Плазмоліфтинг обличчя

Унікальна технологія плазмоліфтингу обличчя запускає процеси регенерації клітин та сприяє природному омолодженню.

Плазмоліфтинг Обличчя

Плазмоліфтинг Обличчя в Києві

Бажання підтримувати красу і молодість природним шляхом призводить до величезної кількості інноваційних розробок. Після тривалої роботи вчені придумали і випробували унікальну технологію плазмоліфтінга обличчя, яка запускає процеси регенерації клітин і сприяє природному омолодженню.

Процедура Плазмоліфтинг для обличчя показує неймовірні результати. Її беруть на озброєння багато клінік. У центрі омолодження Smas плазмоліфтинг шкіри обличчя виконується досвідченими косметологами, які знають технологію проведення сеансів і мають величезний досвід роботи в даній сфері.

1-11plazmolift

Чим гарний плазмоліфтінг для обличчя

Плазмоліфтинг для обличчя, за відгуками лікарів і косметологів, вважається найбільш природною і ефективною процедурою для запуску природного процесу омолодження. Суть методики полягає в тому, що взята з крові плазма вводиться під шкіру пацієнта неглибоким інвазивних методом.

Для отримання сироватки у пацієнта береться 20-100 мл крові, з якої на центрифузі відділяється плазма. Ніякої хімії, тільки природні компоненти, повністю сумісні з пацієнтом. Обличчя після плазмоліфтинга підтягується завдяки активізації стовбурових клітин.

Плазмоліфтинг обличчя і шиї має ряд переваг:

Простота методу

Не потрібне спеціальне обладнання або дорогі препарати.

Сумісність

З іншими косметологічними процедурами

Повна безпека

Ніякої алергії, відторгнення або можливості інфікування. У плазмоліфтинга обличчя негативні ефекти відсутні.

Плазма, взята для плазмоліфтинга обличчя після процедури, знищується. Наступного разу береться нова кров.

Важливо! Салон краси СМАС робить плазмоліфтинг обличчя в Києві безболісно і безпечно.

Ефект від плазмоліфтинга обличчя

Плазмоліфтинг обличчя до і після на фото в інтернеті дивує неймовірним результатом. Для недосвідченої людини незрозуміло на чому заснований такий ефект. Щоб розібратися в неймовірних фото плазмоліфтинг після, розглянемо яку дію, надає плазма на епідерміс:

Плазмоліфтинг Обличчя

Плазмоліфтинг обличчя за відгуками косметологів унікальна процедура, яка дарує шкірі гладкість і молодість.

Косметолог підтягує обличчя плазмоліфтингом, але не гарантує однаково високі показники для всіх клієнтів. Результат лазерного плазмоліфтинга обличчя залежить від віку дівчини і індивідуальних особливостей організму.

Плазмоліфтинг обличчя після 50 років приносить відчутні результати лише в комплексі з іншими косметологічними процедурами.

Як роблять плазмоліфтинг обличчя

Будь-яка косметологічна процедура (чистка, ліфтинг, лазерний пілінг і інші), вимагає проведення комплексного обстеження у лікаря і виключити негативні наслідки.

Плазмоліфтинг обличчя за відгуками лікарів показаний не всім. Після допуску до плазмоліфтинг для обличчя (фото до і після дивіться на нашому сайті) процедура виконується в наступному порядку:

Плазмоліфтинг обличчя за відгуками і фото може провокувати появу пігментних плям. Уникнути неприємних наслідків і відгуків після плазмоліфтинга обличчя можна виключивши на кілька днів природні або штучні сонячні ванни, баню, сауну.

Увага! Як часто робити плазмоліфтинг  визначає косметолог. В середньому рекомендується вдатися до сервісу 4-5 разів.

inekczionnaya-kosmetologiya

Що не можна після плазмоліфтинга обличчя

Плазмоліфтинг для обличчя має протипоказання, які слід враховувати. Підготовка до плазмоліфтингу обличчя вимагає більшої уваги, ніж відновлення після сеансу. Період реабілітації займає всього 3-4 дня і не вимагає дотримання величезної кількості рекомендацій. Досить поберегти шкіру від сонячних променів і підтримувати здоровий спосіб життя.

В інтернеті про плазмоліфтинг обличчя зустрічаються відгуки негативні. Це пов’язано найчастіше з бажанням отримати миттєвий результат. Пацієнт бажає побачити, що плазмоліфтинг обличчя на фото до і після процедури, приніс реальне омолодження. Тим часом ефект регенерації видно тільки через 8-10 днів.

Довідка! Плазмоліфтинг обличчя має наслідки не тільки позитивні, але і тривалі. Досягнутий результат зберігається 2 і більше року.

chto_luchshe_mezoterapiya_ili_plazmolift

Скільки коштує плазмоліфтинг обличчя

Головне питання для відвідувача, скільки коштує плазмоліфтинг обличчя? Плазмоліфтинг обличчя ціна в Києві становить в середньому 1000 грн. Центр омолодження СМАС в Києві пропонує зробити унікальну процедуру недорого, скориставшись пропонованою акцією.

Подивіться, як виконується плазмоліфтинг обличчя на відео.

Запишіться сьогодні!

Плазмоліфтинг Обличчя

Плазмоліфтинг (обличчя)
2000 грн
Плазмоліфтинг (шия)
2000 грн
Плазмоліфтинг (декольте)
2000 грн
Плазмоліфтинг (руки)
2000 грн
Плазмоліфтинг (обличчя, шия, декольте)
4000 грн

Відгуки

Катя:

«Багато читала про плазмоліфтинг обличчя на форумах. Безліч позитивних відгуків залучили мене, і самій захотілося спробувати. Після першого сеансу була розчарована, тому що миттєвого омолодження не відбулося. Зате після другого сеансу ефект став наростати як снігова куля. Я помолодшала на кілька років і відчуваю себе відмінно. »

Світлана Аркадіївна:

«Дуже довго вибирала, яку процедуру по омолодженню собі вибрати. Моя боязнь хімічних препаратів і інноваційного обладнання виключає багато косметологічних сеансів. А ось омолодження власної плазмою мені здається не тільки природним, а й вкрай корисним. Проведені маніпуляції не нанесли болю і не зажадали серйозного реабілітаційного періоду, що вважаю величезним плюсом. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]