Кріоліполіз

Кріоліполіз

Кріоліполіз

Кріоліполіз стрімко увірвався в тренди апаратної косметології в світі. Для багатьох жінок – це чарівна можливість швидко скинути зайву вагу і повернути собі ідеальну фігуру, спокусливу в відвертій сукні і вузьких джинсах. У чому секрет його популярності? В ефективності, доступності, швидкому результаті і абсолютній безпеці.

Кріоліполіз: що це за процедура, суть методу

Кріоліполіз – це сучасна методика апаратної косметології, яка дозволяє скоротити в рази жирові складки за рахунок охолодження тканин.

Під час кріоліполізу проводиться точкове, суворо контрольоване охолоджування тканин. Для початку проблемна зона розігрівається, а потім різко змінюється температура на дуже низьку. Холод утримується довгий час. Жирові клітини до нього дуже сприйнятливі, і починають гинути через 30-35 хвилин.

Безпосередньо під час процедури клітини не руйнуються, але запускається фізичний процес апоптозу. Це і є повільне руйнування жирових клітин, яке починається відразу після сеансу кріоліполіза і триває від трьох до шести тижнів. Реально видимі результати від проведення процедури помітні вже через два тижні. Всього 1 сеанс може прибрати 25-30% обсягу жирового прошарку в оброблюваній зоні.

Кріоліполіз в Києві – нова процедура. Для неї використовується сучасний апарат, розроблений, запатентований і пройшовший усі перевірки в США. Ефективність дії кріоліполіза доведена рядом наукових досліджень і задокументована міжнародними сертифікатами і стандартами.

клиенты на процедуре криолиполиза живота

Показання до кріоліполіза

Кріоліполіз рекомендований спеціалістами для боротьби з такими проблемами:

Переваги кріоліполіза

криолиполиз аппарат

Де можна зробити кріоліполіз?

Зробити кріоліполіз ви можете в нашому центрі за доступною і справедливою ціною. Ми використовуємо новітні апарати, сучасні методики та гарантуємо максимальний комфорт під час процедур. Записатися на попередню консультацію з спеціалістом для діагностики та розробки плану лікування можна прямо зараз.

клиенты на процедуре криолиполиза

Реабілітація

Після процедури немає ніяких болей або дискомфортних відчуттів, відразу після сеансу можна повертатися до повсякденного життя і займатися звичними справами. Після кріоліполіза допоможе кілька сеансів масажу, але можна обмежитися домашнім масажем з використанням лімфодренажної сухої щітки. Масаж сприяє швидкому виведенню з організму зруйнованих в ході проведення процедури жирових клітин.

Кріоліполіз: протипоказання лікарів і побічні ефекти і дії

Медики не рекомендують проводити процедуру кріоліполіза у випадках:

Відкласти на інший день рекомендують процедуру в таких випадках:

Побічні ефекти практично відсутні. Під час самої процедури можуть відчуватися деякі неприємні відчуття, пов’язані з механізмом дії вакууму, але вони незначні і не вимагають додаткового знеболення. Після процедури в рідкісних випадках може залишитися синяк.

Ефективність методики кріоліполіза

1 сеанс кріоліполіза дозволяє скоротити обсяг жирового прошарку на 3-8 см. Фактичний обсяг скороченого прошарку залежить від різних чинників: загального обсягу жирових клітин, індивідуальних особливостей організму, температури і тривалості процедури. Варто розуміти, що чим більше товщина жирової складки, тим більш помітним буде результат.

Відомий ефект помітний вже через 2 тижні після процедури, він наростає протягом 6 тижнів. Поступові зміни у фігурі відбуваються максимально природно, не виникне «перекосів», як у випадку з різким стрибком ваги.

Оскільки жирові клітини руйнуються, а не скорочуються, з часом проблема не повертається.

Запишіться сьогодні!

Кріоліполіз

від 1500 грн
1 насадка
1500 грн

30-35 хв

2 насадки
2500 грн

30-35 хв

3 насадки
4000 грн

30-35 хв

4 насадки
5000 грн

30-35 хв

Відгуки

Світлана, 26 років

«Робила процедуру після пологів - живіт виглядав просто жахливо. Все пройшло безболісно. Довелося набратися терпіння, результат обіцяли не відразу - але вже через два тижні я помітила, що джинси сидять на мені зовсім по-іншому, а випираючий живіт кудись пропав! Я стала навіть стрункішою, ніж була до вагітності »

Міла, 30 років

«Робила процедуру 4 місяці тому. Спочатку засмутилася - хоч спеціаліст і запевняла, що ефект буде через два тижні, я сподівалася, що вийду після процедури стрункою ... Але через два тижні реально стала помічати зміни в тілі, і він ще більше збільшувався. І найголовніше - за 4 тижні жир не повернувся »

Відео відгук Анни про процедуру

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]