Кріоліполіз для чоловіків

Кріоліполіз – це маніпуляція точкового впливу на жирові клітини холодом.

Кріоліполіз для чоловіків

Кріоліполіз для чоловіків в Києві за найкращими цінами

Бажання бути у відмінній формі часто суперечить способу життя: малорухлива робота в офісі, зриви дедлайнів і постійні цейтнот, які змушують обідати бутербродом на ходу і не дають можливості регулярно відвідувати спортзал … В такому випадку апаратна косметологія є чарівною паличкою: це шанс позбутися животика без збитку роботі та особистому часу. Чоловік «без животика» – це сексуально і красиво.

Кріоліполіз для чоловіків: особливості

Фізіологія чоловіків відрізняється від жіночої: у чоловіків метаболізм відбувається набагато швидше, і недолік рухливості і неправильне харчування дуже швидко призводять до відкладення жирової тканини. Це називається «пивним животиком», хоча його виникнення далеко не завжди викликано пінним напоєм: найчастіше причина в офісній роботі за комп’ютером, пересування на авто і обід без графіка.

Криолиполиз для мужчин

Як це відбувається? За допомогою спеціального апарату жирова складка фіксується в вакуумному просторі, і на жирові клітини починає діяти низька температура – кілька градусів нижче нуля, апарат контролює її автоматично. Під дією холоду жирові клітини через деякий час (30-35 хвилин) починають руйнуватись. Потім вони просто розпадаються на продукти розпаду і виводяться з організму.

Кріоліполіз – це маніпуляція точкового впливу на жирові клітини холодом. Одна процедура дозволяє скоротити обсяг жирових відкладень на третину, запущений під час процедури процес спалювання жиру триває до двох місяців. Для повного позбавлення від надлишків жирової тканини досить 2-3 процедури.

На інші типи клітин і тканин холод не діє, він не пошкоджує шкіру. Тому процедура абсолютно безпечна і безболісна.

Криолиполиз боков

Коли рекомендована процедура кріоліполіза?

Показаннями для проведення кріоліполіза для чоловіків є:

Нормою вважається товщина жирової тканини в 2,5 сантиметрів. Якщо складка більше, рекомендований кріоліполіз.

Зони дії кріоліполіза

Одна процедура кріоліполіза охоплює одну зону. Його застосовують для наступних областей:

За один сеанс можна опрацювати кілька зон, але це буде вважатися різними процедурами.

Протипоказання для проведення процедури

Протипоказань для кріоліполіза трохи, але вони є:

Криолиполиз в Центре Омолжения

Ефект і відновлення

Це безболісна і безпечна процедура, і вона не вимагає особливої ​​реабілітації. Відразу після відвідування спеціаліста можете вирушати по справах. Перші пару годин може спостерігатися невелике почервоніння, воно пройде.

Реабілітація після кріоліполіза не потрібна – він не викликає больових відчуттів під час і після процедури. Може бути підвищена чутливість і почервоніння шкірного покриву, це пройде за кілька годин.

Ефект від кріоліполіза настає не моментально – в міру того, як клітини жирової тканини розщеплюються і виводяться і організму. Сама процедура кріоліполіза запускає цей процес. Видимі результати ви помітите через 14-30 днів, вони будуть наростати перші півтора місяці.

Запишіться сьогодні!

Кріоліполіз для чоловіків

від 1500 грн
1 насадка
1500 грн

30-35 хв

2 насадки
2500 грн

30-35 хв

3 насадки
4000 грн

30-35 хв

4 насадки
5000 грн

30-35 хв

Відгуки

Олег, 35 років

«Ніколи не думав, що буду робити такі процедури. Але довелося звертатися - піджаки вже не застібалися. Допомогло, і нічого незвичайного під час кріоліполіза не відбувалося »

Олександр, 55 років

«Прибирав живіт і підборіддя. Ефект помітний через місяць, і він значний. Не думав, що ще зможу виглядати молодше і позбутися від зайвої ваги »

Відео відгук Анни про процедуру

Наша команда лікарів вищої категорії

Питання - Відповідь

Кріоліполіз - це жіноча процедура?

Ні, вона розроблялася і для чоловіків, і для жінок, і враховує особливості фізіології обох статей. У Європі та США чоловіки активно використовують сучасні знахідки косметології.

Можуть бути больові відчуття під час процедури?

Ні. Спочатку може бути незвично через дії вакууму, але ви швидко звикнете до нових відчуттів. Вони не створюють дискомфорту.

Кріоліполіз може нашкодити організму?

Ні, у нього немає побічних ефектів.

[Всього: 20 Оцінка клієнтів: 5]