Кріоліполіз спини

Кріоліполіз – це новітня методика, яка розроблялася більше 10 років, пройшла контроль міжнародних медичних організацій, зокрема американського управління якості медпрепаратів FDA.

Кріоліполіз Спини

Кріоліполіз спини в Києві за найкращою ціною

Зайва вага може виникнути з різних причин. Набрати її легко, а ось позбутися кілограмів – проблема, впоратися з якою дуже складно, і навіть виснажливі спортивні заняття і найсуворіші індивідуальні дієти не завжди допомагають.

Звернутися до апаратної косметології для того, щоб прибрати надлишки жирової тканини – це розумне рішення. Естетична косметологія з використанням спеціальних апаратів є не хірургічною процедурою, вона не пошкоджує шкірний покрив, не є інвазивної процедурою, але при цьому демонструє приголомшливі результат і дозволяє швидко позбутися від жирових складок.

Одна з найпопулярніших методик в сучасному світі – кріоліполіз.

Кріоліполіз спини - найефективніший спосіб прибрати складки

Кріоліполіз – це новітня методика, яка розроблялася більше 10 років, пройшла контроль міжнародних медичних організацій, в тому числі американського управління якості медпрепаратів FDA. Принцип його дії спирається на фізичні особливості жирових клітин – вони не переносять тривалого впливу холоду.

Спеціальний апарат фіксує жирову складку і поміщає її в вакуумний простір, де на неї впливає низька температура (від 0 до 5 градусів нижче нуля) тривалий час – від 30 хвилин до години. Апарат діє точково, локально, інші клітини і тканини при цьому не пошкоджуються. Можливість «холодного опіку» виключається повністю.

Під впливом низької температури жирові клітини гинуть і розпадаються, після чого виводяться з організму. Відбувається це поступово, за 3-6 тижнів, що робить процедуру безпечною, а процес схуднення – природним.

Криолиполиз спины

Реабілітація після процедури кріоліполіза спини

Після проведення кріоліполіза спини спеціального відновлення не потрібно: відразу після процедури ви можете вирушати у своїх справах і займатися чим завгодно. Процедура не викликає больових відчуттів ні під час проведення, ні після. Можуть з’явитися невеликі гематоми, які зійдуть самі – але це в рідкісних випадках, через індивідуальну чутливості шкіри.

З рекомендацій після процедури, відзначимо основні:

Переваги методу

Показання

Наявність надлишків жирової тканини – рекомендована, якщо товщина жирової складки більше 3 сантиметрів.

Протипоказання

Не рекомендується проводити процедуру в наступних випадках:

Коли буде видно результат?

Візуально помітний результат настає через 2 тижні після процедури – у міру розщеплення і виведення з організму жирових клітин. Він буде поступово наростати, розщеплення триває півтора місяця.

Загибель і висновок жирових клітин відбувається поступово, що робить процедуру абсолютно безпечною, процес схуднення природним, не викликає розтягування шкірних покривів.

Запишіться сьогодні!

Кріоліполіз Спини

від 1500 грн
1 насадка
1500 грн

30-35 хв

2 насадки
2500 грн

30-35 хв

3 насадки
4000 грн

30-35 хв

4 насадки
5000 грн

30-35 хв

Відгуки

Ганна, 32 роки

«Після кріоліполіза у мене не тільки пропали складки на спині, а й пішли болі в попереку, сильно зменшилися вже існуючі розтяжки. Однозначно рекомендую »

Карина, 28 років

«Робила кріоліполіз 3 тижні тому і вже є помітні результати. Постійно на зв'язку з спеціалістом, він говорить, ефект буде ще більше наростати. Окреме дякую - за підтримку після процедури і корисні поради »

Відео відгук Анни про процедуру

Наша команда лікарів вищої категорії

Питання - Відповідь

Чи є побічні ефекти від процедури кріоліполіза спини?

Відразу після сеансу можуть бути невеликі почервоніння в зоні проведення, підвищена чутливість шкіри, але вони пройдуть за кілька годин. У дуже рідкісних випадках можуть залишитися невеликі гематоми.

Можна поєднувати кріоліполіз спини із заняттями спортом?

Не тільки можна, а й треба! Перша рекомендація спеціаліста - змінити спосіб життя, систему харчування і додати більше активності. Інакше жирові клітини можуть сформуватися заново.

Через скільки можна повторити процедуру кріоліполіза спини, якщо одного сеансу недостатньо?

Не раніше, ніж через 3 тижні.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]