Кріоліполіз живота

Кріоліполіз – це напрямок апаратної косметології. Тобто, дія його не інвазивна, а за допомогою спеціального апарату йде дія певних фізичних явищ. У разі – холоду.

Кріоліполіз Живота

Кріоліполіз Живота

На сьогоднішній день серед процедур, які дозволяють прибрати живіт, кріоліполіз займає особливе місце. Ті, хто чують про нього вперше, дивуються складній і довгій назві. А ось ті, хто спробував кріоліполіз живота, відгуки пишуть захоплені: що вдалося повністю позбутися від жирових відкладень, в боротьбі з якими не допомогли фітнес, дієти і інші методи.

Будемо розбиратися, що являє собою ця процедура.

Що таке кріоліполіз живота?

Кріоліполіз – це напрямок апаратної косметології. Тобто дія його неінвазивна, а за допомогою спеціального апарату йде дія певних фізичних явищ. В даному випадку – холоду.

Процедурно сеанс кріоліполіза відбувається наступним чином. За допомогою спеціального аплікатора складки шкіри в проблемній зоні засмоктуються в наповнений вакуумом простір, де вони утримуються певний час.

Апарат спочатку розігріває шкіру, а потім – дуже сильно охолоджує. Низькі температури утримуються 30-35 хвилин – за цей час жирові клітини гинуть. За рахунок холоду вони повністю розщеплюються, і поступово (за 2-6 тижнів) виводяться природним шляхом з організму.

По суті, йде поступовий процес скорочення жирової складки за рахунок знищення жирової тканини.

криолоиполиз на животе

Показання до проведення процедури кріоліполіза живота

Кріоліполіз дозволяє прибрати жирові складки на животі, що залишилися після вагітності, викликані малорухливим способом життя, неправильним харчуванням, генетичною схильністю.

Кріоліполіз дозволяє отримати видимий результат у випадках, коли дієта та фізичні навантаження не дали відчутного ефекту.

Протипоказання для проведення кріоліполіза живота

Кріоліполіз живота заборонено проводити при наявності таких захворювань:

Кріоліполіз живота відразу після вагітності не роблять – він допустимо з 40 дня після пологів.

Фото - галерея процедури Кріоліполіз

Реабілітація та рекомендації після процедури кріоліполіза живота

Реабілітація після процедури кріоліполіза живота по суті відсутня. Болючих відчуттів немає ні під час процедури, ні після неї. Може бути почервоніння – це залежить від індивідуальної чутливості, – проте воно не вимагає спеціального лікування і проходь як правило протягом дня.

Корисна рекомендація:

Після процедури кріоліполіза живота сходіть на кілька сеансів масажу або зробіть його самі, спеціальної лімфодренажної щіткою. Це прискорить процес виведення з організму розщеплених жирових клітин.

Результати проведення апаратного кріоліполіза зони живота

Оскільки жирові клітини розщеплюються і виводяться з організму поступово, видимий ефект після першого сеансу помітний через 2 тижні, і він наростає протягом 6 тижнів. 1 сеанс кріоліполіза живота дозволяє прибрати 3-8 см жирової складки (до 50% від загального обсягу складки). Чим товща складка – тим більш відчутний буде результат.

Для повного розщеплення жирових складок необхідно кілька процедур, їх кількість визначає спеціаліст виходячи з індивідуальних показників.

Запишіться сьогодні!

Кріоліполіз Живота

від 1500 грн
1 насадка
1500 грн

30-35 хв

2 насадки
2500 грн

30-35 хв

3 насадки
4000 грн

30-35 хв

4 насадки
5000 грн

30-35 хв

Відгуки

Марія, 27 років

«Я півроку не могла прийти в форму після вагітності - живіт ріс і ріс, хоча я постійно була активною через дитину ... В спортзал піти неможливо, коли груднічок щохвилини вимагає уваги. Спробувала кріоліполіз живота- і він мені допоміг! Я повернула свою форму і виглядаю відмінно! Додатково пройшла курс лпджі масажу »

Олена, 49 років

«Мені подруга порекомендувала кріоліполіз живота, так як я замучала її питаннями, як їй вдалося схуднути в проблемній зоні, що її не бере не прес, не обгортання. Тепер усім раджу в спортзалі таким як я цю процедуру, так як є зони з якими спортом боротися дуже складно. »

Відео відгук Анни про процедуру

Наша команда лікарів вищої категорії

Питання - Відповідь

Чи може після кріоліполіза боліти живіт?

Ні, больових відчуттів не буває ні під час процедури, ні після неї. Апарат не впливає на роботу внутрішніх органів, не впливає на жодні клітини, крім жирових.

Скільки процедур кріоліполіза знадобиться для того, щоб повністю прибрати живіт?

Це залежить від Вашого випадку і від товщини жирової складки. В середньому досить 2-3 процедури.

Як часто можна робити кріоліполіз живота?

Процедура робиться раз на півтора місяця, повний курс проходить за 4 місяці.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]