Багато хто питає, як часто можна виконувати пресотерапію і що це взагалі таке. Йдеться про сучасну методику апаратного масажу, під час якої використовується стиснене повітря. За його подання до спеціальних манжетів відповідає косметологічне обладнання. Такому впливу може піддаватися як тіло, так і окремі зони. В апараті передбачено програмне забезпечення, що дозволяє регулювати інтенсивність та тривалість тиску. Дискомфорт під час такої процедури практично не відчувається. І навіть навпаки, по тілу розливається приємне тепло, відбувається м’язове розслаблення.

Різновиди пресотерапії

Пресотерапія буває комплексною та вибірковою. У першому випадку впливає все тіло, у другому – окремі ділянки.

При комплексній пресотерапії пацієнт одягає костюм, що нагадує скафандр. При вибірковій – манжети.

Кількість сеансів може змінюватись від 4 до 10, вони проводяться з інтервалом у кілька днів.

Переваги пресотерапії та можливі мінуси

Один сеанс триває від півгодини до 40 хвилин. Ця методика добре підходить людям, які страждають від нестачі фізичної рухливості, які мають зайву вагу.

Користь пресотерапії полягає у активації руху лімфи, її застій нерідко провокує розвиток різних недуг. Пневмомасаж покращує кровообіг та обмінні процеси. За рахунок цього тканини краще насичуються киснем, відбувається відновлення важливих функцій, має місце загальний оздоровчий ефект.

Пресотерапія сприяє видаленню з організму токсичних речовин, надлишків рідини, чинить спазмолітичну дію. З її допомогою можна позбутися втоми, скутості рухів. Після сеансу покращується настрій, загальний тонус, відчувається приплив сил. Пресотерапія збільшує стійкість до стресів, благотворно впливає на роботу імунітету.

Мінусів у цієї методики практично немає, негативні наслідки можливі лише за неправильного вибору програми косметологом. Важливо знайти кваліфікованого спеціаліста, який знає усі нюанси виконання пресотерапії.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]