Ін'єкції Гіалуронової Кислоти

Гіалуронова кислота – справжнє відкриття сучасної косметології. За допомогою цього природного компонента відновлюються внутрішні процеси тканин, генерується вироблення колагену та еластину.

Ін'єкції Гіалуронової Кислоти

Ін'єкції гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота справжнє відкриття сучасної косметології. За допомогою цього природного компонента відновлюються внутрішні процеси тканин, генерується вироблення колагену і еластину.

Гіалуронова доставляється в обрану зону малоінвазивним способом. Процедура відрізняється високим ступенем ефективності і малим реабілітаційним періодом. Шкіра після уколів відновлюється швидко, при правильному введенні препарату ніяких побічних ефектів не спостерігається.

10000538.659893.9497

Для чого роблять ін'єкції гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота природна складова людського організму. Вона утримує в тканинах вологу і інші поживні елементи, без яких в шкірі і суглобах починаються процеси старіння. Але починаючи з 25-ти років, а в деяких випадках і раніше, кількість гіалуронки починає знижуватися, заповнити її можна ін’єкційно за допомогою косметологічних процедур.

Ін’єкції гіалуронової кислоти дають ефект відновлення тканин. Для повернення молодості і здоров’я робляться:

Обличчя після ін’єкції гіалуронової кислоти молодшає за рахунок відновлення тургору шкіри.

Важливо! Чи можна робити ін’єкції гіалуронової кислоти визначає виключно лікар. Спеціаліст збирає анамнез пацієнта і визначає, чи потрібні йому цілющі ін’єкції.

Плюси і мінуси

Найчастіше про гіалуронкау говорять або добре, або погано, але істина як завжди десь поруч. Сам препарат творить чудеса, які не під силу іншим процедурам. Але інвазивний спосіб введення підходить не всім. Низький поріг чутливості може зробити недоступним ін’єкційний метод терапії. На допомогу таким пацієнтам приходить Безін’єкційний метод, при якому гіалуронат доставляється в глибинні дермальні шари за допомогою спеціального апарату.

Ін'єкції Гіалуронової Кислоти
Ін'єкції Гіалуронової Кислоти

Кращі ін’єкції гіалуронової кислоти дарують клієнтам виключно позитивні емоції. Губи після ін’єкцій гіалуронової кислоти стають більш пишними і спокусливими, овал підтягується, зморшки йдуть, колір шкіри стає здоровим і сяючим.

З мінусів ін’єкцій гіалуронової кислоти обличчя залишається тільки ціна. Але і цей недолік переможений клінікою СМАС.

Підготовка до процедури

Найважливішим етапом підготовки перед походом в салон є консультація з спеціалістом. Тільки досвідчений лікар може дати точну оцінку стану здоров’я клієнта. У процесі бесіди з косметологом з’ясовується ряд питань:

Спеціаліст розповість про гіалуронову кислоту і препаратах для ін’єкцій.

Клієнту клініки не буде потрібно купити гіалуронову кислоту для ін’єкцій. Він повинен прийти на процедуру спокійним і розслабленим.

Ін’єкції гіалуронової кислоти і алкоголь несумісні, тому варто утриматися від його прийняття за пару днів до призначеного сеансу.

krasoty

Показання та протипоказання

Зробити ін’єкції гіалуронової кислоти рекомендується тим, хто має такі показання:

Запалення і деформація суглобів

Видимі сліди вікових змін - зморшки, в'ялість шкіри, поплив овал обличчя

Дерматологічні проблеми не запального характеру - акне або постакне, кератоз, лущення, сухість шкіри

Крім того, ін’єкції робляться з метою надання об’єму губам, вилицям і іншим частинам обличчя.

Важливо! Внутрісуглобні ін’єкції гіалуронової кислоти носять не стільки косметологічний характер, скільки лікувальний.

