Мезотерапія

Мезотерапія допомагає насичувати епідерміс та підшкірні тканини корисними та потрібними речовинами, відновлюючи природні процеси організму.

Мезотерапія

Мезотерапія

Як відомо старіння починається з уповільнення обмінних і регенераційних процесів в організмі. З роками кількість молодих клітин все зменшується, що, перш за все, сказується на зовнішньому вигляді людини. Шкіра стає менш пружною, з’являються зморшки і обвислості. Допомогти організму в цей період може процедура мезотерапії. Вона допомагає насичувати епідерміс і підшкірні тканини корисними і потрібними речовинами, відновлюючи природні процеси організму.

Де зробити мезотерапію в Києві

Центр омолодження Smas проводить ін’єкційну і безін’єкційну мезотерапію в Києві. Салони краси СМАС розташовується недалеко від метро Дружби народів.

За відгуками клієнтів наша клініка пропонує оптимальне поєднання ціни та якості обслуговування. При цьому перший пункт набагато нижче другого. Зателефонуйте нам і дізнайтеся більше про мезотерапію і відгуки після відвідування нашої клініки. Приходьте на індивідуальну консультацію, і лікар розповість про мезотерапію і ціни на послуги.

Мезотерапія за відгуками одна з найбільш дієвих процедур по загальному омолодженню й оздоровленню організму.

Мезотерапия лица в Центре Омоложения

Безін’єкційна мезотерапія має на увазі нанесення поживних коштів безпосередньо на очищену зону. Після чого лазером Plasma skin препарат транспортується в підшкірні тканини.

Мезотерапія скільки часу триває?

Точна тривалість залежить від зони введення поживних речовин і виду процедури. В середньому на один сеанс відводиться 30-60 хвилин. Для отримання серйозного ефекту омолодження буде потрібно пройти курс з 3-7 процедур.

Мезотерапия лица
Мезотерапия

Фракційна мезотерапія вводить препарати для мезотерапії безпосередньо під шкіру через голку. Виконується мезотерапія дермахілом або іншими сертифікованими коктейлями.

Мезотерапія що це за процедура

Процедура мезотерапії широко застосовується в сфері краси. Її суть полягає у веденні під шкіру поживних речовин, які здатні «оживити» дерму і вдихнути в неї нові сили. Висока результативність курсу мезотерапії спричинила зростання популярності цих процедур. Вони використовуються в самих різних сферах, але найбільш затребувані в косметології. Хороша мезотерапія також і в пластичної хірургії і в дерматології.

Мезотерапія голови, обличчя та інших частин тіла проводиться з дотриманням основних вимог:

Замислюючись про те, щоб мезотерапиію купити, слід особливо ретельно підійти до підбору клініки. Тільки професійні косметологи можуть провести сеанс якісно.

Плюси і мінуси мезотерапії

Мезотерапія до і після дає найрізноманітніші результати. Кінцевий ефект залежить від типу шкіри (суха, комбінована, жирна) і віку пацієнта. Чоловікам і жінкам вона несе безперечну користь, виражену в наступних перевагах:

Шкіра підтягується

Поліпшується стан дрібних судин

Препарати сприяють локальному омолодженню і загальному очищенню організму.

У деяких випадках мезотерапія за відгуками і фото приносить «побічні» ефекти у вигляді позбавлення від головного болю, поліпшення сну і настрою.

Мінуси процедури полягають в протипоказаннях до її застосування. Не всім клієнтам можна вдатися до омолоджуючий сеансів. Недоліком цього виду косметології вважають необхідність ін’єкційного введення коктейлю.

Увага! Лікар-косметолог в салоні дотримується всіх норм встановленого протоколу, що мінімізує больові відчуття.
Оцінити ефективність мезотерапії можна на фото наших клієнтів.

Мезотерапия лица в Киеве

Види мезотерапії шкіри

Мезотерапія кислотою і іншими елементами може виконуватися за допомогою різних методик:

Мезотерапія навколо очей застосовується більш щадна. Вибір методики впровадження поживних коктейлів залежить від індивідуальних особливостей клієнта.

Важливо! Вибираючи між мезотерапією або біоревіталізацією слід розуміти різницю двох процедур. Біоревіталізація насичує шкіру гіалуроновою кислотою, а мезотерапія унікальним коктейлем з різних елементів, яких бракує в дермі.

Як проходить мезотерапія

Мезотерапія тіла, обличчя, голови може проводиться двома способами – безін’єкційно і ін’єкційно. При цьому підготовка до сеансу у всіх випадках однакова:

При використанні уколів обов’язково робиться місцева анестезія за допомогою спеціального знеболюючого гелю.

Що не можна робити після мезотерапії

При проведенні мезотерапії під очі або на інші зони введені препарати засвоюються протягом декількох днів. Весь цей час важливо дотримуватися рекомендацій лікаря, щоб уникнути негативних наслідків.

Мезотерапія дає ефект не миттєвий. До того ж при її проведенні шкіра травмується. Для відновлення дерми необхідно:

Не відвідувати сауни і лазні

Утриматися від активних сонячних променів

Наносити на шкіру сонцезахисний крем, навіть для простих прогулянок по вулиці

При мезотерапії шкіри голови або обличчя можуть спостерігатися локальні почервоніння. Така реакція природна для більшості клієнтів. Препарат дермахіл для мезотерапії може викликати алергічні реакції на один з компонентів коктейлю. В іншому можна робити мезотерапію без особливих побоювань, досвідчений косметолог введе ін’єкції правильно, без ризику утворень папул.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Cвітлана:

«Косметолог мені порадила мезотерапію як спосіб поліпшити шкіру. Спочатку я спробувала цю процедуру на голові, боячись зіпсувати обличчя. В результаті волосся стало рости краще і густіше, а лупа просто зникла. Потім зробила процедуру на обличчя за допомогою лазера, але такого яскравого ефекту не було, хоча загальний тонус шкіри підвищився. В останній раз зробила ін'єкції на обличчя. Це дуже дієвий і шикарний метод! »

Поліна:

«Після 30 боротьба за молодість переходить в активну стадію. У мене вона висловилася в регулярне відвідування косметолога. Вибрала клініку омолодження СМАС й не прогадала. Постійно величезна кількість найрізноманітніших процедур. Кожен раз лікар радить щось нове, щоб досягти ще більшого ефекту. Мезотерапія подобається мені найбільше. З її допомогою мій організм заповнює відсутні елементи і функціонує краще. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 1 Оцінка клієнтів: 5]