Smas Lifting Шиї

Смас ліфтинг Шиї на сьогоднішній день одна з найефективніших неінвазивних процедур у світі та Києві, що забезпечують високі клінічні результати.

Smas Lifting Шиї

Smas Lifting Шиї - видимий результат без операції!

Смас Ліфтинг шиї на сьогоднішній день одна з найефективніших неінвазивних процедур в світі і в Києві, що забезпечує високі клінічні результати. Кожна жінка мріє як можна довше залишатися красивою. Але з роками овал обличчя провисає і доглядова косметика більше не справляється з завданнями. На кругову підтяжку обличчя зважитися зможе не кожна. Та й не завжди свідчення стану здоров’я дозволяють пройти операцію по омолодженню. Завдяки інтенсивному сфокусованому впливу ультразвуку під час процедури Смас Ліфтингу шиї, виходить добитись видимих ​​і тривалих результатів.

Омолодження без скальпеля і реабілітації - Smas Lifting Шиї

Той самий результат можна отримати шляхом пластичної операції, що значно дорожче за вартістю і займає великий період реабілітації з можливими ускладненнями. До того ж, психологічно або за індивідуальними медичними показаннями, не всі пацієнти можуть зважитися на пластику. Існують більш бережливі, але не менш ефективні способи.

Смас Ліфтинг шиї – це сучасна методика естетичної косметології, яка дозволяє уникнути операції і впливати на тургор овалу нижньої частини обличчя за допомогою ультразвуку. Хвилі ефективні не тільки зовні шкіри, але і працюють зсередини на м’язовому і клітинному рівні.

У порівнянні з іншими естетичними і косметологічними процедурами, ефект тримається в деяких випадках до двох років.

Показання до Smas Lifting Шиї

до проходження процедури підтяжки

Застосування косметологічних процедур сьогодні стає нормою, як для жінок, так і для чоловіків. Але саме шия це та зона, на якій видно перші вікові зміни. При ознаках старіння саме шиї необхідно приділяти максимальну увагу. Показання до застосування Смас Ліфтингу шиї можуть бути наступного характеру:

Опущення підборіддя

Провисання платизми

Поява зморшок

Поява в'ялості шкіри

Друге підборіддя

Утворення складок

Раніше стандартом вирішення цих проявів було застосування ліпосакції або хірургічне втручання у вигляді підтяжки шкіри. Але фінансові можливості, дорога вартість і психологічний бар’єр не завжди дозволяли пацієнтам вирішуватися на процедуру. Альтернатива у вигляді Смас Ліфтингу шиї на апараті Альтера для багатьох стало довгоочікуваним винаходом, яке дає довгострокові результати і ефективно справляється з ознаками старіння шиї. Така процедура в рази менше за вартістю пластики, з мінімальними ризиками до ускладнень без тривалої реабілітації.

Принцип роботи апарату Альтера

Ulthera System і процедури Smas Lifting Шиї ?

Апарат Ulthera System (Альтера) працює за рахунок високосфокусованого ультразвуку, впливаючи на глибинні шари м’язово-апоневротического шару, а саме на 3 рівні:

Під час хірургічного втручання лікар робить висічення і фізичне переміщення тканин тільки на глибині 4,5 мм (на рівні smas). Процедура підтяжка шиї з технікою Смас це вплив за допомогою ультразвукового апарату Ulthera. Хвилі впливають на кровообіг, лімфоток і тонус шкіри і підшкірно-жирового шару. Неінвазивний ліфтинг Смас не вимагає загального наркозу і не вимагає реабілітації. Пацієнт може повернутися до звичайного життя відразу після процедури. Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря по тепловому режиму і виключати фізичні навантаження і нахили перші кілька днів.

Smas Lifting Шиї

У процедурі Смас Ліфтинг шиї зібрані новітні технології та наукові розробки в сфері омолодження і не вимагає використання скальпеля і тривалої реабілітації. При застосуванні апарату проводиться безпечний вплив датчиком з високоінтенсивним сфокусованим ультразвуком (нагрів в зоні впливу), потім відбувається мікротермічне пошкодження на точно встановленій глибині не зачіпаючи вищерозміщений епідерміс і в результаті в відповідь на нагрівання відбувається вироблення молодих колагенових волокон (розвиток термально індукованих скорочень) і еластину , що дозволяє під час підтяжки Смас Ліфтингу підтягнути шкіру шиї, а також скорегувати зморшки.

