Мезотерапія Тіла

Мезотерапія обличчя та тіла застосовується з метою локального коригування наявних недоліків.

Мезотерапія Тіла

Мезотерапія тіла

Красиве тіло асоціюється у більшості людей з рівною пружною шкірою, чітким рельєфом і підтягнутими контурами. Але сукупність всіх факторів одночасно доступна не всім. Причиною не ідеальності можуть виступати абсолютно різні чинники – харчування, екологія, темп життя, вік і інше. Мезотерапія тіла допомагає в боротьбі з усіма зазначеними чинниками, коректуючи тіло до бажаного результату.

Клініка СМАС в Києві проводить ін’єкційну і безін’єкційну мезотерапію тіла за допомогою ефективних препаратів останнього покоління.

Мезотерапія Тіла

Ефект після процедури

Мезотерапія обличчя і тіла застосовується з метою локального коригування наявних недоліків. На обличчі вона успішно усуває мішки навколо очей, темні кола, прибирає зморшки, підтягує овал. На тілі процедура допомагає боротися з целюлітом, невеликими жировими відкладеннями, в’ялістю і провисанням шкіри.

Мезотерапія для схуднення живота і тіла для максимальної ефективності повинна доповнюватися здоровим способом життя. Мезотерапія тіла ліполітиками вирішує безліч естетичних проблем, допомагаючи привести шкіру в тонус, вдихнувши в неї життя.

Мезотерапія тіла - омолодження поживними коктейлями

Мезотерапія тіла – це процедура введення під шкіру спеціальних розчинів з метою відновити природний баланс речовин і запустити природні процеси омолодження. Введені коктейлі складаються в більшості своїй з двох головних речовин:

У доповненні для мезотерапії тіла препарати можуть містити Л-карнітин, дезоксихолат, фосфатидилхолін і судинні складові.

Увага! Судинна мезотерапія тіла дарує людині не тільки красу, але і здоров’я. За допомогою судинної мезотерапії тіла нормалізується кровообіг і усуваються прекапілярні спазми.

Kak-provoditsya-mezoterapiya-tela-i-kogda-ona-naznachayetsya-640x383.jpg

Які види мезотерапії тіла бувають

Для поліпшення дерми і повернення краси тіла використовуються різні види процедур:

Яка з процедур мезотерапії тіла підійде краще визначається за сукупністю чинників. Важливий не тільки рівень больового порогу у клієнта, а й стан його шкіри, а також вік.

110_original.jpg

Що не можна робити після процедури

Липолітична мезотерапія тіла травмує дерму, тому після її проведення не можна грубо впливати на шкіру. Під забороною знаходяться скраби, пілінги, лазні, солярії, басейни. При мезотерапії тіла до і після процедури не можна вживати алкоголь принаймні протягом пару днів.

Мезотерапія тіла від целюліту за відгуками спеціалістів припиняє заняття спортом на 1-1,5 тижні.

Мезотерапія тіла в Києві

Ціни на мезотерапію тіла в Києві формуються в залежності від використовуваних препаратів і індивідуальних показників клієнта. Салон краси СМАС проводить сеанси мезотерапії тіла за цінами вигідними для клієнтів. Регулярні акції і знижки роблять процедури ще доступніше.

У центрі омолодження Smas найкраща мезотерапія тіла для схуднення за відгуками жінок і чоловіків, які відвідали нас.

Оцініть результати мезотерапії тіла на фото.

Мезотерапія сприяє локальній боротьбі з жировими відкладеннями, прибирає целюліт, підтягує рельєф, робить тіло молодим і повним сил.

mezo-zhivot.jpg

Показання для мезотерапії тіла

Косметологічні процедури для тіла показані при наявності наступних проблем:

Целюліт

В'яла шкіра

Розтяжка або рубці

Локальні жирові відкладення на різних ділянках

Косметолог оцінює стан шкіри і наявність проблем. За результатами зібраного анамнезу призначає потрібний вид процедури. Наприклад, антицелюлітна мезотерапія тіла застосовується найчастіше на стегнах і сідницях.

Є у мезотерапії тіла і протипоказання. Людям з певними захворюваннями не показані такі втручання в організм. Вагітним і годуючим заборонено більшість косметологічних сеансів, в тому числі і мезотерапія, причому як фракційна, так і апаратна. Мезотерапія тіла від целюліту і інших проблем у таких категорій може спричинити міграцію препаратів через нестійкий гормональний фон.

022.jpg

Як проходить процедура

Мезотерапія тіла для схуднення, відновлення судин або загальнозміцнюючий дії проводиться в такому порядку:

При мезотерапії тіла коктейлі вводяться за певною схемою, якою користуються пластичні хірурги при коригуванні тих чи інших недоліків.

При виконанні мезотерапії РФ ліфтингом на тіло не наноситься анестезія, так як процедура абсолютно безболісна.

Довідка: Мезотерапія тіла за відгуками і фото приводить до вражаючих результатів. Підтягнута шкіра і постройнівші контури – найчастіший ефект цієї процедури.

Запишіться сьогодні!

Відгуки:

Єлизавета:

«Після пологів на животі залишилися розтяжки, до того ж шкіра не набула назад колишньої пружності. Пробувала різні процедури як в домашніх умовах, так і в салонах, але отримати бажаний результат не вдавалося. Мезотерапія була моєю останньою надією і повністю виправдала заявлену ефективність. З її допомогою мені вдалося повністю позбутися від дратівливих розтяжок і прибрати в'ялість в районі живота. »

Ірина:

«Апельсинова кірка на стегнах з'явилась у мене досить рано. Цей дефект зовнішності не давав мені відчувати себе впевнено на пляжах і в басейні. Постійно комплексувала, але впоратися з целюлітом не виходило. Прийшла в клініку СМАС на консультацію і мені порадили пройти мезотерапію. Анітрохи не пошкодувала про те, що прийняла цю пораду до дії. Мої стегна стали рівними і підтягнутими. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 1 Оцінка клієнтів: 5]