Біоревіталізація декольте

Вона дарує жінкам не лише пружну та підтягнуту шкіру, а й упевненість у собі.

Біоревіталізація Декольте

Біоревіталізація декольте

На зону декольте до певного віку мало хто звертає увагу. Шкіра на цій ділянці не є проблемною, а тому догляд за нею проводиться нерегулярно. Відсутність якісного зволоження і живлення з роками проявляється раннім старінням, в’ялістю, появою зморшок. Такі дефекти усунути за допомогою кремів і масок не вийде, а ось за допомогою біоревіталізації декольте можна підтягнути епідерміс і розгладити зморшки.

Біоревіталізація декольте за відгуками косметологів і пацієнтів найкраща процедура для відновлення молодості цієї проблемної зони. Вона дарує жінкам не тільки пружну і підтягнуту шкіру, але і впевненість в собі.

1467123829-maski-dlya-shei_specn_zd

Біоревіталізація декольте що це за процедура

Біоревіталізація зони декольте грунтується на введенні гіалуронової кислоти під шкіру ін’єкційним або лазерним методом. Разом з гіалуронатом вводяться і інші активні речовини, які сприяють оновленню клітин дерми і запуску регенераційних процесів.

Біоревіталізація декольте кислотою гарантує 100% сприйнятливість речовини клітинами. Це пов’язано з тим, що препарат натуральний, а тому ніякого відторгнення не викликає. Проходячи в Києві біоревіталізацію декольте, клієнти отримують наступні результати:

Лазерна біоревіталізація не травмує шкіру, але і не приносить такого яскравого ефекту. Її проводять тільки молодим дівчатам, з метою уповільнення процесів старіння. Уколи гіалуронки дають серйозний результат і допомагають впоратися з уже наявними проблемами. Найчастіше ця процедура проводиться в комплексі з ін’єкціями на обличчя і шию.

Важливо! Біоревіталізація запускає процеси вироблення власного колагену і еластину.

325_original-768x570

Плюси біоревіталізації декольте

Біоревіталізація декольте судячи з відгуків і фото до і після повертає життя сухій і млявій шкірі. Переваги процедури полягають в:

Мінусами процесу вважаються негативні наслідки біоревіталізації декольте. Варто враховувати, що жахливі фото наслідків і негативні відгуки пов’язані виключно з непрофесійним введенням ін’єкцій. У центрі омолодження СМАС в Києві уколи робляться швидко і безболісно. Професійна біоревіталізація декольте дає виключно позитивний ефект.

Довідка: Про плюси і мінуси процедури більш детально можна дізнатися на особистій консультації в клініці.

Скільки триває біоревіталізація декольте

Щоб зробити біоревіталізацію декольте, клієнту знадобиться виділити приблизно близько півгодини. Приблизно стільки триває один сеанс, але слід враховувати, що одного відвідування для отримання бажаного результату недостатньо.

Тільки на індивідуальній консультації у лікаря буде встановлено, чи потрібна біоревіталізація декольте і скільки процедур знадобиться для омолодження даної зони. Визначити навскидку приблизну кількість сеансів неможливо. Відповідь залежить від стану і типу шкіри клієнтки, її віку, наявності додаткових проблем і багато іншого. В середньому відвідати клініку доведеться від 3-х до 10-ти разів.

Біоревіталізація Декольте

Де зробити біоревіталізацію декольте в Києві

Бажаєте зробити біоревіталізацію декольте в Києві? Не втрачайте час і економте гроші в салоні краси Smas. Тільки у нас біоревіталізація декольте за цінами, вигідними для клієнта. Найкращі спеціалісти, сертифіковані препарати, стерильна чистота і винятковий підхід до кожного клієнта, ось лише мала дещиця наших переваг.

Оцініть біоревіталізацію декольте на фото наших клієнтів.

r1ocN6

Як проходить біоревіталізація декольте

Максимальний ефект після біоревіталізації декольте досягається в разі неухильного виконання всіх обов’язкових вимог.

Перш ніж звернутися до введення ін’єкцій слід порадитися з косметологом про те чи можна робити біоревіталізацію декольте. Відмова в процедурі дається тільки клієнтам з протипоказаннями. Перед походом в салон краси не можна приймати ліки, особливо знеболюючі, що впливають на кров’яний тиск і сприяють розрідженню крові.

У клініці процес проходить наступним чином:

Реабілітаційний період вимагає дотримання таких правил:

Солярій, пляжі, лазні і сауни також під забороною в перші два тижні.

Запишіться сьогодні!

Біоревіталізація декольте

Біоревіталізація
4500 грн

препаратами «Преміум класу»

Біоревіталізація обличчя
6500 грн

преміум класу

Біоревіталізація PROFHILO
6500 грн
Біоармування
4800 грн

обличчя, шиї, декольте

Заповнення зморшок
7500 грн

технікою «бланш» (кисетні зморшки, лоб, періорбітальні) препарат вир-во Німеччина

Мезовартон, Мезоксанин 1,5мл
4500 грн
Corebanic (детокс шкіри)
200 грн
Meso Eye
4500 грн
Meso Genesis (волосся)
от 1800 грн
Meso SCULPT
от 3500 грн

Амінокислоти

Jalupro (ялупро)
3000 грн

60 мин

Jalupro HMW (ялупро)
6000 грн

60 мин

Ялутокс (ялупро + ксеомін)
от 8000 грн

60 мин

Напівнуклеатиди

EYE
3200 грн

60 мин

Rejuran C. (поры, постакне)
4500 грн

60 мин

Rejuran Healer (лицо, шея)
4900 грн

60 мин

Скінбустери

Restyline Vital
6500 грн

60 мин

Restyline Vital Light
5000 грн

60 мин

Колаген

Nithya (нітья) 1 фл.
150 €

60 мин

Nithya (нітья) 2 фл.
280 €

60 мин

Nithya (нітья) 3 фл.
370 €

60 мин

Відгуки

Віталіна:

«Ще років п'ять тому я стала з обережністю носити прикраси на шиї. Перестала купувати декольтований одяг і підкреслювати красу грудей. Всього за пару років мій гардероб стрімко змінився, і я перестала відчувати себе бажаною, красивою, молодою. Майже поставила хрест на цій частині свого життя, але дізналася про біоревіталізацію декольте. Так повернути красу за один сеанс було неможливо, але через три місяці я одягла сукню з глибоким вирізом і повісила улюблений кулон на його законне місце! »

Кіра:

«Всі говорять, що мені ще рано замислюватися про старість, а я вважаю головне, щоб не було пізно, адже 28 вже не молодість. Ін'єкції гіалуронки в декольте стала робити лише рік тому. Ефект від застосування процедури побачила відразу, хоча зморшок і в'ялості у мене не було. Шкіра посвітліла і стала більш пружною і здоровою. У багатьох ін'єкції викликають страх, а я вважаю, що це малість в порівнянні з молодістю і красою. За час відвідування СМАС ніколи не було негативних наслідків, що особливо цінно і приємно. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]