш чіткими, з’являються зморшки. Самі яскраво виражені ознаки проявляються на обличчі, в області навколо очей. Мішки, сині круги і загальна втрата свіжості, негативно позначаються не тільки на самих нижніх повіках, а й на всьому вигляді.

Виправити становище можна вдавшись до корекції носослізної борозни. За допомогою цієї нескладної процедури повертається втрачений тонус, тканини підтягуються, надаючи обличчю більш свіжий, здоровий, а головне молодий вид.

Проблеми Носослізної зони

Корекція Носослізної борозни по відгукам спеціалістів необхідна пацієнтам:

Неправильний спосіб життя у вигляді поганих звичок, зайвої ваги, частого стресу, також призводить до необхідності застосування контурної пластики Носослізної борозни.

Важливо! До корекції Носослізної борозни філлерами найчастіше вдаються ті пацієнти, які мають нестабільну вагу, можуть швидко його набрати або скинути.

liftingfacial_564x272

Плюси і мінуси корекції Носослізної борозни

Корекція форми Носослізної борозни користується великою популярністю. Безопераційне втручання сприяє підтягуванню не тільки нижньої повіки, але і в загальному нижньої частини обличчя. Результати контурної пластики Носослізної борозни до і після вказують на те, що метод має як явні плюси, так і деякі мінуси.

Корекція Носослізної борозни канюлею впливає на підшкірні тканини, за рахунок чого підтягується епідерміс. Цей вид голки дає косметологу масу переваг і дає більш стійкий результат.

Плюси

Корекція Носослізної борозни по фото клієнтів і спостереженнями спеціалістів має такі переваги:

Переваги корекції Носослізної борозни в тому, що немає атрофії тканин. Вони продовжують функціонувати в тому ж обсязі, їх живлення зберігається. Після корекції Носослізної борозни наслідки наступають тільки в разі непрофесіоналізму косметолога.

Корекція Носослізної Борозни

Мінуси і побічні ефекти корекції Носослізної борозни

Корекція Носослізної борозни може спричинити набряки, особливо якщо у пацієнта були мішки під очима або грижі нижніх повік. Набряк після корекції Носослізної борозни явище досить поширене. При підтяжки борозни на повіках утворюються набряки і почервоніння, але в стандартній ситуації все сходить буквально за кілька годин.

Для виключення побічних ефектів слід враховувати існуючі протипоказання:

Довідка! При наявності протипоказань вдаватися до косметологічних послуг такого характеру не можна.

Корекція Носослізної Борозни

Як робиться корекція Носослізної борозни

Техніка корекції Носослізної борозни залежить від виду обраної процедури:

У всіх випадках корекція виконується по лініях контурної пластики.

Увага! Корекція Носослізної борозни до і після дає вражаючий ефект, але оцінити повністю його можна тільки після закінчення реабілітаційного періоду, через 7-10 днів.

botox-fillers-resultat6-electa-min

Етапи корекція Носослізної борозни

Контурна пластика Носослізної борозни філлерами проводиться в кілька етапів:

2120x1415_0xc0a839a2_4906598161491939626

Корекція Носослізної борозни в Києві

Салон Smas виконує контурну пластику Носослізної борозни в Києві. Ми пропонуємо найвигідніші умови. У нашому штаті працюють тільки професійні лікарі-косметологи. Приїжджайте до нас за адресою:

Тільки у нас контурна пластика Носослізної борозни за цінами вигідними для вас! У центрі омолодження СМАС діють спеціальні пропозиції для нових і постійних клієнтів. Беріть участь в акції та отримуйте ще більше вигоди.

Результат корекції Носослізної борозни залежить не стільки від ціни, скільки від правильних дій косметолога. Вдатися до безопераційного втручання можуть як жінки, так і чоловіки.

Запишіться сьогодні!

Контурная пластика

Belotero (Швейцария)

Belotero Balance
7500 грн
Belotero Intence
8000 грн
Belotero Soft
6000 грн
Belotero Volume
9000 грн

Restylane

Defyne
300 €
Kysse
270 €
Lyft
300 €
Refyne
250 €
Classic
250 €
Volume
280 €

Відгуки

Серафіма:

«Уже в молодості я постійно маскувала синяву під очима, а до 30-ти проблема ускладнилася в багато разів, і вирішити її просто макіяжем стало неможливо. Було прийнято рішення вдатися до кардинальних заходів. Перш ніж лягати під ніж хірурга хотілося спробувати альтернативні методи. Філлери не тільки усунули синяву, а й повернули молодість моїм очам. »

Кіра:

«Останній рік нижні повіки стали виглядати просто жахливо. Постійна припухлість і нездоровий колір шкіри надавав обличчю втомлений і нездоровий вигляд. За порадою косметолога з клініки СМАС вирішила спробувати філери і була рада миттєвим результатом, який з кожним днем ставав тільки яскравіше. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]