Чи шкідливий Смас Ліфтинг?

Смас Ліфтинг – чи не шкідливий такий вид безопераційного омолодження? Таке питання виникає у тих, хто прагне зберегти свою красу на довгі роки і стежить за новинками індустрії косметологічних послуг.

В Україні сертифіковані всього три апарати для Смас Ліфтингу, але тільки один – Ultherapy – схвалений в США в результаті лабораторних досліджень і визнаний найбезпечнішим і ефективним.

IMG_5054

Відгуки пацієнтів про шкоду Смас Ліфтингу можливі тільки у разі неправильно проведеної процедури. Несертифіковане устаткування, низька кваліфікація лікаря, або її повна відсутність можуть викликати небажані наслідки – опіки підшкірного шару, відкриті рани, загострення хронічних захворювань. Щоб уникнути несприятливого розвитку подій, перевірте необхідні сертифікати і кваліфікацію спеціаліста, вивчіть відгуки про компанії, поспілкуйтеся з реальними пацієнтами, вже випробували Смас Ліфтинг на собі.

IMG_5046

То шкідливо чи ні робити процедуру Смас Ліфтингу?

Якщо її виконує грамотний спеціаліст на сертифікованому обладнанні, то така підтяжка обличчя найбільш краща, вона найменш травматична і не вимагає реабілітаційного періоду. Легке почервоніння проходить вже протягом декількох годин після роботи лікаря-косметолога. Крім того, один з найприємніших плюсів цієї процедури – то, що вона має накопичувальний ефект. Вплив ультразвуку на глибокий підшкірний шар стимулює посилене вироблення власного колагену – а це означає, що протягом декількох місяців результат з кожним днем ​​буде все більш помітний.