Ендосфера Обличчя

Висока популярність масажу ендосфера пояснюється тим, що має помітну ефективність, відсутність неприємних та больових відчуттів та тривале збереження ефекту.

Ендосфера Обличчя

Ендосфера Обличчя

Ендосфера для обличчя – популярна косметологічна процедура, яка виконується за допомогою спеціального обладнання. Йдеться про апарат вібраційної компресії, розроблений італійськими інженерами. Його використовують для усунення естетичних недосконалостей на обличчі та тілі. Прилад комплектуються маніпулою із силіконовими роликами, заповненими вуглекислим газом. Обертання сфер відбувається з певною швидкістю, формуючи компресію та поглиблену ротаційну мікровібрацію. Завдяки цим вібраціям кількість жирових відкладень суттєво зменшується.

Позитивні ефекти ендосфера терапії

Ендосфера терапія обличчя має чимало позитивних ефектів, головні з яких полягають у:

  • посилення ліфмодренажу;
  • зміцнення судин;
  • стимуляції синтезу колагену
Ендосфера Обличчя

Ендосфера обличчя до і після – це немов дві різні людини. Шкіра стає підтягнутою, а контури обличчя чіткішими. Зменшується друге підборіддя.

Як відбувається процедура?

Процедура ендосфери обличчя проводиться досвідченим лікарем косметологом. Він визначає зони, які потребують ретельного опрацювання. «Розумний» апарат сканує естетичні недоліки, автоматично налаштовуючи тиск та швидкість обертання. Ці параметри відображаються на вбудованому екрані.

Ціна ендосфери для обличчя, звичайно, не найнижча, але її повністю виправдовує результат. Співробітники косметологічної клініки виконують сеанси відповідно до багаторазово протестованих протоколів, які довели свою результативність.

Результат ендосфери обличчя просто вражає, наскільки він помітний. Під час рухів маніпули стимулюється синтез колагену з еластином, відбувається стимуляція м’язових рецепторів, покращується мікроциркуляція.

Ендосфера обличчя відгуки та результати цієї процедури вже порадували багатьох жінок, які бажають уповільнити процес старіння та омолодитися. За рахунок цієї процедури зростає товщина м’язової тканини.

У яких випадках показано проведення ендосфери терапії?

До переваг процедури ендосфери обличчя можна віднести:

Ендосфера Обличчя

Численні позитивні відгуки про ендосферу терапію обличчя є одним з доказів її ефективності. Після кожного пацієнта апарат розбирають та дезінфікують, тому ймовірність інфікування зводиться до нуля.

Процедура рекомендована до проведення при:

Вартість ендосфери терапії більш доступна в порівнянні, наприклад, з пластичними операціями. Це нове слово в омолодженні обличчя, один із найшвидших і найефективніших способів повернення тонусу шкірі. До переваг цієї методики належить її неінвазивність. Колаген з еластином виробляються природним шляхом, готуватися до сеансу немає потреби.

Відгуки про ендосферу терапію в основному позитивні, але багато залежить від кваліфікації фахівця, який виконує процедуру. Кількість сеансів визначається індивідуально, залежно стану обличчя.

Перш ніж зробити ендосферу, шкіру рекомендується пом’якшити масажним маслом. Лікар повинен підібрати оптимальну швидкість руху та тиску. Легкими рухами насадка пересувається висхідними лініями на обличчі. На фінальному етапі на шкіру наноситься маска, щоб закріпити результат.

Ціна ендосфера терапії не така вже висока, як думає більшість. Цю процедуру рекомендується випробувати всім жінкам, які мають проблеми зі шкірою обличчя. Один сеанс триває близько півгодини, в середньому потрібно 12 процедур, їх проводять двічі на тиждень.

Чи є якісь обмеження для проведення ендосфери терапії?

Протипоказання ендосфера має, але їх небагато. Процедуру не можна проводити під час вагітності та інфекційних хвороб. Протипоказанням до її виконання є запалення на шкірі в оброблюваній приладом області. Від такої маніпуляції також доведеться відмовитись людям з онкологією.

Відгуки та фото після ендосфери доводять, що ця процедура справді працює. Побічні ефекти після її проведення бувають дуже рідко, реабілітації немає необхідності. Результат помітний вже після першого візиту до косметолога. Ендосфера повертає шкірі тонус, стимулює кровотік. Завдяки їй носогубні складки стають менш вираженими, зникає напруга м’язів, розгладжуються зморшки.

Ендосфера Обличчя

Ендосферу варто випробувати жінкам, які прагнуть позбутися набряків під очима, зробити більш вираженою лінію вилиць. Процедура підтягує контур обличчя, підвищує тугор шкіри, має ефект легкого пілінгу. Ендосфера забезпечує підтяжку без ін’єкцій – це неінвазивна методика, яка чудово зарекомендувала себе.

Запишіться сьогодні!

Ендосфера Обличчя

від 500 грн
15 хвилин
500 грн

.

30 хвилин
1000 грн

.

Відгуки на ендосферу - терапія:

Рузанна:

Нещодавно пройшла курс ендосфери, результат уже бачу, що шкіра підтягнулася. Дякую Центру Омолодження за роботу, обов'язково ходитиму ще)

Ліза:

Довго не могла визначитися на якусь процедуру піти, але після консультації з фахівцем, вибір ліг на ендосферу. Процедура мені сподобалася, особливо те, що мені було зовсім не боляче. Дякую!!

Наша команда лікарів найвищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]