Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг дарує молодість без ін’єкцій, скальпеля та хімічних препаратів.

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг

Краса вимагає жертв? Ви впевнені? А що, якщо обійтися без них і запустити природні процеси омолодження організму? Плазмоліфтинг дарує молодість без ін’єкцій, скальпеля і хімічних препаратів. Відновлення шкірних покривів і регенерація підшкірних тканин проводиться за рахунок власної плазми, яка виділяється з крові пацієнта.

Плазмоліфтинг обличчя перешкоджає старінню. Салони краси активно застосовують дану процедуру, але не всі можуть гарантувати результат. Для отримання максимального ефекту, важливо мати сучасне обладнання для відділення плазми. І плюс висококваліфікованих спеціалістів, для проведення якісної процедури. У клініці косметології СМАС дотримані всі вимоги для того, щоб зробити плазмоліфтинг якісно і недорого.

f68019a6c79a5eaf3fa9866bc9de86fc-768x362

Як робиться плазмоліфтинг

Зробити плазмоліфтінг в Києві нескладно. Безліч салонів краси пропонують цю послугу своїм клієнтам. Але далеко не всі виконують її вірно, що може привести до повної відсутності результатів або негативних наслідків.

Перед плазмоліфтингом необхідно в обов’язковому порядку проконсультуватися з лікарем. Тільки кваліфікований спеціаліст може призначити процедуру або заборонити її проведення. Надалі важливо дотримуватися правильного протоколу вилучення плазми з крові і її введення в дерму. Зробити це під силу виключно в спеціалізованій клініці.

Ліфтинг за допомогою власної плазми виконується так:

Плазмоліфтинг до і після за відгуками дає унікальний ефект омолодження.

Клініка Smas - кращий плазмоліфтинг в Києві

У Києві безліч салонів краси, які проводять плазмоліфтинг обличчя і ціни на процедуру встановлені найрізноманітніші. Не знаючи критеріїв відбору, потенційному клієнту досить складно визначиться з вибором. Ми пропонуємо вам не шукати, а відразу відправлятися в кращу клініку Києва – Smas.

Плазмоліфтинг
Плазмоліфтинг

Центр омолодження СМАС проводить плазмоліфтинг за цінами минулого року. Скориставшись акціями можна отримати додаткові знижки і зменшити витрати на красу.

Ефективність плазмоліфтинга доведена відгуками та результатами. Він справляється з найрізноманітнішими проблемами шкіри від чорних крапок і вугрів до усунення зморшок і в’ялості. Спробуйте інноваційну технологію на собі – приходьте в салон краси СМАС!

Що таке плазмоліфтинг

Плазмоліфтінг – найкраща косметологічна процедура по омолодженню клітин. Свою назву він отримав від плазмофіл, особливих клітин крові, в яких спостерігається висока концентрація тромбоцитів. Плазма виділяється за допомогою центрифуги з крові пацієнта і вводиться під шкіру неглибоким інвазивним методом. Плазмофіли синтезують білок і переносять його в підшкірні тканини, запускаючи процес регенерації.

Плазмоліфтинг ефект має кілька основних проявів:

Проводити процедуру плазмоліфтинга необхідно в клініці. Унікальність методики полягає в тому, що боротьба з ознаками старіння ведеться за рахунок природних ресурсів організмів. У дерму вводиться власний «омолоджуючий препарат», який має стовідсоткову сумісність з пацієнтом.

Важливо! Клітці дається друге життя, а обличчя після плазмоліфтинга стає підтягнутим.

inekczionnaya-kosmetologiya

Які існують види плазмоліфтинга

Процедура введення плазми широко застосовується в самих різних розділах медицини:

У кожному разі цей процес приносить велику користь, запускаючи процеси глибокого відновлення. Процедура показана як чоловікам, так і жінкам після 25-ти років. Підліткам вона не потрібна, так як процес регенерації клітин знаходиться ще на досить високому рівні. При наявності шкірних проблем – комедони, вугри, чорні точки, великі пори і активна робота сальних залоз, допомагають:

Пілінг може застосовуватися для жирної, комбінованої і навіть сухої шкіри.

chto_luchshe_mezoterapiya_ili_plazmolift

Чи шкідливий плазмоліфтінг?

