Smas Lifting Сідниць

Ультразвуковий SMAS lifting сідниць — найбільш унікальний та безпечний метод апаратного ліфтингу сідниць, який уже встиг підтвердити у світі безопераційної косметології свій статус альтернативи хірургічним підтяжкам.

Smas Lifting Сідниць

SMAS ліфтинг (lifting) сідниць в Києві

До недавнього часу, підтяжка сідниць виконувалася тільки за допомогою складних хірургічних операцій, які були вкрай ризикованими з боку оперативного хірургічного втручання, тривалого постопераційного періоду і необхідності застосування загального наркозу в сукупності з ймовірними подальшими ускладненнями.

* Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Ультразвуковий SMAS lifting сідниць – найбільш унікальний і безпечний метод апаратного ліфтингу сідниць, який вже встиг підтвердити в світі безопераційної косметології свій статус альтернативи хірургічним підтяжкам. Ультразвуковий (або в народі «безопераційний») SMAS lifting впливає через еластинових і колагенові волокна Вашого організму і, як підсумок, стимулює їх відновлення і омолодження, за допомогою формування молодого колагену.

Процедура «СМАС ліфтинг сідниць», яка по праву вважається досить ефективною і абсолютно нешкідливою, при цьому залишається цілком доступною, на відміну від хірургічних і ін’єкційних втручань. Це можливо завдяки тому, що для процедура не вимагає ніякої попередньої підготовки і додаткових витрат на медикаменти. Смас процедура стала справжнім порятунком для багатьох людей, які цінують свій час і при цьому хочуть зберегти свою привабливість.

Чому багато хто обирає SMAS ліфтинг сідниць?

Smas Lifting Сідниць

Крім того, що дана процедура досить ефективна, вона доступна мало не кожному, при цьому виправдовуючи всі сподівання. Якщо вас цікавить ефективне і безопераційне омолодження, ви просто зобов’язані спробувати Смас терапію, адже це оптимальний спосіб тих, хто хоче виглядати і відчувати себе молодо, при цьому не лягаючи під ніж. Вже більше мільйона людей в усьому світі залишилися задоволені результатами даної, інноваційної технології Смас Ліфтингу. Особливо популярна процедура Смас Ліфтинг обличчя.

Smas Lifting Сідниць

Тривалість послуги «SMAS lifting сідниць»

Всього 2 години, а робити її треба, всього, 1 раз в 2 роки. Наші висококваліфіковані косметологи і хірурги надають, також, всім клієнтам безкоштовні консультації перед процедурою для визначення точного стану Ваших сідниць і складання ідеальної програми процедури «SMAS

Переваги SMAS Ліфтингу Сідниць:

Без болю

Ви відчуєте лише потепління на зоні застосування ліфтингу і, ледь помітне, поколювання. Як підсумок - не потрібна зайва анестезія

Немає роздратування

Відсутність почервоніння або ж лущення, в зв'язку з тим, що при проведенні «SMAS lifting сідниць» оброблювана зона тіла буде паралельно охолоджуватися

Комфорт

Відсутній реабілітаційний період, після процедури

Моментальна дія

Ефект від «SMAS lifting сідниць» помітний вже через кілька хвилин після процедури, а підсумковий результат настане через 2-3 місяці (ефект накопичується)

Немає побічних ефектів

Дія процедури цілеспрямована на конкретний шар Вашої шкіри і, жодним чином, не впливає на Ваші внутрішні органи

Без слідів від операції!

Головний бонус – результат після процедури «Смас Ліфтинг Сідниць» – сліди від операції практично не помітні, а період відновлення Вашого організму – мінімальний.

Апаратний Смас Ліфтинг сідниць Ви встигнете зробити, навіть, під час Вашого обідньої перерви і встигнути, до його закінчення, вже повернутися до повсякденних справ відразу ж після такої процедури.

Вартість процедури SMAS Ліфтинг Сідниць

Процедура Смас Ліфтинг на апараті Ulthera

Процедура Смас Ліфтинг на апараті Ultraformer

Smas Lifting Сідниць

25 000 грн
Ціна послуги «SMAS lifting сідниць» становить від 25 000грн. до 32 000 грн. (Все залежить від стану шкіри до процедури і площі оброблюваної ділянки).

Відгуки

Ольга

«Зробила я, значить, собі« SMAS lifting сідниць ». Попа придбала відразу людську форму, розгладилася, стала більш пружною. Ефект мені дуже подобається, особливо коли дивишся на фотографії що було ДО, то помітно як сідниці підтяглися, але в житті не подумаєш, що я ліфтинг робила))) »

Олена

«Я вже в віці й привести себе в форму не легко. Після того, як сходила до майстриням на Смас Ліфтинг сідниць, чоловік повіз у відпустку на Мальдіви. Вище за всіх похвал. Велике спасибі!

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 21 Оцінка клієнтів: 5]