Кріоліполіз рук

Зменшити об’єм рук і позбутися жирових відкладень на них – завдання підвищеної складності, такі в школі називали «із зірочкою». Але на допомогу приходить сучасна методика апаратної косметології – кріоліполіз, процедура безпечна, не інвазивна та безболісна. А головне – ефективна.

Кріоліполіз Рук

Кріоліполіз рук в Києві за найкращою ціною

Зменшити обсяг рук і позбутися від жирових відкладень на них – завдання підвищеної складності, такі в школі називали «Зірочка». Але на допомогу приходить сучасна методика апаратної косметології – кріоліполіз, процедура безпечна, неінвазивна і безболісна. А головне – ефективна.

Як проводиться кріоліполіз рук?

Щоб холод не зашкодив іншим тканинам, використовується спеціальний апарат, який затягує жирову складку в вакуум, спочатку розігріває її, а потім впливає холодом – температурою до -10 градусів. Процедура триває до 1 години, апарат вимикається автоматично, коли фіксує зміни в жирових клітинах.

При проведенні процедури кріоліполіз, на внутрішню поверхню руки наноситься спеціальний гель, який захистить шкіру від впливу низьких температур.

Протипоказання для проведення кріоліполіза

Кріоліполіз не рекомендований:

Принцип дії методики кріоліполіза

Кріоліполіз грунтується на дії холоду на жирові клітини. Вони не переносять низьких температур, і при їх тривалому впливі гинуть, розпадаються і виводяться з організму. Цей процес називається апоптозом. Методика кріоліполіза розроблялася довгий час і враховує фізіологічні та біологічні процеси організму. Вона безпечна, відсутність побічних ефектів і результативність технології підтвердженна міжнародними сертифікатами якості.

kak_izbavitsja_ot_zhira_na_rukah

Які проблеми допоможе вирішити кріоліполіз?

Кріоліполіз рекомендований при наявності надлишків жирової тканини на руках.

Ніяких ризиків і відновного періоду

Кріоліполіз виключає побічні ефекти і не вимагає реабілітації. Відразу після процедури ви можете повернутися до звичного ритму життя (але він не повинен включати переїдання і малу рухливість). Може виникнути невелике почервоніння, але воно швидко пройде.

Помітний результат - через два тижні

Сама процедура кріоліполіза лише запускає процес розщеплення клітин, а видимий ефект буде видно по мірі того, як вони повністю розпадуться і будуть виведені з організму. Це відбувається через 2 тижні і триває протягом 6 тижнів. Саме це робить кріоліполіз абсолютно безпечною і нешкідливою для організму процедурою.

Додатково кріоліполіз поверне шкірі тонус, зробить її більш пружною.

Запишіться сьогодні!

Кріоліполіз Рук

від 1500 грн
1 насадка
1500 грн

30-35 хв

2 насадки
2500 грн

30-35 хв

3 насадки
4000 грн

30-35 хв

4 насадки
5000 грн

30-35 хв

Відгуки

Світлана, 26 років

«Різко набрала вагу з певних причин. Від живота і боків вдалося позбутися самостійно - спорт і дієта. Але руки не піддавалися ніяким зусиллям! Кріоліполіз допоміг. Велике спасибі!"

Юлія, 40 років

«Я була налаштована дуже скептично до апаратних методик схуднення. Але нічого не допомагало, і я зважилася на кріоліполіз - і в захваті від результату! Тепер будуть сміливо пробувати безпечні методики апаратної косметології! »

Відео відгук Анни про процедуру

Наша команда лікарів вищої категорії

Питання - Відповідь

Чи є спосіб прискорити процес?

Так, фахівці рекомендують лімфодренажний масаж після кріоліполіза рук- він прискорить процес виведення з організму продуктів розпаду жирових тканин.

Скільки процедур потрібно для повного позбавлення від надлишків жирових клітин?

Це індивідуально, залежить від існуючої товщини жирового прошарку. Зазвичай достатньо 1-3 процедури, щоб назавжди позбутися від надлишків.

Є підтвердження безпеки процедури?

Так, вона має міжнародні сертифікати якості і схвалена FDA Управлінням контролю якості США.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]