Результати плазмоліфтинга на фото до і після говорять про високу ефективність застосування такої терапії. Однак у багатьох клієнтів виникають резонні запитання про шкоду процедури, чи є побічні ефекти і чого варто побоюватися.

Плазмоліфтинг голови, обличчя і інших зон унікальний своїми природними регенеративними процесами. Але деякі клієнти можуть отримати алергічну реакцію на антикоагулянти або металеву складову інструментів. Короткочасне почервоніння і невеликі набряки є нормальним перебігом сеансу, але досить швидко проходять.

Увага! Погані наслідки після плазмоліфтинга обличчя за відгуками і фото можуть спостерігатися тільки в разі не кваліфіковано наданій терапії.

10000538.659893.9497

Плюси і мінуси плазмоліфтингу

Плазмоліфтинг суглобів, обличчя, ясен і інших частин тіла вкрай ефективний, але не дивлячись на це він має не тільки плюси, а й мінуси.

Переваги процесу підтверджуються позитивними відгуками після плазмоліфтинга обличчя. Після сеансу омолодження у пацієнтів спостерігається:

Зростання стовбурових клітин

Вирівнювання епідермісу

Поліпшення кольору шкірних покривів

Зменшення глибоких і повне зникнення дрібних зморшок

Шкіра насичується киснем, в ній запускаються антиоксидантні процеси.

Відсутність для плазмоліфтинга протипоказань не виключає можливість того, що плазмофіли не засвояться. Але це трапляється вкрай рідко і як правило має під собою клінічну підставу. Мінуси процедури полягають в необхідності вводити ін’єкції під шкіру, що викликає тимчасові почервоніння шкіри. Це не боляче, через застосування місцевої анестезії, але не дуже приємно з психологічної точки зору.

1-11plazmolift

Скільки за часом триває плазмоліфтінг

Відгуки про плазмоліфтинг до і після рідко зачіпають тему тривалості процедури. У бажанні повернути молодість і красу клієнт готовий витрачати будь-який час, але сеанс має свої часові обмеження.

Плазмоліфтинг обличчя за відгуками косметологів не може тривати більше 20-30 хвилин. Саме стільки діє нанесений анестетик, тому сеанс не перевищує зазначеного часу. Оцініть ефективність плазмоліфтинга на фото наших клієнтів.

Як часто можна / потрібно робити плазмоліфтинг

Одного відвідування косметолога для отримання серйозних і тривалих результатів недостатньо. Тільки спеціаліст з плазмоліфтингу знає скільки сеансів потрібно клієнту. В середньому необхідно пройти 4-6 сеансів з інтервалом в 1-2 тижні.

Довідка: Плазмоліфтинг за відгуками і фото необхідно підтримувати щорічними сеансами.

Запишіться сьогодні!

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг (обличчя)
2000 грн
Плазмоліфтинг (шия)
2000 грн
Плазмоліфтинг (декольте)
2000 грн
Плазмоліфтинг (руки)
2000 грн
Плазмоліфтинг (обличчя, шия, декольте)
4000 грн
Волосся
2000 грн

Відгуки

Марина Сергіївна:

«У 35 років підтримувати молодість досить складно. У боротьбі з ознаками старіння мені допомагають різноманітні косметологічні процедури. Найкориснішою з них вважаю плазмоліфтінг. З його допомогою мені вдається мати завжди свіжий і квітучий вигляд. Незважаючи на високу вартість одного сеансу дозволяю собі таку розкіш, так як користуюся акційними пропозиціями від СМАС. »

Олена:

«Маю від природи суху шкіру, яка постійно лущиться і пересихає. Перші зморшки з'явилися вже в 25. Відразу ж вирішила боротися з ними і вибрала інноваційну процедуру омолодження власною плазмою. Разом з розгладженням зморшок отримала більш зволожену і пружну шкіру. Поки не бачу кращого косметологічної пропозиції, ніж плазмоліфтінг. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]