Кріоліполіз: міфи, реальність, користь і недоліки
Кріоліполіз – це сучасна методика апаратної косметології, мета якої – боротьба з жировими відкладеннями. Кріоліполіз грунтується на дії холоду. Низькі температури в вакуумному просторі впливають на жирові клітини, в результаті чого ті гинуть, розщеплюються на прості сполуки (гліцерин і кислоти) і виводяться з організму. Як результат – зайві кілограми йдуть, ви худнете.
Кріоліполіз: цікаві факти, міфи і реальність
Міф №1:
Кріоліполіз був відкритий випадково - під час медичних досліджень процесу обмороження? Це сталося не зовсім випадково. «Старт» дослідженням дали вишукування вчених в 1960-х роках - наукове обґрунтування отримав дитячий паннікуліт, тобто обмороження глибоких шарів дерми. Вчені помітили, що жирові тканини відмирають, а м'язи, нерви, судини і сама шкіра не піддаються змінам. Результати дослідження потрапили в руки вчені, які працюють в сфері косметології, і вони почали власні досліди по впливу холоду на боротьбу з надлишками жиру.
Міф №2:
Під час процедури кріоліполіза можна «заробити» обмороження Це виключено при правильному проведенні процедури. Температура строго регулюється, а шкіра попередньо обробляється спеціальним термальним гелем, який захистить тканини від впливу холоду. Бували випадки, коли замість термального гелю використовували нітрогліцерин або звичайний крем, і через це були пошкодження шкіри. Це неприпустиме порушення при проведенні процедури, і справжній фахівець такого ніколи не допустить! Тому проводять процедуру тільки в перевірених центрах косметології.
Міф №3:
Кріоліполіз можна проводити в домашніх умовах. Теоретично це можливо - апарати для кріоліполіза вільно продаються, ви можете придбати його тільки для себе, пройти навчання і використовувати тільки для себе і своїх найближчих. Але у таких варіант є один великий недолік - апарат досить дорогі. І він точно не окупиться кількома процедурами. Якщо ви вирішили, що можна впливати будь-яким холодом на локальні жирові відкладення і, наприклад, обкласти себе льодом, - нічого, крім обмороження, ви не отримаєте. Цього робити категорично не можна! В цілому, звернеться в професійний салон - оптимальне рішення в балансі вартості / безпеки.
Міф №4:
Кріоліполіз тільки для багатих Це зовсім не відповідає дійсності. 1 процедура кріоліполіза в Києві коштує порядком 1000 гривень, повний курс - це зазвичай 1-3 процедури. Зовсім не дорого.
Миф №5:
Кріоліполіз - це панацея від ожиріння. Кріоліполіз дозволить позбавиться від зайвої ваги і відкладень жирових тканин. Але якщо ви будете вести сидячий спосіб життя і неправильно харчуватися - жирові складки сформуються заново. Звичайно, зайві кілограми заважають почати займатися спортом - вони просто тягнуть енергію на своє підтримку. І кріоліполіз стане першим кроком не тільки на шляху до нової фігури, але і до здорового способу життя.
Користь кріоліполіза
Кріоліполіз дозволяє ефективно боротися з жировими відкладеннями - за один сеанс можна скоротити їх на 20-40% (3-8 сантиметрів). Разом з тим, він прекрасно бореться з целюлітом, робить шкіру більш пружною, підвищує її тонус.
Недостатки методики
До недоліків кріоліполіза відносять в першу чергу той факт, що він не дає миттєвого ефекту – результати помітні тільки через 2-3 тижні. Насправді, це робить методику кріоліполіза найбезпечнішою серед апаратних способів схуднення. Сама процедура тільки запускає процес розщеплення клітин, а повністю вони гинуть і виводяться поступово. За рахунок цього організм не відчуває стрес, печінку і нирки працюють в звичному режимі – вони не піддаються посиленому навантаженню через швидку переробку великої кількості продуктів розпаду, що може привести до інтоксикації. Ви худнете повільно, поступово, – як при початку інтенсивної програми фізичних тренувань. Немає різкої зміни ваги, а значить, не з’являються розтяжки на шкірі.
До недоліків процедури можна віднести протипоказання, хоча їх не так багато. Не можна проводити процедуру під час вагітності і відразу після пологів, при поганому згортанні крові, наявності кардіостимулятора, непереносимості алергії (так звана алергія на холод), деяких захворюваннях (діабет, астма, синдром Рейно, онкологія).
Наостанок
Відсутність побічних ефектів, доступна ціна і безпека процедури дозволяє випробувати кріоліполіз на власному досвіді і визначити, чи такий він ефективний, як кажуть. Ви можете вже сьогодні записатися на консультацію до фахівця і обговорити з ним питання, що залишилися.