Плазмоліфтинг волосся

Плазмоліфтинг – косметична процедура, метою якої є відновлення регенераційних процесів ін’єкційним способом.

Плазмоліфтинг Волосся

Плазмоліфтинг волосся

Неправильне харчування, погана екологія, стреси і багато інших чинників дуже негативно впливають на стан здоров’я волосся. У кожної другої жінки спостерігаються проблеми з волоссям. Слабке посічене волосся вимагає постійного відновлювання і підтримки догляду. Сучасні шампуні надають лише тимчасовий ефект, а красиві локони хотілося б мати постійно.

Постійне нарощування волосся також не є виходом із ситуації і може завдати ще більшої шкоди волоссю. Плазмоліфтинг для волосся допоможе відновити колишню красу волосся і повернути їм здоров’я.

13

Як роблять плазмоліфтинг волосся

Вся процедура повинна проводитися строго в клінічних умовах. Плазмоліфтинг голови для волосся – процедура повністю безпечна. Аутоплазма, яка виробляється з крові абсолютно не контактує з іншими речовинами. Ризик занесення інфекції повністю виключений, адже використовується тільки кров пацієнта.

Першим етапом буде забір крові у пацієнта, після чого кров повністю очищається від зайвих компонентів. Наступним етапом буде введення отриманого компонента найтоншими голками під шкіру. Голки настільки легкі і тонкі, що ви навіть не відчуєте болю.

Один сеанс плазмоліфтинга для росту волосся займає близько години. Для досягнення кращого результату необхідно провести кілька сеансів. Найскладніші випадки вимагають не більше десяти сеансів. Вже після першої процедури можна спостерігати значне скорочення числа випадаючого волосся. Шкіра голови насичується киснем і активізується правильний кровообіг, за рахунок чого і досягається ефект.

Що таке плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг – косметична процедура, метою якої є відновлення регенераційних процесів ін’єкційним способом. Іншими словами, за допомогою уколів активізуються відновні процеси клітин. Головний секрет цього методу полягає зовсім не в чарівних косметичних препаратах, виготовлених в секретних лабораторіях. Головна діюча речовина в цій процедурі – ваша власна кров. Саме з неї і виготовляють препарат для ін’єкцій.

Плазмоліфтинг Волосся
Плазмоліфтинг Волосся

Де зробити плазмоліфтинг волосся

Процедура для волосся плазмоліфтинг дуже делікатна і робиться вона далеко не в кожному салоні. Необхідна спеціально обладнана лабораторія, в якій з крові клієнта потрібно отримати аутоплазму. У нашому центрі є всі необхідні умови. Плюс до цього, наші співробітники пройшли спеціальний курс і можуть досконало провести процедуру плазмоліфтинга. Запишіться до нас на перший сеанс і ви відчуєте ефект вже після першої процедури.

Коли потрібно робити плазмоліфтинг від випадіння волосся

Конкретних обмежень за віком експерти не встановлюють. Проте від процедури варто утриматися зовсім молодим дівчатам, у яких ще не закінчився період статевого дозрівання. У цей час дуже активні гормони, і стан волосся напряму залежить від них. У будь-якому іншому віці процедуру можна проводити без сумнівів, особливо якщо у вас:

prp_hair

Протипоказания

Побічних ефектів процедура не має. Можуть з’явитися лише незначні почервоніння і набряки, що обумовлено самим процесом ін’єкцій. Зазвичай все проходить протягом першої ж доби після проведення процедури. Незважаючи на те, що головний компонент видобувається з власної крові, має плазмоліфтинг для волосся протипоказання, при наявності яких проведення процедури неможливо:

mezoterapiya-dlya-volos

Що не можна після плазмоліфтинга волосся

Щоб ефект від процедури був максимальним, обов’язково потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

Якщо і ви хочете щоб ваше волосся стали вашою гордістю, обов’язково запишіться в наш центр на першу процедуру. Зробити це можна за телефонами або через наш сайт. На сайті ж ви відразу можете подивитися ефект плазмоліфтинга волосся до і після і переконатися в тому, що процедура дійсно чарівна. Ефект від плазмоліфтинга волосся відчули на власній голові вже десятки наших клієнток, і абсолютно всі вони залишилися задоволені результатом.

Запишіться сьогодні!

Плазмоліфтинг Волосся

Волосся
2000 грн

Відгуки

Оксана:

«Після пологів стало інтенсивно випадати волосся. Що я тільки не перепробувала - купувала найдорожчі маски і шампуні, замовляла сироватки для волосся на зарубіжних сайтах, але ефект був короткочасний. До тих пір, поки я не спробувала процедуру плазмоліфтінг для волосся. Уже після першого сеансу волосся перестало так сильно випадати, і значно покращилася їх структура. »

Владислава:

«У мене з дитинства було погане волосся, потім з часом воно стало випадати і ніякі засоби не допомагали, я перепробувала безліч народних засобів, але нічого не допомагало. Подруга мені порадила супер процедуру в салоні. Ефект від плазмоліфтинга просто супер! Я пройшла кілька процедур, волосся стало густе, об'ємне, отримали красу і гладкість. Всім раджу цю чарівну процедуру! »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]