Лікування Гіпергідрозу

Гіпергідроз – це підвищене потовиділення. Ми допоможемо Вам вирішити цю проблему!

Лікування Гіпергідроза

Лікування Гіпергідроза

Гіпергідроз – підвищене потовиділення. Цією делікатною проблемою страждають багато людей. Пітливість найчастіше спостерігається в області пахв, але для багатьох проблемними зонами стають не тільки западини, але і руки, ноги, обличчя, голова. Активне потовиділення не дозволяє вести звичайне життя, воно псує не тільки зовнішній вигляд, але і проявляється у вигляді неприємного запаху.

Косметологія знайшла вирішення проблеми, розробивши особливу методику лікування гіпергідрозу. Похід в салон краси СМАС може надовго позбавити від плям на одязі і додати впевненості людині, яка страждає від даного захворювання.

gipergidroz-2_1

Причини виникнення підвищеної пітливості

При гіпергідрозі причини і їх лікування є найважливішим фактором для вирішення проблеми. Спеціалісти не можуть з точністю сказати, що викликає підвищену пітливість, тому що це часто сукупність кількох чинників. Найчастіше посилена робота потових залоз і необхідність гіпергідрозу лікування спостерігається через:

Гіпергідроз причини і лікування у жінок і у чоловіків спостерігається при неправильному харчуванні. Любителі дуже гострих, гарячих страв, часто страждають від потовиділення. Гіпергідроз лікування за відгуками дає тривалі результати, тільки за умови професійного втручання. Справитися з проблемою самостійно вкрай складно.

Як проходить лікування гіпергідрозу

Гіпергідроз засоби лікування підбираються індивідуально. Одним пацієнтам більше підходить ботокс, іншим диспорт, а тим, хто бажає уникнути уколів, можна вдатися до лазеру. Косметолог визначає при гіпергідрозі лікування і потрібні препарати.

Лікування Гіпергідроза
Лікування Гіпергідроза

Лікування гіпергідрозу рук і інших зон тіла виконується з чітким дотриманням встановленого протоколу. Дрібні ін’єкції робляться на невеликій відстані один від одного. Між ними має бути не більше 2 сантиметрів різниці. Це дозволяє щільно розподілити препарат і забезпечити високу ефективність процедури.

Чим лікують гіпергідроз

Гіпергідроз пахв лікування не викликає складнощів для сучасної медицини. Існує два найпоширеніші методи боротьби з посиленим потовиділенням:

Лікування гіпергідрозу диспортом або ботоксом дає потужні і довготривалі результати. Препарати блокують роботу потових залоз, повністю нейтралізуючи проблему. У клініці СМАС проводять якісне лікування гіпергідрозу пахв ботоксом або диспортом.

Невелике потовиділення, пов’язане з пубертатним періодом підлітків, може усуватися за допомогою саліцилового, молочного глибокого пілінгу або ручного позбавлення від вугрів петлею або ложкою Уно. Визначити проблему і її рішення може досвідчений косметолог в салоні.

2-1-768x408

Гіпергідроз у жінок лікування і дозування

Визначитися з тим, лікувати гіпергідроз ботоксом чи ні, допоможе досвідчений спеціаліст. Але розуміння дії ботулотоксину допомагає прийняти самостійне рішення. Препарат блокує нервові закінчення в проблемній зоні, за рахунок чого імпульси не надходять в залозу, а значить, їх робота припиняється.

Залежно від обраної зони кількість одиниць препарату який вводиться змінюється:

Гіпергідроз голови і обличчя лікування не має суттєвих відмінностей від інших проблемних зон. Чоловікам найчастіше потрібне лікування гіпергідрозу ніг. Дозування може трохи перевищувати вказану вище або бути у тих же межах.

v_534_410_photo

Лікування гіпергідрозу етапи

Гіпергідроз лікування і ціни залежить від кількості введених одиниць. Визначити точні витрати препарату може тільки спеціаліст. При лікуванні гіпергідрозу в Києві процедура виконується за наступною схемою:

Лікування гіпергідрозу ботоксом за відгуками і рекомендаціями спеціалістів вимагає суворого дотримання рекомендацій косметолога. Після введення препарату варто на пару тижнів відмовитися від підвищених фізичних навантажень, відвідування лазні, солярій і вживання алкоголю.

foto1_gipergidroz_eto

Результат лікування гіпергідрозу ботоксом і диспортом

Один курс лікування дозволяє впоратися з потовиділенням на 6-8 місяців. Далі робота потових залоз підлягає відновленню, але не в повному обсязі. Для підтримання ефекту відвідувати клініку рекомендується один раз в півроку.

Ботулотоксин не викликає звикання, але може викликати побічні ефекти у вигляді:

Всі мінуси лікування гіпергідрозу пахв за цінами салонів досить швидко проходять, залишаючи після себе виняткове відчуття приємної чистоти і сухості.

gipergidroza

Скільки триває лікування гіпергідрозу

Правильна процедура гіпергідрозу лікування в Києві займає не більше півгодини часу. Цього відрізка вистачає на обробку однієї або двох зон, але більш точний період визначається індивідуально.

Центр омолодження Smas ефективно лікує гіпергідроз. У нашій клініці:

Ми проводимо акції і надаємо знижки для наших постійних клієнтів і тих, хто відвідує клініку вперше. За численними відгуками наших пацієнтів лікування потовиділення тягне виключно користь.

Чи впорається з гіпергідрозом допомагають засоби косметології – ін’єкції і лазер. Процедура безболісна і не викликає звикання. Принцип лікування полягає в переривання нервових імпульсів, які дають команду для виділення поту.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Віктор:

«Пітливість ніг не давала мені вести повноцінне життя. Я соромився ходити в гості, адже там треба знімати взуття, а про побачення з дівчатами взагалі мовчу. Перепробував всі можливі методи боротьби, але нічого не давало довготривалого результату. Тільки ін'єкції ботокса дали мені жити вільно. Ніякого запаху і неприємного відчуття. Сухість стоп навіть не вимагає жертв, процедура безболісна і не займає багато часу. »

Світлана:

«У більшості людей потіють пахви, а у мене голова. І це такий кошмар, адже дезодорантом справу не виправиш. Зачіски не тримаються, косметика тече. Для жінок це взагалі дуже страшно і неприємно. Після знайомства з салоном СМАС моя проблема вирішилася. Прийшла на чистку обличчя, але косметолог сказала, що і проблему потовиділення ми вирішимо. Величезне спасибі за щастя бути жінкою з зачіскою і макіяжем! »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]