EMSCULPT

Апарат EMSculpt – революція неінвазивної косметології.

Emsculpt

Апарат EMSCULPT - гарне тіло за 30 хвилин

Апаратна косметологія отримала величезний прорив в 2018 році, коли американські розробники представили унікальний за своїми властивостями апарат EMSculpt. В основі його роботи лежить інноваційна технологія HIFEM, яка дозволяє без операцій і складних тренувань скинути зайву вагу, одночасно накачавши м’язи. Всього за кілька відвідувань Центру омолодження клієнт втрачає до 20% жирових відкладень, формуючи красиве підтягнуте тіло.

Найкраща методика скульптування тіла з EMSCULPT

Апарат EMSculpt – революція неінвазивної косметології. Прилад розроблений компанією «BTL Aesthetic» з метою змінити уявлення про схуднення і моделювання м’язового каркаса. Геть неприємі ін’єкції з ліполітиками і хірургічну ліпосакцію з тривалим періодом відновлення. EMSculpt не тільки безболісно руйнує жирові відкладення, але й одночасно викликає природне м’язове скорочення.

HIFEM методика, застосована в EMSculpt, працює за рахунок високоінтенсивних електромагнітних хвиль. Вони зачіпають певні зони і змушують м’язи «працювати». За один сеанс, що триває 30 хвилин, кількість м’язових скорочень дорівнює 20 000. Такої інтенсивності неможливо досягти в спортзалі навіть при професійному підході до спорту.

Перед схваленням методики EMSculpt тестувався в клінічних умовах і показав найвищі результати в 100% досліджуваних випадків. Ефективність і безпека котла викликала ажіотаж серед споживачів послуги, і в лічені місяці поширилася по всьому світу. Центр омолодження не відстає від світових тенденцій і пропонує своїм клієнтам виліпити фігуру мрії з EMSculpt за кілька сеансів.

emsculpt-btl

Результати застосування інноваційної технології EMSculpt

Тисячі людей по всьому світу вже випробували на собі неймовірний вплив апарату EMSculpt. У всіх пацієнтів спостерігаються такі результати:

1

Тіло набуває пружність, стає підтягнутим і струнким.

2

М'язи приходять в тонус навіть у людей, які ніколи не займалися спортом.

3

Жирові відкладення зменшуються в середньому на 20%.

4

Промальовується м'язовий рельєф.

5

Контури набувають симетричність.

6

Знижується діастаз прямих м'язів живота.

Процедура EMSculpt застосовується на п’ять зон: біцепс, трицепс, прес, сідниці, ікри. Апарат одночасно руйнує жирові клітини і ремодулює м’язи. Без інвазивного втручання тіло підтягується і стає рельєфним.

Вплив апарату не закінчується в момент припинення подачі електромагнітних хвиль. EMSCULPT запускає природні процеси організму зі спалювання жиру і нарощування м’язової маси. Остаточні результати фіксуються через місяць після відвідування останньої процедури.

emsculpt-example

Один цикл EMSCULPT складається з трьох фаз:

Пацієнт відчуває роботу м’язів, але ніякого дискомфорту при цьому не відчуває. Після закінчення сеансу не потрібно дотримуватися спеціальних рекомендацій, відновний період відсутній.

Нюанси застосування апарату EMSCULPT

Апаратна процедура застосування методики HIFEM абсолютно безболісна і не вимагає підготовки до сесії. Пацієнту досить виключити наявність протипоказань і визначить з зоною скульптування.

EMSculpt вкрай простий у використанні, але сама процедура повинна проходити під постійним наглядом спеціаліста Центру омолодження.

На тілі пацієнта кріпляться еластичні ремені, які тримають аплікатори, що подають електромагнітне випромінювання. Протягом півгодини EMSculpt інтенсивно працює. За час дії апарат опрацьовує м’язи на різній глибині, для чого циклічно змінюються фази подачі електромагнітних хвиль.

Протипоказання до проведення процедури

Незважаючи на абсолютну безболісність застосування процедури і неінвазивні технології, EMSCULPT не може застосовуватися якщо у пацієнта:

Також не варто застосовувати апарат EMSCULPT в період виношування дитини.

Чим EMSCULPT відрізняється від раніше розроблених методик?

Руйнування жирових тканин в косметології здійснюється самими різними способами, починаючи від операційних і закінчуючи електростимуляцією тканин. Хірургічні та інвазивні методики мають високу ефективність, але занадто травматичні і вимагають тривалого відновлення. Масажі та обгортання дають серйозний ефект тільки в комплексі зі спортивними тренуваннями і правильним харчуванням.

Найближчою за типом впливу до EMSCULPT є електростимуляція. Електричний струм пропускається через тканини і змушує м’язи скорочуватися. Принцип роботи той же, а ось результат абсолютно різний. Сила дії електродів на тілі людини вкрай обмежена. Чим інтенсивніше дія, тим більше тепла виділяється, наслідком чого стане поява опіків. Саме з цієї причини пристрої електростимуляції вкрай обмежені в потужності і можуть проникати на досить невелику глибину (5-10 мм), задіюючи тільки поверхневі м’язи.

Апарат EMSculpt не знає обмежень і не викликає опіків або інших неприємних наслідків. Він абсолютно безпечний так як працює на електромагнітному впливі, яке не викликає опору в тканинах або резонансу. Електромагнітні хвилі проникають на безпрецедентну глибину – 7 см, зачіпаючи навіть найбільш глибоко розташовані м’язові волокна.

аппарат емскульпт

Вартість послуги в Центрі омолодження в Києві

EMSculpt – це один з найбільш затребуваних на сьогодні апаратів. У США і Європі вартість однієї процедури коливається в районі 300-500 $. Але це не стало перешкодою для величезного числа клієнтів, які бажають скористатися унікальною технологією і підкачати своє тіло без зусиль і виснажливих тренувань. Практично всі закордонні селебріті вже випробували і оцінили EMSculpt.

Центр омолодження пропонує своїм клієнтам отримати затребувану процедуру EMSCULPT за вельми комфортною ціною. Один 30-хвилинний сеанс обійдеться нашим клієнтам усього в 700 грн.

Ремоделюючи свої контури з EMSCULPT в рекордні терміни без дієт і спортивних тренажерів. Запишіться на прийом в центр і отримаєте безкоштовну консультацію!

Emsculpt

1 процедура
1000 грн
Курс 6 процедур
5500 грн

Відгуки

Ольга:

«Сідниці завжди були моєю проблемною зоною. Зайвих кілограмів трохи, але всі вони затрималися в цій зоні. Ніякі вправи не допомогли мені позбутися від ненависної в'ялості. У розпачі звернулася в SMAS на процедуру EMSCULPT, не чекаючи занадто великого. Результат перевершив всі мої сподівання. Нарешті я можу без сорому носити бікіні та з задоволенням ловити чоловічі погляди. »

Марія:

«Після ліпосакції живота зіткнулася з тим, що залишилися складки шкіри, які не бажали йти. Після консультації з лікарем зрозуміла, що без втручання не обійтися. За кілька сеансів шкіра підтяглася, з'явилася пружна талія. Мені подобається, що ефект приходить поступово і зберігається надовго. Мій плоский животик виглядає чудово! »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]