Мезотерапія Обличчя

Мезотерапія очей – одна з найрезультативніших процедур з омолодження найніжнішої ділянки шкіри.

Мезотерапія Очей

Мезотерапія Очей

Мезотерапія очей – одна з найбільш результативних процедур по омолодженню найніжнішої ділянки шкіри. За допомогою косметологічного впливу ведеться боротьба з ознаками старіння, дерма отримує додаткові ресурси у вигляді коктейлю поживних речовин, запускаються процеси природного відновлення клітин.

Мезотерапія під очі допомагає позбутися від набряків, темних кіл, зморшок.

Що таке мезотерапія очей

Шкіра навколо очей найбільш чутлива і тонка. Перші ознаки старіння проявляються саме в цій зоні. Мезотерапія області навколо очей допомагає зміцнювати лицьові м’язи і підвищувати тонус шкіри. Мезотерапія очей (відгуки і фото дивіться на нашому сайті) активізує оновлення клітин в результаті чого:

Проходять набряки

Виробляється колаген та еластин

Вирівнюються контури обличчя

Підвищується еластичність шкіри

Розгладжуються зморшки

Позбавляє мезотерапія і від синців під очима. Після відвідин косметолога очам повертається молодість і свіжість, що позитивно позначається на всьому зовнішньому вигляді. Результати мезотерапії під очима видно на фото наших клієнтів.

001_c16e761112-original-a8e33

Які бувають види мезотерапії очей

Мезотерапія шкіри навколо очей проводиться двома основними способами:

Головна відмінність полягає в способі введення препаратів для мезотерапії під очі.

У першому випадку використовується мезогель Demax, який наноситься безпосередньо на шкіру. Його проникнення вглиб дерми досягається шляхом впливу спеціального апарату – фонофареза. У другому випадку в підшкірні шари за допомогою уколів вводиться препарат Mesoestetic.

При мезотерапії очей основою препаратів є гіалуронова кислота. Вона сприяє відновленню природного балансу шкіри. У коктейлі також присутні амінокислоти, вітаміни, мінерали та інші поживні елементи, необхідні для краси і здоров’я.

Увага! Метод мезотерапії прибирає синці і мішки навколо очей. Досягти такого ефекту за допомогою скрабів, пілінгів та інших косметичних засобів неможливо.

m1

Як робиться мезотерапія навколо очей

Мезотерапія навколо очей в Києві проводиться відповідно до розроблених стандартів, які застосовуються у всьому світі. Сеанс складається з трьох етапів:

Підготовка до мезотерапії області очей полягає в очищенні шкіри. Для введення гіалурона дерма повинна бути очищена і від косметики, і від забруднень – пилу, потожирових виділень.

Надалі мезотерапія від мішків під очима виглядає у вигляді:

Після закінчення процедури навколо очей шкіра після мезотерапії обробляється антисептиком, наноситься заспокійливий крем.

53612963.69cgy01wkd.W665

Показання для мезотерапії очей

Мезотерапія навколо очей з введенням препаратів в дерму застосовується при наявності таких показань:

Набряки

Опущення верхньої повіки

Темні кола під очима

Зморшки різного ступеня вираженості

Мезотерапія навколо очей за відгуками відмінно коригує всі вікові зміни в цій галузі. Безін’єкційна мезотерапія від кругів під очима застосовується до клієнтів у віці до 30 років. Ін’єкційна мезотерапія очей від темних кіл допомагає більш дорослій категорії клієнтів.

biorevitalizacia

Які бувають побічні ефекти після мезотерапії очей

Мезотерапія навколо очей незалежно від ціни за послугу може викликати побічні ефекти. Найчастіше вони виражаються у вигляді набряку очей після мезотерапії. Нерідко зустрічаються також локальні почервоніння і гематоми.

Відновити шкіру очей після мезотерапії і прибрати набряк нескладно. Для цього буде потрібно лише дати відпочинок потривоженій зоні, набряклість зійде сама.

Довідка: Синці після мезотерапії очей розсмоктуються краще при нанесенні спеціальних препаратів. Що саме застосовувати в даному випадку радить косметолог.

podtyazhka-veka

Протипоказання для мезотерапія навколо очей

Омолодження шкіри навколо очей і кіл мезотерапією має ряд протипоказань, що не дозволяє застосовувати методику на окремих групах осіб. Заборонено проводити мезотерапію від темних кіл під очима або для усунення інших проблем в цій галузі, при наявності:

Онкології

Цукрового діабету

Вірусних захворювань

Запалень або вугрів в області очей

Схильності до келоїдних рубців

Алергічних реакцій на компоненти мезогеля

Мезотерапія очей за відгуками лікарів ніколи не проводиться в період вагітності і лактації.

Мезотерапія очей фото до і після

Вибираючи де зробити мезотерапію під очима орієнтуйтеся не на ціну, а на якість послуг, що надаються. Оцінити результативність мезотерапії навколо очей допоможуть фото.

2saf-768x576

Де зробити мезотерапію навколо очей в Києві

Шукайте де зробити мезотерапію очей в Києві? Відвідайте салон краси СМАС. Це кращий центр омолодження в Києві, в якому проводиться величезний комплекс процедур по поверненню природної молодості і краси.

Клініка виконує два види процедур для очей мезотерапія з видалення мішків. Досвідчені спеціалісти підкажуть який метод буде найбільш ефективний виходячи з індивідуальних показників. Ми проводимо мезотерапію очей за цінами вигідним для вас. Дізнайтеся про акції прямо зараз!

На нашому сайті представлена ​​величезна кількість результатів мезотерапії очей на фото і відео. Наші клієнти після мезотерапії під очима залишають відгуки про свої відчуття і отриманий ефект.

Запишіться сьогодні!

Відгуки:

Наталія:

«Моя робота має на увазі постійний догляд за шкірою навколо очей, щоб виглядати на фото і відео сяючою. У пошуках кращої «таблетки краси» перепробувала чимало косметологічних процедур, але мезотерапія подобається мені найбільше. Вона вирішує цілий ряд проблем. Прибирає гусячі лапки, насичує шкіру поживними елементами. Після проходження курсу відчуваю себе такою, що відпочила і молодшою. »

Ольга:

«Мезотерапія на очі приваблює мене довготривалістю ефекту. Після курсу сеансів я забуваю про цю зону майже на рік. Весь цей час шкіра зволожена, насичена вітамінами і гіалуронкою. З упевненістю можу сказати, що більш якісної процедури для боротьби з віком на сьогодні немає (пластична хірургія не береться до уваги). Шкіра швидко відновлюється, а запущені процеси регенерації працюють ще кілька місяців. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 1 Оцінка клієнтів: 5]