Мезотерапія Обличчя

Мезотерапія – це введення поживних коктейлів у підшкірні тканини з метою запобігання появі вікових ознак і позбавлення від симптомів, що вже проявилися.

Мезотерапія Обличчя

Мезотерапія обличчя

Процедура мезотерапії шкіри обличчя відома вже більше 50 років. За цей час вона стала більш доступною і поширеною. Скористатися інноваційним методом омолодження може сьогодні будь-яка людина, що не має протипоказань. Десятки років практики і досліджень довели, що мезотерапія обличчя гіалуроновою кислотою і іншими поживними препаратами абсолютно нешкідлива і тягне виключно користь.

Гіалуронова мезотерапія обличчя вирішує проблеми шкіри без застосування хірургічних методів.

Мезотерапия

Скільки коштує мезотерапія обличчя

У центрі омолодження СМАС вартість мезотерапії обличчя залежить від виду процедури, зони введення препарату і кількості сеансів. При первинній консультації клієнту підбирається індивідуальний план впливу і робиться розрахунок ціни за майбутні послуги. Скористайтеся акціями від нашої клініки, і отримайте знижки на майбутні процедури.

Процес проведення мезотерапії обличчя на відео.

Мезотерапія обличчя: визначення процедури

Перш ніж перейти до суті даного виду косметологічного впливу варто розібратися, мезотерапія обличчя що це за процедура.

Мезотерапія – це введення поживних коктейлів в підшкірні тканини з метою запобігання появи вікових ознак і позбавлення від вже проявлених симптомів. Препарати підбираються індивідуально в залежності від типу шкіри, віку і розв’язуваної задачі. У їх складі в тій чи іншій пропорції можуть перебувати гіалуронова кислота, вітаміни, мінерали, амінокислоти і інші компоненти.

Фракційна мезотерапія обличчя ефективно бореться з безліччю проблем. На кожного клієнта вона діє індивідуально, але завжди має позитивні результати. Зробити мезотерапию обличчя варто тільки заради того, щоб підвищити мікроциркуляцію крові і поліпшити тонус шкіри, але це не всі плюси процедури.

Важливо! Вибираючи між мезотерапією обличчя і біоревіталізацією варто враховувати ряд важливих факторів і показань. Біоревіталізація спрямована на насичення тканин гіалурона,а у мезотерапії спектр речовин набагато ширше.

Мезотерапия лица

Як роблять мезотерапію обличчя

Мезотерапія обличчя в Києві проводиться відповідно до встановленої схеми ведення косметологічних операцій. До початку введення препаратів в дерму з клієнтом проводиться консультація на предмет виявлення протипоказань та визначення його індивідуальних особливостей. У процесі спілкування лікар-косметолог визначає необхідність проведення мезотерапії обличчя і скільки процедур потрібно пройти для повного курсу.

Виникло бажання пройти мезотерапію обличчя і купити повний курс? Дізнайтеся про всі етапи проведення сеансу:

Довідка: Мезотерапія обличчя при протипоказаннях не приносить очікуваних результатів і може погіршити стан здоров’я пацієнта.

Препарати для мезотерапії обличчя

Лікар визначає для кожного клієнта індивідуально, що для нього є найкращою мезотерапією обличчя. Ін’єкції роблять сильніший ефект, але в багатьох випадках потрібні менш кардинальні міри. Мезотерапія обличчя без голки застосовується у випадках відсутності яскраво виражених ознак старіння.

Залежно від підібраного варіанту використовуються такі препарати:

При застосуванні зазначених препаратів мезотерапії обличчя до і після процедури гарантує яскраві позитивні результати. Вітамінно-відновлюючі суміші мають сертифікати якості, а їх ефективність доведена часом.

Мезотерапия лица в Киеве

Види мезотерапії обличчя

Процес введення коктейлів для мезотерапії обличчя ділиться на два основних види:

Безголкова мезотерапія обличчя не травмує епідерміс, до того ж відрізняється винятковою безболісністю. Ін’єкції робляться через проколи, але місце введення препарату анестезується, що мінімізує больові відчуття.

Що не можна робити після мезотерапії

Після мезотерапії обличчя відгуки та фото показують не тільки про позитивні, а й негативні наслідки. Чому так відбувається? Існує дві причини:

Виправити першу ситуація досить просто, потрібно вибирати тільки перевірені клініки. Що стосується другого, то обличчя після мезотерапії за відгуками не можна:

Парити в лазнях, саунах

Піддаватись ультрафіолету на пляжах, в соляріях

Фарбувати за допомогою косметики

Терти за допомогою пілінгів, скрабів

Мезотерапія обличчя за ціною може відрізнятися, а ось реабілітаційний період завжди однаковий.

Мезотерапия лица в Центре Омоложения

Чи можна робити мезотерапію обличчя до 25-ти років

Ін’єкційна мезотерапія обличчя показана з 25-30 років. Вважається, що саме в цей період починається поступове зів’янення шкіри і поява перших ознак старіння. Введення мінерально-вітамінних коктейлів в такий період не просто маскує дефекти, а усуває причини появи зморшок, темних кіл, пігментних плям і ін.

Але старіння шкіри не завжди пов’язано виключно з віком, досить часто для появи зморшок, пігментації, мішків під очима, є й інші причини. Саме тому, про вік застосування мезотерапії обличчя і тому, як часто її проводити варто консультуватися індивідуально.

При порушеннях роботи сальних залоз косметолог може рекомендувати мезотерапію обличчя у скільки завгодно років починаючи з 18-ти. Якщо особливих проблем з дермою немає, але їй не вистачає живлення, можна використовувати кисневу мезотерапію обличчя.

Плюси і мінуси мезотерапії особи

За відгуками клієнтів мезотерапія обличчя до і після свідчить про наявність плюсів і мінусів в процедурі.

Переваги виражаються в ефективності процедури. Після введення мезогеля спостерігається розгладження зморшок, підтягування овалу, шкіра стає світлішою і пружною. Крім того, мезотерапія обличчя за відгуками менш травматична ніж пластична хірургія і має порівняно невеликий реабілітаційний період.

Недоліками ін’єкційної процедури є неприємні відчуття при введенні препарату. І хоча шкіра знеболюється, але для людей з низьким порогом чутливості, процес може здатися занадто болючим.

Унікальний ефект від мезотерапії обличчя на фото і відео від наших клієнтів.

Запишіться сьогодні!

Мезотерапія обличчя

від 1500 грн

Відгуки

Вікторія:

«Сімейні негаразди призвели мене до стресу, а він в свою чергу позначилося серйозними висипаннями на обличчі. Час проходив,а стан обличчя не покращився і я вирішила піти до косметолога. Спеціаліст порадив мені мезотерапию розписавши всі плюси процедури. Результат виявився не відразу, що змусило мене понервувати. Але через тиждень запалення помітно скоротилися, а через кілька процедур обличчя стало практично ідеальним. »

Діна:

«Закохалася в мезотерапію з першого разу. Після одного сеансу побачила зміни, а після пройденого курсу оцінила і підтягнутий овал, і свіжу шкіру, і зниклі зморшки. Очі відкрилися, губи стали чіткіше, а настрій динамічніше. Самі ін'єкції не надто приємні для мене, але терпимі. Готова впоратися з незручностями постпроцедурного періоду заради отриманого результату. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 1 Оцінка клієнтів: 5]