Плазмоліфтинг обличчя

Унікальна технологія плазмоліфтингу обличчя запускає процеси регенерації клітин та сприяє природному омолодженню.

Плазмоліфтинг Обличчя

Плазмоліфтинг Обличчя в Києві

Бажання підтримувати красу і молодість природним шляхом призводить до величезної кількості інноваційних розробок. Після тривалої роботи вчені придумали і випробували унікальну технологію плазмоліфтінга обличчя, яка запускає процеси регенерації клітин і сприяє природному омолодженню.

Процедура Плазмоліфтинг для обличчя показує неймовірні результати. Її беруть на озброєння багато клінік. У центрі омолодження Smas плазмоліфтинг шкіри обличчя виконується досвідченими косметологами, які знають технологію проведення сеансів і мають величезний досвід роботи в даній сфері.

1-11plazmolift

Чим гарний плазмоліфтінг для обличчя

Плазмоліфтинг для обличчя, за відгуками лікарів і косметологів, вважається найбільш природною і ефективною процедурою для запуску природного процесу омолодження. Суть методики полягає в тому, що взята з крові плазма вводиться під шкіру пацієнта неглибоким інвазивних методом.

Для отримання сироватки у пацієнта береться 20-100 мл крові, з якої на центрифузі відділяється плазма. Ніякої хімії, тільки природні компоненти, повністю сумісні з пацієнтом. Обличчя після плазмоліфтинга підтягується завдяки активізації стовбурових клітин.

Плазмоліфтинг обличчя і шиї має ряд переваг:

Простота методу

Не потрібне спеціальне обладнання або дорогі препарати.

Сумісність

З іншими косметологічними процедурами

Повна безпека

Ніякої алергії, відторгнення або можливості інфікування. У плазмоліфтинга обличчя негативні ефекти відсутні.

Плазма, взята для плазмоліфтинга обличчя після процедури, знищується. Наступного разу береться нова кров.

Важливо! Салон краси СМАС робить плазмоліфтинг обличчя в Києві безболісно і безпечно.

Ефект від плазмоліфтинга обличчя

Плазмоліфтинг обличчя до і після на фото в інтернеті дивує неймовірним результатом. Для недосвідченої людини незрозуміло на чому заснований такий ефект. Щоб розібратися в неймовірних фото плазмоліфтинг після, розглянемо яку дію, надає плазма на епідерміс:

Плазмоліфтинг Обличчя

Плазмоліфтинг обличчя за відгуками косметологів унікальна процедура, яка дарує шкірі гладкість і молодість.

Косметолог підтягує обличчя плазмоліфтингом, але не гарантує однаково високі показники для всіх клієнтів. Результат лазерного плазмоліфтинга обличчя залежить від віку дівчини і індивідуальних особливостей організму.

Плазмоліфтинг обличчя після 50 років приносить відчутні результати лише в комплексі з іншими косметологічними процедурами.

Як роблять плазмоліфтинг обличчя

Будь-яка косметологічна процедура (чистка, ліфтинг, лазерний пілінг і інші), вимагає проведення комплексного обстеження у лікаря і виключити негативні наслідки.

Плазмоліфтинг обличчя за відгуками лікарів показаний не всім. Після допуску до плазмоліфтинг для обличчя (фото до і після дивіться на нашому сайті) процедура виконується в наступному порядку:

Плазмоліфтинг обличчя за відгуками і фото може провокувати появу пігментних плям. Уникнути неприємних наслідків і відгуків після плазмоліфтинга обличчя можна виключивши на кілька днів природні або штучні сонячні ванни, баню, сауну.

Увага! Як часто робити плазмоліфтинг  визначає косметолог. В середньому рекомендується вдатися до сервісу 4-5 разів.

inekczionnaya-kosmetologiya

Що не можна після плазмоліфтинга обличчя

Плазмоліфтинг для обличчя має протипоказання, які слід враховувати. Підготовка до плазмоліфтингу обличчя вимагає більшої уваги, ніж відновлення після сеансу. Період реабілітації займає всього 3-4 дня і не вимагає дотримання величезної кількості рекомендацій. Досить поберегти шкіру від сонячних променів і підтримувати здоровий спосіб життя.

В інтернеті про плазмоліфтинг обличчя зустрічаються відгуки негативні. Це пов’язано найчастіше з бажанням отримати миттєвий результат. Пацієнт бажає побачити, що плазмоліфтинг обличчя на фото до і після процедури, приніс реальне омолодження. Тим часом ефект регенерації видно тільки через 8-10 днів.

Довідка! Плазмоліфтинг обличчя має наслідки не тільки позитивні, але і тривалі. Досягнутий результат зберігається 2 і більше року.

chto_luchshe_mezoterapiya_ili_plazmolift

Скільки коштує плазмоліфтинг обличчя

Головне питання для відвідувача, скільки коштує плазмоліфтинг обличчя? Плазмоліфтинг обличчя ціна в Києві становить в середньому 1000 грн. Центр омолодження СМАС в Києві пропонує зробити унікальну процедуру недорого, скориставшись пропонованою акцією.

Подивіться, як виконується плазмоліфтинг обличчя на відео.

Запишіться сьогодні!

Плазмоліфтинг Обличчя

Відгуки

Катя:

«Багато читала про плазмоліфтинг обличчя на форумах. Безліч позитивних відгуків залучили мене, і самій захотілося спробувати. Після першого сеансу була розчарована, тому що миттєвого омолодження не відбулося. Зате після другого сеансу ефект став наростати як снігова куля. Я помолодшала на кілька років і відчуваю себе відмінно. »

Світлана Аркадіївна:

«Дуже довго вибирала, яку процедуру по омолодженню собі вибрати. Моя боязнь хімічних препаратів і інноваційного обладнання виключає багато косметологічних сеансів. А ось омолодження власної плазмою мені здається не тільки природним, а й вкрай корисним. Проведені маніпуляції не нанесли болю і не зажадали серйозного реабілітаційного періоду, що вважаю величезним плюсом. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 1 Оценка клиентов: 5]