Smas Lifting Рук

У чому полягає секрет даної технології SMAS lifting рук? А в тому, що це інноваційна, безопераційна і, що найголовніше, безболісна процедура, результат якої ви зможете побачити відразу після її застосування.

Smas Lifting Рук

Smas Lifting Рук

Кожна жінка з віком стикається з проблемою обвислої шкіри на руках, від яких не допомагають ніякі тренування, мазі і «чарівні» крема. У цієї проблеми є свої причини, такі як стрімке скидання ваги, коли зайвий жир різко пішов, а «зайва» шкіра не встигла підтягнутися, так само з віком наш організм скорочує вироблення колагену і еластину, в зв’язку, з чим шкіра втрачає свою колишню пружність .

Індустрія краси вже багато років придумує нові розробки, пропонує рішення даної проблеми, одне з яких зарекомендувало себе і вже багато років користується успіхом у жінок світу. Це SMAS lifting рук.

У чому ж полягає секрет даної технології SMAS lifting рук? А в тому, що це інноваційна, безопераційна і, що найголовніше, безболісна процедура, результат якої ви зможете побачити відразу ж після її застосування. * Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Принцип дії Смас Ліфтингу полягає в глибокому впливі хвилі узконаправленного і високочастотного ультразвуку на м’язово-апоневротический шар шкіри, не зачіпаючи при цьому верхні шари шкіри. Причина провисання шкіри рук ховається глибоко всередині м’язово-невротичних верств нашої шкіри

Принцип дії SMAS lifting

У зв’язку зі своєю конструкцією, Смас Ліфтинг рук фокусується на певній ділянці шкіри і викликає моментальне підвищення температури, якого достатньо для точкового впливу на ділянку епідермісу. Впливаючи на ділянки шкіри, які були розтягнуті, технологія SMAS lifting спрямована на відновлення м’язової і епідермальній тканини.

SMAS lifting – це інноваційне рішення в сучасній косметології, яке дозволяє вам залишатися молодою без застосування методів пластичної хірургії, а наші косметологи в місті Київ зможуть вам допомогти в проведенні процедури СМАС ліфтинг рук якісно і терміново.

Переваги проведення процедури SMAS ліфтингу рук

Без операції

В першу чергу перевагою SMAS lifting рук є те, що процедура безопераційна і не передбачає ніякого оперативного втручання.

Без болю

Примітно, що процедура SMAS lifting є практично безболісною. У нас ви зможете провести процедуру якісно і терміново, записавшись в зручний час.

Без реабілітації

Не потребує тривалого процесу реабілітації, як після інших косметологічних процедур. Наші косметологи мають величезний досвід в проведенні SMAS lifting.

Ефективно

Також, хочемо відзначити той факт, що достатньо всього однієї процедури для гарантованого отримання результату.

Багато жінок вже відчули на собі дію інноваційної процедури SMAS lifting рук, залишилися задоволені неймовірним результатом і рекомендують всім саме наших косметологів для проведення техніки підтяжки рук Смас Ліфтинг, адже саме у нас працюють досвідчені, кваліфіковані косметологи, які допомагають повернути колишню пружність і підтягнутість рук.

Процедура на нашем аппарате

Вартість доступна кожному !

Процедура Смас Ліфтинг на апараті Ulthera

SMAS Lifting Рук

17000
9 000 грн
  •  
Акция
Тривалість
40 хв

Процедура Смас Ліфтинг на апараті Ultraformer

SMAS Lifting Рук

17000
9 000 грн
  •  
Акция
Тривалість
40 хв

Наша команда лікарів вищої категорії

Відгуки

Тетяна

«На мій День Народження донечка подарувала мені похід на процедуру SMAS lifting рук, за що неймовірно їй вдячна. Я не знаю, як це сталося, але все за якусь годину часу мої руки знову стали як у молоденької двадцятирічної дівчинки. Процедура SMAS lifting рук абсолютно безболісна, дівчина косметолог все зробила дуже точно, якісно і швидко. Мені неймовірно сподобалося, тепер подумую відкорегувати ще якусь зону тіла »

Христина

«Я багато чула від подруг про SMAS lifting рук, але довго не наважувалася піти на цю процедуру. Це щось неймовірне! Я стільки років ходила до косметологів, проходила безліч процедур, але в порівнянні з результатом підтяжки Смас Ліфтинг рук, ці процедури по результативності просто ніщо. Я залишилася дуже задоволена результатом, всі подружки заздрять. Вибрала вас і не пошкодувала. Вартість і якість дуже порадували ».

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]