Векторний ліфтінг

Методика векторного ліфтингу дозволяє покращити овал обличчя, зробити його більш підтягнутим та омолодитися загалом.

Векторний ліфтинг

Векторний ліфтінг

Від вікових змін шкіри обличчя після 35-40 років не застраховано жодну жінку. Ніхто з представниць прекрасної статі не хоче терпіти присутність зморшок, в’ялості шкіри, а також втрату пружності. Та в цьому немає потреби при сучасному рівні розвитку косметології. Для боротьби з віковими змінами шкіри створено процедуру векторного ліфтингу. Вона дозволяє швидко, безпечно та ефективно омолодитися.

В основі засобу лежить знайомий організму кальцій у вигляді певної сполуки, яка з’єднана з очищеною водою, перетвореною на гель або іншими словами векторний ліфтинг полімолочною кислотою.

5f97ed7c217af803064456 (1)

Особливості проведення процедури

Векторний ліфтинг це підтягування обличчя в потрібному напрямку, як створення каркаса. Інша його назва – біологічне армування. Це далеко не новація в косметології, подібна техніка освоюється вже понад 15 років. За такий солідний термін методика зазнала змін і стала практично досконалою. Тепер власні еластинові волокна шкіри під час процедури підкріплюються повністю натуральними біопрепаратами, які з часом можуть виводитися з організму.

Методика векторного ліфтингу дозволяє покращити овал обличчя, зробити його більш підтягнутим та омолодитися загалом. При необхідності можна діяти локально, якщо в коригуванні потребують окремі зони. Ін’єкції можна вводити в вилиці, міжбрівку та лоб, в губи та носогубні складки, у підборіддя та навіть мішки під очима.

Препарат вводиться не хаотично, а за певним принципом, створюючи канали, що заповнюються філером. Це дозволяє підтягнути тканини в потрібному напрямку, поборов певні проблеми зі шкірою.

Ефект після

Векторний ліфтинг

Курс векторного ліфтингу радіес дозволяє досягти:

Протипоказання

Доведеться повністю відмовитися від векторного ліфтингу у разі:

Можливі, але не стовідсоткові. протипоказаннями можуть бути цукровий діабет, погана коагулограма крові, наявність келоїдних рубців у людини.

Сама по собі процедура векторного ліфтингу не є небезпечною, ризик отримання травм мінімальний, уколи препарату Radiesse не шкідливі для організму. Тим не менш, ускладнення та побічні ефекти іноді можуть виникати. Наприклад, набряки, дрібні синці і гематоми, почервоніння в місці уколу і болючі відчуття. При неправильному догляді за шкірою, крім шишок після уколів, можливо навіть поява гнійних ран. Зазвичай побічні ефекти тривають недовго. Поява келоїдних рубців є серйозним ускладненням і вкрай рідкісним, якщо людина має схильність до них. Вони вимагатимуть видалення лазером.

Найчастіше ефект від навіть однієї процедури видно відразу. Це відбувається тому, що препарат повністю сумісний із клітинами шкіри та не викликає відторгнення в організмі.

Запишіться сьогодні!

Ін'єкції Rediesse

1 шприц
300 €
2 шприца
500 €
3 шприца
700 €

Відгуки на векторний ліфтинг радіес:

Ольга:

«Векторну підтяжку мені робили нещодавно, я із задоволенням споглядаю себе у дзеркалі – зморшки не з'являються, шкіра зберігає пружність та свіжість. Наступну процедуру ще не планую, але при необхідності обов'язково повторно користуюся векторним ліфтингом для підтяжки. Хочу ще додати - багато залежить від того, як далі здійснюється догляд за обличчям. Майстер мені порадив не відмовлятися від домашніх процедур, тому раз на тиждень роблю маску, що омолоджує, сподіваюся, це допоможе довше не звертатися в салон».

Лілія:

«Для мене векторний ліфтинг завжди здавався чимось жахливим, адже ін'єкцій боюся ще зі шкільної лави. Косметолог порадила цю процедуру, тому що в мене дуже глибокі нососльозні борозни. Вирішила спробувати. На мій подив, пройшло все досить комфортно. Я всім задоволена – не лише скинула років 10, а й забула про регулярні візити до косметолога»

Наша команда лікарів найвищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]