Мезотерапія Волосся

Якщо волосся на голові стало тьмяним, рідким і погано росте, поліпшити їх стан допоможе процедура мезотерапія волосся. Пройшовши курс такого косметичного лікування, можна отримати швидкий ефект, який не дають альтернативні способи.

Мезотерапія Волосся

Мезотерапія волосся

Якщо волосся на голові стало тьмяним, рідкими і погано ростуть, поліпшити їх стан допоможе процедура мезотерапії. Пройшовши курс такого косметичного лікування можна отримати швидкий ефект, який не дають альтернативні способи.

мезо волос

Як проводять мезотерапію волосся

Проводиться мезотерапія волосся в Києві вручну або за допомогою спеціальних апаратів:

В якості лікувального складу лікарі-косметологи використовують індивідуально підібрані вітамінні комплекси. Вітамінні склади вводяться під шкіру, де дуже швидко потрапляють через кров в цибулини, запускаючи процес природного відновлення зростання волосся.

У салоні Smas лікарі використовують для ін’єкцій різні способи введення препаратів, починаючи з методики точкових ін’єкцій, які проводяться ручним способом, закінчуючи фракційною мезотерапією, коли одночасно робиться кілька уколів на великій ділянці шкіри голови.

Важливо! Перед процедурою лікар проводить обстеження пацієнта, що дозволяє виявити причини патологій шкіри голови і протипоказання до процедури.

мезо волос1

Ефективний метод для поліпшення стану волосся

Мезотерапія для волосся призначається при різних симптомах проблем з волосяним покровом на голові. Це малотравматичная техніка, яка допомагає ефективно боротися з жіночим і чоловічим облисінням. Поліпшення стану волосяних цибулин відбувається за рахунок введення ін’єкцій з поживними розчинами в проблемні зони.

Процедура малоінвазивна і дає ефект відновлення зростання волосяного покриву і поліпшення стану шкіри вже після перших сеансів. При регулярному проведенні мезотерапії для волосся в Києві можна успішно боротися з такими проблемами як:

При такому широкому спектрі показань мезотерапія волосся має мінімальну кількість протипоказань. Вона показана жінкам і чоловікам, дорослим і дітям. Перед її проведенням не потрібно довго готуватися, досить просто пройти обстеження і перед сеансом помити голову. Відновлювальний період триває всього кілька днів.

мезо волос2

Види мезотерапії волосся

Для здійснення цієї процедури використовуються різні способи проведення hair мезотерапія для волосся і поживні склади. Лікарі можуть використовувати різні мезококтейлі:

Коктейлі для мезотерапії волосся завжди підбираються в індивідуальному порядку. Перед введенням лікувальних складів проблемні зони обробляють антисептичним засобом. При необхідності може використовуватися місцева анестезія.

Ін’єкції можуть вводитися вручну, або спеціальними апаратами, в залежності від індивідуальних показань і кількості проблемних зон. Препарати вводяться дуже тонкими голками під шкіру на глибину від 0,5 до 2 мм. Відстань між місцями введення голки становить 1,5 – 2 см.

Довідка: Після завершення процедури спеціаліст обробляє місця уколів антисептиком і проводить легкий масаж голови для прискорення всмоктування лікувальних складів.

mesotherapy-hair

Протипоказання для мезотерапії волосся

У мезотерапії для волосся протипоказань практично немає. Її можна проводити жінкам і чоловікам в будь-якому віці. Єдиною перешкодою до такої процедури є індивідуальна непереносимість компонентів лікувальних коктейлів. Тому лікарі-косметологи завжди проводять попереднє обстеження пацієнтів для виявлення алергії на ті чи інші мезококтейлі, а після вже підбирають в індивідуальному порядку безпечні препарати.

При дотриманні правил проведення мезотерапії волосся ефект буде видно вже через кілька процедур, а побічних ефектів у вигляді запалень і папул в місцях ін’єкцій не буде зовсім.

16-nw9b5rapc1du8l9uk7fhcygxjfocsogad8dkl5nvk8

Як часто можна робити мезотерапію волосся

Для кожного пацієнта лікар призначає індивідуальний курс мезотерапії волосся, скільки процедур слід провести, завжди вирішується в індивідуальному порядку. Кількість ін’єкцій залежить від виявлених проблем у конкретного пацієнта і причин, що їх викликають.

Для отримання тривалого ефекту лікарі-косметологи рекомендують проводити повторні курси мезотерапії один раз на рік.

мезо волос3

Скільки потрібно процедур мезотерапії для волосся

Кількість сеансів завжди визначає лікар-косметолог, виходячи з наявних проблем шкіри голови і зростання волосся у пацієнта. В середньому один сеанс триває від 30 до 40 хвилин. Для отримання видимого ефекту потрібно пройти курс, що складається з 10 процедур, які будуть проводитися з інтервалом в один-два тижні.

У салоні краси «СМАС» досвідчені спеціалісти допоможуть правильно підібрати лікувальний або профілактичний курс мезотерапії для волосся пацієнтам з різними проблемами волосистої частини голови.

Запишіться сьогодні!

Відгуки:

Віола:

«У мене з дитинства було тонке волосся, але після 30 років воно почало випадати. Я перепробувала народні методи, відновлюючі шампуні, маски та інше. Але незабаром я відкрила для себе в салоні СМАС мезотерапію волосся. Після сеансу процедур волосся не просто перестало випадати, але стали густіше і блищить як ніколи раніше. Спасибі, дівчатка! »

Каріна:

«Я відвідувала косметолога в салоні Smаs, і вона мені порадила відмінну процедуру для мого не надто густого волосся - мезотерапію. Я зробила 5 разів, і після мезотерапії волосся ефект був просто нереальний, я не очікувала. Волосся як ніби наповнилося життєвою силою, стало швидше рости і стало більше! Обов'язково буду робити ще один сеанс ».

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 1 Оцінка клієнтів: 5]