Природний результат омолодження - чи не про це мріє кожна жінка, помічаючи на своєму обличчі перші ознаки старіння?

Боротися зі зморшками і обвислою шкірою можна різними способами. Від використання «anti age» косметики, до ножа хірурга. Але косметика, яка б хороша вона не була, не здатна глибоко проникати під шкіру, а пластична операція – завжди великий ризик.

На допомогу приходить апаратна косметологія.  Саме за допомогою апаратних методів можливе глибоке проникнення в підшкірні шари. І лідером по ефективності, простоті і безпеки є Смас ліфтинг.

За допомогою ультразвуку в підшкірному м’язово-апоневротичному шарі  SMAS відбувається інтенсивна регенерація тканин, вироблення колагену і еластину. Цей процес згодом наростає, тому ефект від процедури є накопичувальним і триває 2-2,5 року. Овал обличчя стає більш чітким, зморшки розгладжуються, обвисла шкіра підтягується.

Як же роблять Смас ліфтинг обличчя?

Перш за все, пацієнта консультує досвідчений лікар дерматолог-косметолог. З урахуванням індивідуальних показників до ліфтінгу вибирається глибина і об’єм впливу, визначається протокол процедури.

На вибрані для впливу зони наноситься розмітка. Ці ділянки виводяться на монітор. Завдяки 3D-візуалізації на апараті «Альтера», вплив максимально точний, кожен рух вивірений.

На задані ділянки впливає датчик, яким керує лікар-косметолог. Процедура триває від 40 хвилин до 3 годин в залежності від площі оброблюваної зони.

Разметка лица

Смас ліфтинг обличчя робиться дуже делікатно, з певною температурою впливу ультразвуку. За цим параметром лікар стежить дуже ретельно, щоб клієнт не отримав опіки глибинного шару.

На апараті «Альтера» це повністю виключено, недарма саме цей апарат визнаний в США Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів найбільш ефективним і безпечним. Це було доведено в ході численних клінічних досліджень.

В Україні апарат «Альтера» є одним з трьох сертифікованих апаратів для Смас ліфтингу.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]