Як звузити пори

Розширені пори джерело більшості шкірних проблем. Широко відкриті канали забиваються потожировими виділеннями, пилом і брудом. У місцях закупорки утворюються комедони, які серйозно псують зовнішній вигляд. Самостійне очищення пор не вирішує проблему глобально. До того ж пориста шкіра не дозволяє накласти макіяж якісно і рівно. Домашні засоби також не допомагають ефективно звузити пори на обличчі. Тільки кваліфікований лікар-косметолог може порадити, як звузити пори на обличчі назавжди.

У салоні краси СМАС проводиться кілька професійних процедур, які допоможуть швидко звузити пори.

Чому розширюються пори

Пори – це багатофункціональні канали. Через них шкіра дихає, позбавляється від непотрібних елементів і отримує корисні речовини. Здорова шкіра на обличчі має вузькі пори, які практично не видно.

Як звузити пори

Вони виконують всі необхідні функції без перебою так як мають дуже дрібні отвори, куди не потрапляють великі частинки. При розширенні каналів з’являється цілий ряд проблем. Молекули пилу, бруду, косметики потрапляють в пору і забивають її, порушуючи обмінні процеси.

Причиною розширення пор найчастіше стає порушення роботи сальних залоз. Ліпідний обмін починає погано функціонувати в наступних випадках:

Перед тим як звузити пори на обличчі необхідно виявити проблему. Але найчастіше великі канали є результатом сукупності декількох чинників. Вирішити ситуацію самостійно складно в силу відсутності компетентності. Лікар-косметолог встановить першопричину і розробить ефективну методику для звуження пор на обличчі.

Як звузити пори назавжди: салонні методи

В інтернеті та друкованих виданнях чимало рекомендацій про те, як звузити пори в домашніх умовах. Виробники косметики випускають спеціальні засоби, що звужують пори на обличчі, заявляючи про їхню унікальність та ефективність. Але реальність така, що звузити пори на обличчі в домашніх умовах неможливо. Звичайно, маски звужуючі пори допомагають візуально вирівняти шкіру, але їх дія короткочасна.

Професійна косметологія відповість на питання як звузити розширені пори. За допомогою спеціальних пілінгів, процедур карбоксітерапіі і чистки обличчя HydraFacial можна не тільки звузити пори, але і добитись ефекту гладенької шкіри на довгий час.

Як звузити пори

Пілінг

Салонна процедура пілінгу – інтенсивний засіб, що звужує пори. Залежно від складності проблеми косметолог може призначити пілінг різного ступеня глибини:

Шукайте відповідь, як звузити пори на носі? Зверніться до косметолога і дізнайтеся, як вирішити вашу проблему.

Як звузити пори

Карбоксітерапія

Карбоксітерапія вирішує проблему з великими порами зсередини. Цей нехірургічний метод полягає у введенні під шкіру вуглекислого газу. Нешкідливий медичний газ вводиться ін’єкційно або нанесенням маски для обличчя звужуючи пори. Інвазивний спосіб більш результативний. Але і маска призводить до звуження пор, якщо процедура виконується в салоні, з дотриманням обов’язкових умов.

Карбоксітерапія не має обмежень за віком. Її можна поєднувати з іншими косметологічними процедурами. В результаті всього одного застосування пацієнт отримує звужені пори, гладку і доглянуту шкіру.

Як звузити пори

Чистка обличчя HydraFacial

Гідродермообразія або HydraFacial – неінвазивна методика очищення шкіри. За допомогою спеціального апарату проводиться якісне очищення, яке не травмує тканини і не вимагає відновлення. Потрійний вплив на покриви підходить для будь-якого віку.

Вакуумна насадка очищає забиті протоки і видаляє бруд.

Метод включає в себе кілька етапів:

Комплексний догляд не завдає шкоди, а результат видно відразу. HydraFacial звужує пори ефективно і безболісно.

Як звузити пори

Чистка обличчя в Києві: ціни, відгуки та фото

Клініка омолодження СМАС в Києві знає все про те, як звузити пори і добитись чистої сяючої шкіри. Ми пропонуємо своїм клієнтам цілий ряд професійних послуг, які допоможуть вирішити будь-яку проблему. Наші фахівці практикують індивідуальний підхід. Щоб дізнатися точну вартість чистки обличчя можна:

В останньому випадку клієнт отримує розгорнуту консультацію та рекомендації як прибрати проблему і правильно доглядати за обличчям.

На нашому сайті можна подивитися відео як звузити пори, і почитати відгуки клієнтів. У колекції до і після викладені фото наших відвідувачів.

Зателефонуйте нам зараз і дізнайтеся про вигідні акції на чистку обличчя будь-яким їх перерахованих методів.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]