Колагенове дно після Смас Ліфтинг що потрібно знати?

Смас Ліфтинг – сучасна процедура, що омолоджує, особливо рекомендується жінкам і чоловікам після 35 і приблизно до 60 років. Суть методу – у впливі ультразвуком на глибинний підшкірний шар SMAS – це м’язово-апоневротична система, яка відповідає за еластичність і рухливість м’язів і шкіри обличчя.

Від того, в якому стані знаходиться цей шар, залежить чіткість овалу обличчя. Під впливом гравітації з віком, овал обличчя розпливається, шкіра обвисає і ознаки старіння стають видні неозброєним оком. Це брилі, птоз – провисання шкіри, друге підборіддя, опущення куточків губ, поглиблення мімічних зморшок.

За два тижні до процедури Смас ліфтингу рекомендується прийом колагену.

Величезним плюсом процедури є її накопичувальний ефект. Відразу після впливу результат помітний, але не сильно виражений. Згодом вироблення колагену посилюється і обличчя стає ще більш підтягнутим, свіжим і молодшим. Це відбувається приблизно через 3 місяці.

Однак, буває і так, що пацієнти скаржаться на погіршення зовнішнього вигляду протягом деякого часу після процедури. Такий період називають колагеновим дном.

Процес цей досить природний і його не варто лякатися. Колагенове дно настає тоді, коли старий колаген під впливом ультразука зруйнувався, а новий ще не почав вироблятися. Зовнішній вигляд обличчя при цьому дійсно погіршується.

Подтяжка век

Щоб уникнути небажаних наслідків після ультразвукової підтяжки, необхідно заздалегідь з’ясувати кваліфікацію фахівця, а також обов’язково переконатися, що апарат, яким буде проводитися процедура, має всі необхідні сертифікати. В Україні сертифікацію пройшли всього 3 апарати для Смас ліфтингу. Найбільш ефективним вважається Ulthera, його безпечність доведена численними клінічними випробуваннями і схвалена Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів в США.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]