Кріоліполіз Підборіддя

Кріоліполіз – унікальний метод позбутися другого підборіддя. Це безболісна, безпечна і дуже ефективна технологія, яка останніми роками завойовує популярність у всьому світі.

Кріоліполіз Підборіддя

Кріоліполіз Підборіддя

Друге підборіддя – справжня біда. Воно робить обличчя одутлим, змінює овал обличчя, візуально додає кілька років. При цьому позбутися його дієтами і спортом практично неможливо.

Але є вихід – неінвазивні, апаратна процедура кріоліполіза. Кріоліполіз – унікальний метод позбутися другого підборіддя. Це безболісна, безпечна і дуже ефективна технологія, яка в останні роки завойовує популярність по всьому світу.

Особливості та принцип дії кріоліполіза підборіддя

Методика кріоліполіза грунтується на локальній дії низьких температур на жирові клітини. Для цього використовується спеціальний апарат, який за рахунок вакууму затягує жирову складку і утримує її в безповітряному просторі, де на шкіру впливає низька і строго контрольована температура протягом тривалого часу (порядком 30-35 хвилин).

Під впливом холоду жирові клітини гинуть, відбувається їх розщеплення. Потім вони виводяться з організму природним шляхом. Розщеплення жирового прошарку відбувається поступово, за 3-6 тижнів, що робить процес схуднення безпечним і візуально природним.

10640946_l-740x500

Підготовка до процедури кріоліполіз підборіддя і реабілітація

По суті, кріоліполіз не вимагає спеціальної підготовки – достатньо просто прийти на процедуру в призначений час. За день до сеансу заборонено вживати алкоголь.

Реабілітація після проведення відсутня – відразу після відвідування салону можна займатися звичними справами. У рідкісних випадках можуть залишитися гематоми, які зійдуть швидко.

Кріоліполіз не викликає побічних ефектів і не несе ризиків. Для виведення розщеплених жирових клітин не потрібні додаткові маніпуляції.

Який ефект варто очікувати?

Відомий ефект від кріоліполіза помітний через 2 тижні, він наростає ще місяць. Для того, щоб повністю позбутися від другого підборіддя, досить 2-3 процедур.

Показання до проведення кріоліполіза

Кріоліполіз другого підборіддя рекомендується при наявності зайвої жирової тканини в третій частині обличчя (в районі підборіддя). Процедура рекомендована для чоловіків і жінок, у яких є це проблема. Особливо позитивні про кріоліполіз другого підборіддя відгуки у чоловіків – процедура дає приголомшливі результати.

Кріоліполіз призначається при товщині жирової складки від 3 сантиметрів. Дозволяє лікувати птоз 1 і 2 ступеня.

2e2ede1f4d0955a7b6a21cf7270fa904

Протипоказання

Протипоказаннями до процедури є такі захворювання:

Кріоліполіз не можна проводити під час вагітності і відразу після пологів.

Ціна процедури

Якщо ви думаєте, де зробити кріоліполіз другого підборіддя, – звертайтеся до нас. У нас найкраща ціна цієї процедури, а в своїй роботі досвідчені фахівці в області апаратної естетичної косметології використовують найсучасніші апарати.

Запишіться сьогодні!

Кріоліполіз Підборіддя

від 1500 грн
1 насадка
1500 грн

30-35 хв

2 насадки
2500 грн

30-35 хв

3 насадки
4000 грн

30-35 хв

4 насадки
5000 грн

30-35 хв

Відгуки

Нана, 48 років

«Прибирала друге підборіддя - допомогло за 3 процедури, однозначно рекомендую. Але робіть тільки в перевіреному центрі »

Світлана, 34 роки

«У мене тільки позитивні враження. Дискомфорту не було ні під час процедури, ні після неї. Результат на обличчя! »

Відео відгук Анни про процедуру

Наша команда лікарів вищої категорії

Питання - Відповідь

Чи може після кріоліполіза підборіддя залишитися шрам або опік?

Ні, кріоліполіз підборіддя - це абсолютно безпечна неінвазивна процедура. Холод діє тільки на жирові клітини, іншим типам тканин він не зашкодить. Для їх захисту наноситься спеціальний гель.

Досить буде 1 процедури для видалення другого підборіддя?

Це може визначити спеціаліст тільки при особистій зустрічі на консультації. Кількість потрібних процедур залежить від товщини жирового прошарку.

Можна використовувати кріоліполіз для зони брилів?

Так, він використовується для видалення жирових відкладень в цій області.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]