Після процедури Smas Lifting Шиї забороняється:

Забороняється

відвідування солярію і лазні протягом двох тижнів, перебування на активному сонці (обов'язкове використання сонцезахисних засобів).

Необхідно виключити

на тиждень інтенсивні спортивні тренування викликають рясне потовиділення і фізичні навантаження.

Виключити

масаж шиї протягом 3 місяців, тривалих нахилів вниз. Відмова від пілінгу, скрабу, будь-яких видів чистки на 2 тижні

Ефективність Смас Ліфтингу Шиї на апараті Альтера

Наскільки дієва апаратна Cмас підтяжка шиї?

Щоб добитись максимальної дії при використанні ультразвуку в косметологічних цілях омолодження, необхідно викликати точкову термальну коагуляцію (ТТК) на певній глибині в тканинах. При цьому використовувати частоту 4-7 МГц з тривалістю імпульсу 20-200 мс. Для цього в США було спеціально розроблено пристрої Ulthera System (Ulthera, Mesa, Arizona, 2004). Воно включає ці параметри. FDA офіційно схвалило проведені процедури на апараті при підтяжки шиї.

Видео в Центре Омоложения

Вік для процедури

Від 35 років

З проблемою овалу обличчя можуть зіткнутися навіть дівчата з генетичною схильністю або за гормональних особливостей

До 65 років

Пороговий вік процедури до шістдесяти п'яти років! При вікових змінах в організмі і слабкому імунітеті Смас не рекомендується.

Кругова підтяжка шиї smas сприяє активному виробленню природного колагену і еластину.

Покращений кровообіг і лімфоток благотворно впливають на колір обличчя.

Паралельно йдуть пігментні плями, дрібні зморшки і прищі.

Як проводиться процедура Смас Ліфтинг шиї

Подивіться відео про процедуру smas lifting (СМАС ліфтинг) на апараті Ulthra і отримаєте відповіді на всі свої запитання!

Клієнт лежить на спині. Лікар веде попередню підготовку:

Очищення шкіри

Умовна розмітка на три зони впливу. Лікар уникає близького розташування щитовидного хряща, залози, великих судин;

Зони відзначаються в карті планування для обробки з мінімальним перекриттям. Зони є орієнтиром для роботи апарату;

Налаштування рівня потужності апарату в залежності від терпимості пацієнта;

Безпосередньо вплив апарату в перпендикулярному положенні. При цьому обов'язково використовується провідний гель для ультразвуку.

Наукові дослідження Смас Ліфтингу шиї

застосування апарату Альтера доказова база

Ультразвуковий ліфтинг шиї на апараті Альтера націлена на тканини на різних рівнях глибини, при цьому не зачіпає дерму. Ефективність регулярно доводиться ретельними дослідженнями.

Дослідження, проведені Suh, показали поліпшення краю нижньої щелепи пацієнтів. На апараті застосовувалися параметри:

Такий вплив показав результат, що у 73% пацієнтів відбулося поліпшення краю нижньої щелепи, а у 23,7% виявлено більше волокон колагену шкіри.

При більш потужних параметрах апарату ефективність результату зросла. Результати були видні на порівняльних фотографіях і по особистій оцінці пацієнтів.

Окремі дослідження Kenkel, схвалених FDA, показали, що при застосуванні апарату Ulthera System у 72,9% пацієнтів відбулася зміна площі області підборіддя більш ніж на 20 мм 2. Середня цифра змін склала 71 мм 2.

Смас шиї - протипоказання!

Коли ми не рекомендуємо процедуру

Процедуру не рекомендують проводити при вагітності, поганій згортаємості крові, запаленнях і інфекційних захворюваннях

Smas Lifting Шиї

Якщо у пацієнта стоїть  кардіостимулятор, присутні онкозахворювання, цукровий діабет або захворювання щетовидної залози.

Smas Lifting Шиї

Смас шиї не проводиться при алергічних висипаннях, гнійних і запальних елементах на шкірі.

Smas Lifting Шиї

Плюси процедури Смас Ліфтинг шиї

переваги підтяжки

Що б зробити підтяжку шиї не потрібно спеціальної підготовки. Досить тільки загальної консультації з лікарем.

Після Смас Ліфтингу шиї реабілітація та відновлення клієнту не потрібні. Це дозволить не міняти особистий графік і відразу повернутися в звичний спосіб життя.

