Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг дарує молодість без ін’єкцій, скальпеля та хімічних препаратів.

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг

Краса вимагає жертв? Ви впевнені? А що, якщо обійтися без них і запустити природні процеси омолодження організму? Плазмоліфтинг дарує молодість без ін’єкцій, скальпеля і хімічних препаратів. Відновлення шкірних покривів і регенерація підшкірних тканин проводиться за рахунок власної плазми, яка виділяється з крові пацієнта.

Плазмоліфтинг обличчя перешкоджає старінню. Салони краси активно застосовують дану процедуру, але не всі можуть гарантувати результат. Для отримання максимального ефекту, важливо мати сучасне обладнання для відділення плазми. І плюс висококваліфікованих спеціалістів, для проведення якісної процедури. У клініці косметології СМАС дотримані всі вимоги для того, щоб зробити плазмоліфтинг якісно і недорого.

f68019a6c79a5eaf3fa9866bc9de86fc-768x362

Як робиться плазмоліфтинг

Зробити плазмоліфтінг в Києві нескладно. Безліч салонів краси пропонують цю послугу своїм клієнтам. Але далеко не всі виконують її вірно, що може привести до повної відсутності результатів або негативних наслідків.

Перед плазмоліфтингом необхідно в обов’язковому порядку проконсультуватися з лікарем. Тільки кваліфікований спеціаліст може призначити процедуру або заборонити її проведення. Надалі важливо дотримуватися правильного протоколу вилучення плазми з крові і її введення в дерму. Зробити це під силу виключно в спеціалізованій клініці.

Ліфтинг за допомогою власної плазми виконується так:

Плазмоліфтинг до і після за відгуками дає унікальний ефект омолодження.

Клініка Smas - кращий плазмоліфтинг в Києві

У Києві безліч салонів краси, які проводять плазмоліфтинг обличчя і ціни на процедуру встановлені найрізноманітніші. Не знаючи критеріїв відбору, потенційному клієнту досить складно визначиться з вибором. Ми пропонуємо вам не шукати, а відразу відправлятися в кращу клініку Києва – Smas.

Плазмоліфтинг
Плазмоліфтинг

Центр омолодження СМАС проводить плазмоліфтинг за цінами минулого року. Скориставшись акціями можна отримати додаткові знижки і зменшити витрати на красу.

Ефективність плазмоліфтинга доведена відгуками та результатами. Він справляється з найрізноманітнішими проблемами шкіри від чорних крапок і вугрів до усунення зморшок і в’ялості. Спробуйте інноваційну технологію на собі – приходьте в салон краси СМАС!

Що таке плазмоліфтинг

Плазмоліфтінг – найкраща косметологічна процедура по омолодженню клітин. Свою назву він отримав від плазмофіл, особливих клітин крові, в яких спостерігається висока концентрація тромбоцитів. Плазма виділяється за допомогою центрифуги з крові пацієнта і вводиться під шкіру неглибоким інвазивним методом. Плазмофіли синтезують білок і переносять його в підшкірні тканини, запускаючи процес регенерації.

Плазмоліфтинг ефект має кілька основних проявів:

Проводити процедуру плазмоліфтинга необхідно в клініці. Унікальність методики полягає в тому, що боротьба з ознаками старіння ведеться за рахунок природних ресурсів організмів. У дерму вводиться власний «омолоджуючий препарат», який має стовідсоткову сумісність з пацієнтом.

Важливо! Клітці дається друге життя, а обличчя після плазмоліфтинга стає підтягнутим.

inekczionnaya-kosmetologiya

Які існують види плазмоліфтинга

Процедура введення плазми широко застосовується в самих різних розділах медицини:

У кожному разі цей процес приносить велику користь, запускаючи процеси глибокого відновлення. Процедура показана як чоловікам, так і жінкам після 25-ти років. Підліткам вона не потрібна, так як процес регенерації клітин знаходиться ще на досить високому рівні. При наявності шкірних проблем – комедони, вугри, чорні точки, великі пори і активна робота сальних залоз, допомагають:

Пілінг може застосовуватися для жирної, комбінованої і навіть сухої шкіри.

chto_luchshe_mezoterapiya_ili_plazmolift

Чи шкідливий плазмоліфтінг?

