Кріоліполіз стегон

Кріоліполіз – це скорочення товщини жирових тканин за рахунок впливу на них холоду за допомогою спеціального апарату.

Кріоліполіз Стегон

Кріоліполіз стегон в Києві за найкращою ціною!

Зайві кілограми – одвічна проблема жінок. Щоб позбавиться від них, жінки навіть готові лягати під ніж хірурга, або ховають своє тіло під безформними балахонами.

Обидва варіанти – не найкращі. Сьогодні існує методика, яка дозволить назавжди позбавиться від зайвих кілограмів і попрощатися з жировими складками безболісно і без пошкодження шкірних покривів. Це – кріоліполіз.

Кріоліполіз стегон: що це таке

Кріоліполіз – це скорочення товщини жирових тканин за рахунок впливу на них холоду за допомогою спеціального апарату. В основі методики – особливості фізико-біологічних характеристик нашого організму, принципи життєдіяльності людського тіла. А саме – підвищена чутливість жирових клітин до низьких температур.

Спеціальний апарат захоплює жирову складку, утримує її в вакуумі і впливає на неї холодом тривалий час. За рахунок цього жирові клітини гинуть і розщеплюються, а потім виводяться з організму.

Відбувається це не відразу, а поступово – за 3-6 тижнів. За рахунок поступового розщеплення схуднення відбувається природньо, безпечно і не призводить до побічних ефектів, розтяжок. І жирова складка розсмоктується повністю, тобто ви прощаєтеся із зайвими кілограмами назавжди.

Криолиполиз спины в Центре Омоложения

Кріоліполіз проводиться за алгоритмом:

Одна процедура – одна зона. Тобто окремо проводиться кріоліполіз ніг, кріоліполіз колін, кріоліполіз боків, кріоліполіз галіфе. Допускається їх проведення в одне відвідування косметологічного центру, однак за вартістю вони рахуються окремо: через точковий впливу зона роботи апарату обмежена.

Показання до проведення процедури кріоліполіза стегон

Фото - галерея процедури Кріоліполіз

Рекомендації до і після кріоліполіза стегон

За день до кріоліполіза стегон не можна:

Спеціальна реабілітація після кріоліполіза стегон не потрібна. Лімфодренажний масаж допоможе прискорити виведення продуктів розпаду жирових клітин. Він входить у вартість! Також бажано пити більше води перші 3 тижні.

Дуже важливо – змінити спосіб життя, перейти на правильне харчування, скоротити споживання алкоголю, відмовитися від куріння, вести рухливий спосіб життя, займатися спортом. Кріоліполіз – не панацея. Якщо ви не зміните спосіб життя, на місце розщеплених і повністю прибраних жирових клітин можуть сформуватися нові.

Ефект від кріоліполіза стегон

Одна процедура кріоліполіза стегон скорочує обсяг жирової складки на 40-60%. Для повного видалення надлишків жирової тканини необхідно 2-3 процедури. Ефект помітний через 2 тижні, він наростає в міру розщеплення клітин півтора місяці.

Кріоліполіз не тільки спалює жир, але і візуально покращує стан шкіри. Так, кріоліполіз сідниць повертає їм тонус, пружність, вирівнює контур.

Переваги методу кріоліполіза стегон

Протипоказання до процедури кріоліполіз стегон

Кріоліполіз стегон вартість в Києві

Запишіться сьогодні!

Кріоліполіз Стегон

від 1500 грн
1 насадка
1500 грн

30-35 хв

2 насадки
2500 грн

30-35 хв

3 насадки
4000 грн

30-35 хв

4 насадки
5000 грн

30-35 хв

Відгуки

Олена, 40 років

«За 1 годину я проходила відразу дві процедури - в зоні живота і на стегнах. Минуло 4 тижні, і я бачу результат, пішло близько 2 см. Я дуже задоволена. Розумію, що відразу позбутися від відкладень в стегнах не реально, тому продовжу і пройду курс. »

Наталія, 39 років

«Я перепробувала вже дуже багато: дієти, виснажливі тренування, біодобавки. Уже готова була на хірургічну операцію. Але кріоліполіз допоміг мені позбутися від жирових складок в області стегон. Спасибі вам за професійний підхід. »

Відео відгук Анни про процедуру

Наша команда лікарів вищої категорії

Питання - Відповідь

Чи може кріоліполіз стегон нашкодити внутрішнім органам?

Ні, він не зачіпає роботу ніяких клітин, крім жирових. Продукти розпаду жирових відкладень виводяться поступово, тому нирки і печінка працюють в звичайному режимі.

Чи можна проводити кріоліполіз стегон під час менструації?

У зоні живота небажано, може бути невелика болісність. А на стегнах - можна.

Можна поєднувати кріоліполіз стегон з іншими апаратними методиками?

Так, з деякими іншими методиками можливе суміщення. Але попередньо обов'язкова консультація спеціаліста і його схвалення на суміщення декількох методик.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]