Smas Lifting Внутрішньої Поверхні Стегна

Смас Ліфтинг Внутрішньої Поверхні Стегна – безопераційна підтяжка шкіри, яка прибере жир і пухку шкіру без фізичних вправ!

SMAS Lifting Внутрішньої Поверхні Стегна

SMAS lifting стегон

З плином часу рівень колагенових і еластичних волокон структури шкіри нашого тіла зменшується, у зв’язку з чим, ви можете спостерігати провисання тканин у внутрішній поверхні стегна. Навіть, якщо у вас немає зайвої ваги, на внутрішній або верхній частині стегон можуть зібратися жирові відкладення. Це може створювати незручність, і навіть дискомфорт.

На превеликий жаль, прибрати зайвий жир і пухку шкіру стегон за допомогою фізичних вправ, правильного харчування і інших, консервативних, методів практично неможливо. Прийнятним рішенням для тих людей, які бояться лягати під скальпель хірурга, є інноваційна розробка в області косметології – SMAS lifting стегон.

* Результати можуть відрізнятися в залежності від обставин і особливостей стану шкіри.

Результат від процедури

Відразу ж після проведення Смас Ліфтингу внутрішньої поверхні стегон, а ви побачите результат, який буде виявлений остаточно через три місяці, при необхідності процедуру Смас Ліфтинг внутрішньої поверхні стегна можна повторити. Ефект від проведення даної процедури зберігається протягом двох років.

У чому ж полягає секрет успіху процедури SMAS lifting внутрішньої поверхні стегна у жінок всього світу?

Після проведення процедури ультразвукового Смас Ліфтингу стегна, ви можете спокійно повертатися до вашого нормального, звичайного життя

Апаратний Смас Ліфтинг для внутрішньої поверхні стегна не залишає ніяких слідів

Не передбачає періоду реабілітації. Зверніться до наших косметологів, щоб зробити Смас Ліфтинг внутрішньої поверхні стегна якісно і терміново, і ви не пошкодуєте.

Є цілком безпечною, виключає ризики будь-яких заражень.

Апаратний Смас Ліфтинг для внутрішньої поверхні стегна проводиться за допомогою спеціального ультразвукового пристрою, який впливає на поверхневий м’язово-апоневротический шар, який скорочено називають як SMAS, не зачіпаючи при цьому верхнього шару епідермісу. Сфокусовані ультразвукові хвилі скорочують волокна колагену, тим самим створюючи натяг шкіри, що і створює такий приголомшливий ефект ліфтингу.

Проведение процедуры смас лифтинг

Краса вашого тіла!

Процедура Смас Ліфтинг на апараті Ulthera

SMAS Lifting Внутрішньої поверхні бедра

20000
10 000 грн
  •  
Акция
Тривалість
2 год

Процедура Смас Ліфтинг на апараті Ultraformer

SMAS Lifting Внутрішньої поверхні бедра

20000
10 000 грн
  •  
Акция
Тривалість
2 год

Наша команда лікарів вищої категорії

Відгуки

Марія

«Після 30-ти років зіткнулася з проблемою в'ялості шкіри, особливо в області внутрішньої поверхні стегна. Робила різні обгортання, проходила курси масажу, займалася спортом, але в'ялість шкіри зберігалася. Подруги порадили пройти процедуру SMAS lifting внутрішньої поверхні стегна. Довго вибирала косметолога, але зупинилася саме на Вас і не пошкодувала. Все дуже якісно, ​​приємно, відразу видно руку майстра. Результат процедури видно відразу ж після її проведення. Буду рекомендувати всім друзям і знайомим з такою ж проблемою пройти процедуру «кругової підтяжки внутрішньої поверхні стегна SMAS lifting».

Оксана

«Пройшла процедуру Смас Ліфтингу внутрішньої поверхні стегна пів року назад. Як і повідомила косметолог, остаточний результат після процедури проявився через два місяці. Дівчата, це так круто! Кожен день твоя шкіра стає все краще і краще, як ніби чари якесь. Дуже задоволена, тим, як мені провели процедуру «SMAS lifting внутрішньої поверхні стегна», звернулася до вас повторно, щоб провести процедуру, але вже іншій частині тіла. А ціна на проведення процедури в місті Київ приємно порадувала ».

[Всього: 21 Оцінка клієнтів: 5]