Ін’єкції гіалуронової кислоти протипоказані:

Годуючим мамам

Вагітним жінкам

Особам з аутоімунними захворюваннями

При загостреннях хронічних хвороб

При порушеннях згортання крові

При відкритих ранах

Гіалуронова кислота без ін’єкцій або у вигляді уколів не може вводиться в дерму при наявності алергічної реакції на препарат. Наявність протипоказань визначає лікар-косметолог.

26000114.614367.2549

Як проходить процедура

Ін’єкції гіалуронової кислоти для обличчя за відгуками фахівців повинні вводиться з дотриманням обов’язкового протоколу. Порядок важливий як при обробці обличчя, так і при введенні гіалуронової кислоти у вигляді ін’єкцій для суглобів.

Етапи процедури:

Довідка: Чиста гіалуронова кислота продається в аптеці у вигляді ін’єкцій. Але не варто робити уколи на дому самостійно. Недотримання технології введення спричиняє утворення ущільнення на шкірі, які розсмоктуються довго і не дають бажаного результату.

in-ektsii-gialuronovoj-kisloty-dlya-litsa-osobennosti-primeneniy-sf1506979353

Що не можна робити після процедури

Після ін’єкцій гіалуронової кислоти необхідно дотримуватися цілий ряд рекомендацій. Всі вони нескладні, але вкрай важливі для правильного перебігу реабілітаційного періоду.

Після ін’єкції гіалуронової кислоти не можна:

Впливати на травмовану ділянку механічно першу добу

Гріти під гарячою водою, в лазні чи сауні

Впливати ультрафіолетом на вулиці або в солярії

Наносити макіяж, робити маски або пілінги

Часто клієнти запитують чи можна після ін’єкцій гіалуронової кислоти займатися спортом. Відповідь негативна, в перший тиждень варто уникати посилених навантажень і тренувань.

0F32sH597nQkdxneOGxjbOa6PFIxi5IwmI2BEtK6

Переваги процедури

Центр омолодження Smas робить ін’єкції гіалуронової кислоти в Києві. Ми найкращі бо:

Дізнатися більше про ефективність ін’єкцій гіалуронової кислоти можна за відгуками на нашому сайті.

Уколи гіалуронки сьогодні є найефективнішим методом боротьби з ознаками старіння. Всього за кілька процедур шкіра омолоджується як зовні, так і зсередини. Правильно проведені ін’єкції не викликають больових відчуттів і не тягнуть негативних наслідків.

Оцініть результати введення ін’єкцій гіалуронової кислоти на фото.

disport

Скільки коштує ін'єкція гіалуронової кислоти

Вартість ін’єкції гіалуронової кислоти рахується кількістю введених одиниць. При покупці ін’єкцій гіалуронової кислоти ціна залежить від встановленої в салоні градації. Зазвичай розподіл йде до 200 одиниць і від 200 і вище. Чим більше доз введено, тим дешевше одна одиниця. Зрозуміло, що обсяги препарату безпосередньо залежать від оброблюваної зони і очікуваного ефекту.

Кількість гіалуронової кислоти для обличчя ін’єкції і вартість розраховують виходячи не тільки від введених одиниць, а й від тривалості курсу.

Ціна ін’єкції гіалуронової кислоти в суглоб встановлюється за упаковку препарату, а не за мілілітри рідини.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Дарина:

«Вперше вдалася до уколів гіалуронки в минулому році перед новорічними святами. Весь рік результат був на обличчя і радував мене здоровим кольором шкіри, підтягнутим овалом, відсутністю зморшок, набряків і кіл під очима. Цього року планую порадувати себе повторним проходженням сеансів. Вважаю, що це найкращий подарунок до нового року. »

Євгенія:

«Позаздрити подружці, і сама зважилася на складну для мого сприйняття процедуру. Незважаючи на мій скептицизм і страх, уколи були безболісними. Введення гіалуронки в губи сприяло досягненню відразу двох моїх мрій. По-перше, пропали легкі заломи на куточках, а по-друге, вони стали більш пишними і красивими.»

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]