Smas Lifting Живота

Smas ліфтинг живота – інноваційний та повністю безопераційний метод покращення стану Вашої шкіри.

Smas Lifting Живота

SMAS Lifting Живота

Smas Ліфтинг Живота - інноваційний і повністю безопераційний метод поліпшення стану Вашої шкіри.

СМАС проходить за допомогою впливу ультразвуку на клітини Вашого живота, які просочуються через поверхню шкірного покриву і фокусуються в Вашому тілі на заданій фахівцем глибині. Після чого, відбувається розігрівання м’язово-апоневротического прошарку за допомогою точкового методу, який провокує активне скорочення проблемного шару шкіри.

* Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Смас Живота

Smas Lifting (СМАС Ліфтинг) - Це ефективно?

Сила ультразвукового впливу на Ваш організм визначається висококваліфікованими майстрами індивідуально для кожного. Досить 1 сеансу, що б прибрати від 3 до 8 см об’єму Вашого тіла. Коли процедура закінчена, Ваша шкіра відразу стає значно підтянутіше і привабливіше.

Показання для підтяжки шкіри живота технікою smas

Утворення складок на тілі

Втрата пружності шкіри, вікове обвисання

Прояв надмірної кількості тканин

Відсутність зайвого часу для тривалої реабілітації

Ціна такої процедури Вас приємно здивує

Тривалість ефекту

Процедура Smas Ліфтингу живота робиться 1 раз, але результат проявиться відразу по завершенню даної маніпуляції. Смас рекомендовано повторювати 1 раз в 2 роки. Ви обов’язково помітите, що Ваша шкіра стала більш підтягнутою. Звертайтеся для проведення Smas ліфтингу живота до наших висококваліфікованих спеціалістів і зберігайте Ваше тіло молодим на довгі роки!

Реабілітаційний період, після процедури ультразвукового Smas lifting живота відбувається, орієнтовно, в термін від трьох до шести місяців. Відчутний і вельми помітний результат від кругової підтяжки живота буде акумулюватися і прогресувати протягом усього цього проміжку часу.

Smas Lifting (Смас Лифтинг)-Це безпечно?!

Можливість виникнення будь-яких ускладнень, після безопераційної підтяжки шкіри живота, мінімізована, так як Ваша шкіра, в процесі проведення процедури Smas ліфтингу живота, абсолютно не отримує стороннього впливу на неї і жодним чином не пошкоджується.

Переваги smas ліфтингу живота:

Поліпшення вашого тіла без операцій

Підвищується щільність шкіри

Поліпшення еластичності шкіри

Поліпшення підшкірно жирової клітковини

Поліпшення колагенових еластинових волокон

Наростаючий і тривалий ефект

SMAS-ліфтинг триває лише 1 годину

Наші лікарі - провідні експерти з лазерної епіляції і косметології

Ідеальний і безпечний засіб краси

Смас у наш час,можна вважати істинним проривом, він допомагає багатьом, хто вже випробував його на собі, допомогає тривалий час зберігати привабливість тіла і естетичність свого здоров’я. Дана процедура в повному обсязі виправдає Ваші уявлення про неї. Неодмінно випробуйте SMAS процедуру і Ваше тіло відчує видимий і тривалий ефект. Така процедура ідеально підходять для поліпшення стану шкіри в будь-якому віці.

Вартість процедури SMAS Ліфтинг Живота

Процедура Смас Ліфтинг на апараті Ulthera

SMAS Lifting Живота

20000
10 000 грн
  •  
Акция
Тривалість
2 год

Процедура Смас Ліфтинг на апараті Ultraformer

SMAS Lifting Живота

20000
10 000 грн
  •  
Акция
Тривалість
2 год

Наша команда лікарів вищої категорії

Відгуки

Марина

Подарувала мамі похід на smas ліфтинг живота - та вже встигла сама на друге відвідування записатися наперед, так їй все сподобалося! Спеціалісти smas добились відмінного результату. Матуся задоволена!

Ганна

Дівчатка, зробила собі ультразвуковий ліфтинг doublo живота. Це щось! Шкіру вдалося підтягти без операції. Процедура просто супер! Ось, замислююся ще й smas ліфтинг обличчя зробити.

Реальні відео відгуки

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]