Біоревіталізація обличчя

Під час процедури в підшкірні тканини вводиться гіалуронат, який успішно заповнює баланс, що бракує, і підстьобує природне вироблення еластинових і колагенових волокон.

Біоревіталізація Обличчя

Біоревіталізація обличчя

Молодість шкіри забезпечується достатньою кількістю гіалуронової кислоти в організмі людини. До певного віку ця речовина виробляється в тілі людини самостійно в потрібній кількості, але починаючи з 25-ти років процес генерації поступово сповільнюється. Підтримувати епідерміс молодим і повним сил допомагає біоревіталізація обличчя.

Під час процедури в підшкірні тканини вводиться гіалуронат, який успішно заповнює бракуючий баланс і підстьобує природне вироблення еластинових і колагенових волокон.

SMAS Lifting

Біоревіталізація обличчя що це за процедура

Біоревіталізація обличчя гіалуронової кислотою – це процес природного повернення до життя клітин епідермісу. Поступове зниження вироблення нових клітин відновлюється потужним вкиданням гіалуронки. Препарат не має хімічних добавок і на 100% чистий, що гарантує відмінний ефект від біоревіталізації особи після процедури для будь-якого пацієнта.

Біоревіталізація обличчя кислотою проводиться двома шляхами:

Другий спосіб найефективніший і дає більш глибокий і довготривалий результат. При біоревіталізації обличчя 40-річним важливо застосовувати комплекс заходів для отримання максимального ефекту.

Скільки процедур біоревіталізації обличчя

Клієнти на першій же консультації хочуть дізнатися все про біоревіталізацію обличчя і як часто її доведеться робити. Введені в епідерміс компоненти не можуть надовго залишитися в тканинах, з часом вони виводяться, що вимагає поповнення їх запасу. При біоревіталізації обличчя скільки необхідно сеансів сказати точно можна тільки при зборі докладного анамнезу. Кінцева кількість відвідувань визначається типом і станом шкіри, віком пацієнта і іншими індивідуальними особливостями.

Біоревіталізація Обличчя
Біоревіталізація Обличчя

Лазерна біоревіталізація обличчя вимагає 3-5 відвідувань для проходження повного курсу. Ін’єкційна – до 10, в залежності від наявності вікових змін.

Оцініть зміни обличчя після біоревіталізації на фото наших клієнтів. Ми гарантуємо тільки якісний підхід і відсутність негативних наслідків.

Як роблять біоревіталізацію обличчя

Біоревіталізація шкіри обличчя проводиться виключно в салонах. Процес вимагає дотримання певних правил як при підготовці до сеансу, так і при безпосередньому введенні препарату. Етапи процедури:

При біоревіталізації обличчя використовуються різні препарати. Одним з найефективніших вважається біоревіталізація обличчя Аквашайн. Це коктейль, в якому крім гіалуроната присутні пептиди, амінокислоти, вітаміни та мінерали.

Увага! Зробити біоревіталізацію обличчя рекомендується жінкам і чоловікам старше 25-ти років. Процедура гарантує розгладження рельєфу шкіри, зменшення зморшок, повернення тургору епідермісу.

1-33.jpg

Що не можна після біоревіталізаціії обличчя

Обличчя після біоревіталізації за відгуками повертає природну красу і молодість. Але позитивні наслідки біоревіталізації обличчя можуть бути не такими яскравими, якщо не дотримуватися певних рекомендацій лікаря.

Зверніть увагу при біоревіталізації обличчя що не можна:

Обмеження діють протягом 7-14 днів після відвідування салону краса.