Вартість процедури Смас Ліфтингу в Києві набагато нижче в порівнянні з інвазивними методами омолодження.

Як швидко з'являється ефект від ультразвукової Смас Ліфтингу шиї?

Результати досліджень ефективності підтяжки шиї Смас Ліфтингом

Дослідження, проведені доктором медицини Робертом В. Бробстом, медичним експертом Марією Фергюсон і доктором медицини Стівеном В.Перкінс, доводять, наскільки дієво працює апарат Ulthera System і підтяжка шиї без операції. Вони тривали протягом 3 років, кількість випробовуваних – 200 осіб різного віку. У окремих груп були досягнуті естетично задовільні результати в області шиї. Надлишкові ділянки шкіри зменшилися, загальний контур шиї покращився і став більш підтягнутим, виражений птоз зменшився. Клієнт помітить відразу. На шкірі з’являється помітний ліфтинговий накопичувальний ефект, колір обличчя поліпшується і шкіра стає пружною і еластичною.

Smas Lifting Шиї

Але остаточний результат настає через 3 місяці. Ефект накопичувальний.

* Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Вартість Смас Ліфтингу шиї в Києві

Процедура Смас Ліфтинг на апараті Ulthera

Шия

7500
4 000 грн
  •  
Акция

Шия + декольте

13000
8 000 грн
  •  
Акция

Процедура Смас Ліфтинг на апараті Ultraformer

Шия

7500
4 000 грн
  •  
Акция

Шия + декольте

13000
8 000 грн
  •  
Акция

Наша команда лікарів вищої категорії

Відгуки про Смас Ліфтинг шиї в Центрі омолодження, Києві.

Ольга 35 років

"Як тільки настало 30 років, я стала уважно стежити за своєю зовнішністю. Я пробувала різні процедури, але Смас шиї вирішила зробити випадково. І результат мені настільки сподобався, що тепер я проходжу процедуру регулярно. Рекомендую."

Smas Lifting Шиї

Марія 45 років

До мого віку сильно провис овал обличчя, а на кругову підтяжку за станом здоров'я я не могла піти. Дуже рада, що мені спеціалісти розповіли про цю процедуру. Ефект приголомшливий. Тепер чую стільки компліментів про свою зовнішність!

Smas до и после

Відео відгуки

Питання відповідь

Коли буде видно результат від процедури Смас Ліфтинг шиї?

На відміну від операційних методів омолодження, неінвазивні можуть відразу не виправдати очікувань клієнта. Вплив відбувається поступово і ефект можна буде побачити через 2-3 місяці. Чи протримається він до одного-трьох років в залежності від віку. При регулярному проходженні процедури, можна закріпити результат і значно уповільнити процеси старіння. Порівнюючи ціни на підтяжку шиї, можна сказати, що пластика на багато дорожче і довша в реабілітації.

Чому саме Смас Ліфтинг і ультразвук ефективний при підтяжки м'язів шиї?

За останні 70 років використання ультразвуку в медицині і косметології збільшилася в рази. Численні міжнародні дослідження доводять його ефективність в лікуванні доброякісних і злоякісних пухлин, гіпертрофії передміхурової залози, фіброїдів матки. У косметології використання коротких імпульсів ультразвуку дозволяє досягти значного ефекту омолодження шкіри шиї, при цьому працюючи не на поверхні епідермісу, а безпосередньо на глибинних шарах шкіри.

Чи боляче робити безопераційну підтяжку шиї і підборіддя процедурою Смас Ліфтинг?

Процедура Смас Ліфтинг (smas lifting) шиї не вимагає застосування місцевої або загальної анестезії. Це мінімальний або помірний рівень больових відчуттів 3-4 з 10 балів за шкалою. В окремих випадках можна рекомендувати прийняти перед процедурою ібупрофен (800 мг). Це знизить можливі больові відчуття. В цілому процедура легко переноситься.

Чи є ускладнення після підтяжки шкіри шиї Смас Ліфтингом?

Ускладнення після Смас Ліфтингу шиї виникають вкрай рідко і залежать від індивідуальних показників. Іноді може проявиться невелика набряклість (проходить протягом декількох годин), почервоніння в місцях обробки (проходить протягом декількох годин), еритема (до тижня), оніміння і залишкові больові відчуття, яких проходять через пару тижнів.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]