Ендосфера Тіла

Висока популярність масажу ендосфера пояснюється тим, що має помітну ефективність, відсутність неприємних та больових відчуттів та тривале збереження ефекту.

Ендосфера Тіла

Ендосфера найефективніший метод у Києві

Навіть хорошу фігуру, дану від природи, треба регулярно підтримувати у здоровому та підтягнутому вигляді. Хороші результати у цій справі дають спорт, правильне харчування та різні косметичні та апаратні процедури. Однією з найефективніших є ендосфера масаж.

Суть процедури ендосфери для тіла

Спочатку апарат щодо ендосфери використовувався для професійних спортсменів. Їм необхідно було зробити настільки інтенсивний масаж, який здатні людські руки. Таким чином з м’язів швидко виводиться молочна кислота і покращується венозний відтік.

Потім цей апарат знайшов своє місце в косметології. Процедура поєднує в собі силу вібрації та компресії, що реалізуються спеціальними насадками. Ролики на ній розташовані за принципом бджолиних сот, за рахунок їх рівномірного руху та сферичної форми досягаються необхідні ефекти.

5f97ed7c217af803064456 (1)

Апарат ендосфера зручний і простий в експлуатації:

Ролики позитивно впливають на поверхню дерми і на більш глибокі рівні шкіри. Бонусом до такої процедури йде пілінг шкіри;

Процедуру ендосфери можна робити по всьому тілу, оминаючи проблемні ділянки;

Косметолог може контролювати інтенсивність процедури, орієнтуючись на чутливість пацієнтів.

Також ендосфера – терапію можна використовувати не тільки для корекції тіла та видалення наслідків зайвої ваги. Процедура апаратної терапії – чудовий спосіб профілактики целюліту, варикозу. Такий масаж можна робити для зняття зайвого тонусу м’язів та їхньої втоми, тобто виявляється оздоровчий ефект загалом.

Показання для процедури ендосфера

Процес масажу активізує мікроциркуляцію крові, що прискорює процес обміну у клітинах.
Тому ви після процедури отримуєте два ефекти: косметичний та терапевтичний.

Ендосфера Тіла

Ендосфера допоможе позбавитися цілої низки проблем:

Векторний ліфтинг

Висока популярність масажу ендосфера пояснюється тим, що має помітну ефективність, відсутність неприємних та больових відчуттів та тривале збереження ефекту. Також до такої процедури не потрібно готуватись, шкіра під час масажу не травмується.

Повний курс процедур варіюється від 6 до 12, одна процедура в залежності від складності проблем займає від 75 до 95 хвилин. Для профілактики достатньо ходити на два сеанси на місяць. Перші позитивні зміни ви помітите поле першої процедури, целюліт йде через 6 процедур. Щоб тримати форму, все одно необхідно правильно харчуватися та займатися спортом, але ендосфера – це чудовий помічник у вашому шляху до ідеальної фігури.

Протипоказання

Косметологи не рекомендують проводити ендосферу – терапію в цих випадках:

Результати залежать від правильних маніпуляцій майстра та від комплексу процедур, які ви виконуватимете. Ендосфера добре поєднується з іншими косметичними процедурами. Ми радимо звертатися лише до спеціалізованих салонів та професіоналів.

Запишіться сьогодні!

Ендосфера Тіла

від 800 грн
40 хвилин
800 грн

.

60 хвилин
1000 грн

.

Відгуки на векторний ліфтинг Радіесс:

Міла:

Пройшла процедуру ендосфера, помітно зменшилися набряки, обхват колін, грудей, талії, стегон. Чи не думала, що за допомогою апаратної косметології можна отримати такі результати. дуже вражена результатом. Загалом почала почуватися краще, легше, з'явився тонус. Рекомендую пройти цю процедуру.

Олена:

Хотіла після пологів якийсь легкий і швидкий спосіб схуднути і знайшла цей. Пройшла спочатку 6 сеансів, начебто нічого такого не помітила, а потім з кожним новим сеансом почала змінюватись прямо на очах! Апельсинова кірка почала пропадати. Сантиметри йти. Ну, я ще трохи на дієтці сиділа. Тільки це для мене та моєї чутливої шкіри була трохи болюча процедура. Тому що впливають на жирову тканину і трохи боляче з незвички. Але я відходила, грошей не шкодувала. Тепер задоволена, як паровоз)))

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]