При біоревіталізації обличчя є протипоказання, такі як вагітність, годування грудьми, травми шкірних покривів в відкритому вигляді або у вигляді шрамів і рубців. Тільки професійний косметолог може точно сказати показана процедура клієнту і чи є у нього протипоказання до неї.

plazmo1-768x388

Плюси і мінуси біоревіталізації обличчя

За відгуками лікарів-косметологів і клієнтів біоревіталізації особи до і після свідчить про високу ефективність введення гіалуронової кислоти під шкіру. Переваги біоревіталізації обличчя в Києві виражаються в наступних пунктах:

Мінуси біоревіталізації обличчя:

Біоревіталізація обличчя дає ефект яскравий і довготривалий, що робить яскравіше плюси а мінуси менш суттєвими.

Довідка: Вибираючи між мезотерапією обличчя і біоревіталізацією слід звертати увагу на вік клієнта. Мезотерапія на відміну від біоревіталізації не забезпечує настільки глибокого проникнення препарату, тому підходить пацієнтам без яскраво-виражених ознак старіння.

biorevitalizacia_lica_2

Де можна зробити біоревіталізацію обличчя

Краща біоревіталізація обличчя за відгуками і цінами проводиться в центрі омолодження СМАС в Києві. Клініка практикує тільки перевірені методики, які гарантують досягнення наміченого результату.

Smas – це команда висококваліфікованих лікарів і косметологів, які працюють на благо клієнтів. Ми використовуємо тільки сертифіковані препарати і супроводжуємо клієнта на всіх етапах процедури. У салоні СМАС вартість біоревіталізації обличчя приємно дивує наших відвідувачів. Регулярні акції і знижки роблять процедуру ще більш доступною і приємною.

Бажаєте провести біоревіталізацію обличчя як на фото? Клініка СМАС чекає вас! Ін’єкційне і безін’єкційне введення гіалуронової кислоти в підшкірні тканини, яка приносить швидке і природне омолодження шкіри обличчя.

Запишіться сьогодні!

Біоревіталізація обличчя

Біоревіталізація
4500 грн

препаратами «Преміум класу»

Біоревіталізація обличчя
6500 грн

преміум класу

Біоревіталізація PROFHILO
6500 грн
Біоармування
4800 грн

обличчя, шиї, декольте

Заповнення зморшок
7500 грн

технікою «бланш» (кисетні зморшки, лоб, періорбітальні) препарат вир-во Німеччина

Мезовартон, Мезоксанин 1,5мл
4500 грн
Corebanic (детокс шкіри)
200 грн
Meso Eye
4500 грн
Meso Genesis (волосся)
от 1800 грн
Meso SCULPT
от 3500 грн

Амінокислоти

Jalupro (ялупро)
3000 грн

60 хв

Jalupro HMW (ялупро)
6000 грн

60 хв

Ялутокс (ялупро + ксеомін)
от 8000 грн

60 хв

Напівнуклеатиди

EYE
3200 грн

60 хв

Rejuran C. (пори, постакне)
4500 грн

60 хв

Rejuran Healer (обличчя, шия)
4900 грн

60 хв

Скінбустери

Restyline Vital
6500 грн

60 хв

Restyline Vital Light
5000 грн

60 хв

Колаген

Nithya (нітья) 1 фл.
150 €

60 хв

Nithya (нітья) 2 фл.
280 €

60 хв

Nithya (нітья) 3 фл.
370 €

60 хв

Відгуки

Євгенія:

«Страшно боюся уколів, тому тривалий час навіть не думала про біоревіталізацію. Але спасибі косметологу, яка переконала мене, що потрібно спробувати. Я вражена тим, що боляче практично не було, а результат при цьому перевершив всі мої очікування. Всього три процедури підтягнули мені шкіру, зробили її рівною і гладкою, зникли дрібні зморшки. »

Жанна:

«Кілька разів робила мезотерапію і дуже задоволена ефектом, але в останній прийом зважилася на біоревіталізацію. Різниця від процедур відчувається. Біоревіталізація начебто наситила мою шкіру зсередини. Я помолодшала на кілька років, обличчя і шия стали пружними і підтягнутими. Навіть колір змінився на більш ніжний і сяючий. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 1 Оцінка клієнтів: 5]