Результати плазмоліфтинга на фото до і після говорять про високу ефективність застосування такої терапії. Однак у багатьох клієнтів виникають резонні запитання про шкоду процедури, чи є побічні ефекти і чого варто побоюватися.

Плазмоліфтинг голови, обличчя і інших зон унікальний своїми природними регенеративними процесами. Але деякі клієнти можуть отримати алергічну реакцію на антикоагулянти або металеву складову інструментів. Короткочасне почервоніння і невеликі набряки є нормальним перебігом сеансу, але досить швидко проходять.

Увага! Погані наслідки після плазмоліфтинга обличчя за відгуками і фото можуть спостерігатися тільки в разі не кваліфіковано наданій терапії.

10000538.659893.9497

Плюси і мінуси плазмоліфтингу

Плазмоліфтинг суглобів, обличчя, ясен і інших частин тіла вкрай ефективний, але не дивлячись на це він має не тільки плюси, а й мінуси.

Переваги процесу підтверджуються позитивними відгуками після плазмоліфтинга обличчя. Після сеансу омолодження у пацієнтів спостерігається:

Зростання стовбурових клітин

Вирівнювання епідермісу

Поліпшення кольору шкірних покривів

Зменшення глибоких і повне зникнення дрібних зморшок

Шкіра насичується киснем, в ній запускаються антиоксидантні процеси.

Відсутність для плазмоліфтинга протипоказань не виключає можливість того, що плазмофіли не засвояться. Але це трапляється вкрай рідко і як правило має під собою клінічну підставу. Мінуси процедури полягають в необхідності вводити ін’єкції під шкіру, що викликає тимчасові почервоніння шкіри. Це не боляче, через застосування місцевої анестезії, але не дуже приємно з психологічної точки зору.

1-11plazmolift

Скільки за часом триває плазмоліфтінг

Відгуки про плазмоліфтинг до і після рідко зачіпають тему тривалості процедури. У бажанні повернути молодість і красу клієнт готовий витрачати будь-який час, але сеанс має свої часові обмеження.

Плазмоліфтинг обличчя за відгуками косметологів не може тривати більше 20-30 хвилин. Саме стільки діє нанесений анестетик, тому сеанс не перевищує зазначеного часу. Оцініть ефективність плазмоліфтинга на фото наших клієнтів.

Як часто можна / потрібно робити плазмоліфтинг

Одного відвідування косметолога для отримання серйозних і тривалих результатів недостатньо. Тільки спеціаліст з плазмоліфтингу знає скільки сеансів потрібно клієнту. В середньому необхідно пройти 4-6 сеансів з інтервалом в 1-2 тижні.

Довідка: Плазмоліфтинг за відгуками і фото необхідно підтримувати щорічними сеансами.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Марина Сергіївна:

«У 35 років підтримувати молодість досить складно. У боротьбі з ознаками старіння мені допомагають різноманітні косметологічні процедури. Найкориснішою з них вважаю плазмоліфтінг. З його допомогою мені вдається мати завжди свіжий і квітучий вигляд. Незважаючи на високу вартість одного сеансу дозволяю собі таку розкіш, так як користуюся акційними пропозиціями від СМАС. »

Олена:

«Маю від природи суху шкіру, яка постійно лущиться і пересихає. Перші зморшки з'явилися вже в 25. Відразу ж вирішила боротися з ними і вибрала інноваційну процедуру омолодження власною плазмою. Разом з розгладженням зморшок отримала більш зволожену і пружну шкіру. Поки не бачу кращого косметологічної пропозиції, ніж плазмоліфтінг. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 1 Оценка клиентов: 5]