Кріоліполіз обличчя

Кріоліполіз обличчя – ефективна, безболісна, не інвазивна методика позбавлення жирових складок, заснована на дії холоду.

Кріоліполіз Обличчя

Кріоліполіз обличчя в Києві за найкращою ціною

Кріоліполіз обличчя – ефективна, безболісна, неінвазивна методика позбавлення від жирових складок, заснована на впливі холоду.

Коротко про особливості процедури

Жирові клітини не переносять холод – вони гинуть від тривалого впливу низьких температур. Ця фізична особливість і стала принципом дії апарату для кріоліполіза. Він захоплює жирову складку і утримує її в вакуумі тривалий час (для обличчя це 30-35 хвилин) і підтримує температуру -5 градусів Цельсія.

Це запускає процес апоптозу, тобто загибелі жирових клітин. Вони поступово, за 3-6 тижнів повністю розщеплюються і природним шляхом виводяться з організму. Прискорити процедуру виведення можна за рахунок лімфодренажного масажу.

1 процедура кріоліполіза обличчя дозволяє скоротити товщину жирової складки на 20-40 відсотків.

Це – процедура, схвалена FDA (головним управлінням з контролю за лікарськими препаратами і методами лікування США) і має сертифікати якості і ряд патентів міжнародного класу.

liftingfacial_564x272 (1)

Ефект від кріоліполіза обличчя

Ефект від кріоліполіза з’являється поступово. Перші результати помітні через 14 днів після сеансу, він наростає протягом ще 4 тижнів. Крім схуднення і зменшення жирової складки, кріоліполіз обличчя дає такі результати:

Кріоліполіз обличчя дає видимі і швидкі результати навіть в тих випадках, коли інші варіанти схуднути не спрацювали.

Переваги кріоліполіза обличчя

Показання до кріоліполіза обличчя

Протипоказання

Протипоказаннями для проведення кріоліполіза обличчя є:

Етапи проведення процедури кріліполіза обличчя

  1. Попередня консультація. Спеціаліст фотографує проблемні зони, щоб розрахувати місця фіксації апарату для повного захоплення проблемної зони. З’ясування протипоказань до проведення процедури;
  2. Безпосередньо процедура. Спочатку на шкіру наноситься термальний гель, який захистить від холоду інші клітини. Запускається апарат, який захоплює жирову складку і починає вплив на неї низькою температурою. Апарат виключається автоматично, після того як зафіксує зміни в жировій тканині. Процедура триває від 30 хвилин до 1 години.
  3. Відновлення, реабілітація. Вона не вимагає спеціальних дій, ефект від кріоліполіза з’явиться через 2 тижні і буде наростати. Больових і неприємних відчуттів при цьому не буде. Може знадобиться повторення процедури – до тих пір, поки жирова складка не зменшиться до 2,5 сантиметрів.

Запишіться сьогодні!

Кріоліполіз Обличчя

від 1500 грн
1 насадка
1500 грн

30-35 хв

2 насадки
2500 грн

30-35 хв

3 насадки
4000 грн

30-35 хв

4 насадки
5000 грн

30-35 хв

Відгуки

Ліля, 52 роки

"Я в захваті. Після 3 сеансів жирові відкладення помітно зменшилися. Продовжу рекомендований курс масажів »

Ніна, 37 років

«Велике спасибі дівчаткам, які поколдували над моїм обличчям. Після кріоліполіза мені подобається дивитися в дзеркало! »

Відео відгук Анни про процедуру

Наша команда лікарів вищої категорії

Питання - Відповідь

Чи будуть неприємні відчуття під час процедури?

Перші п'ять хвилин ви можете відчувати незвичні відчуття від дії вакууму, але через 5 хвилин ви до них звикнете.

Чи може бути холодний опік від процедури?

Ні, це виключено. Апарат працює на температурі -5 градусів в зоні обличчя, на шкіру попередньо наноситься спеціальна захисна мембрана.

Я можу відразу після сеансу кріоліполіза обличчя повернутися до звичайного життя?

Так, період відновлення не потрібен, на обличчі не залишиться слідів від проведення процедури

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]