Смас Ліфтинг - це відмінна альтернатива пластичної операції

За допомогою цієї апаратної косметологічної процедури можна легко помолодіти на 10-15 років. Секрет в тому, що організм сам починає інтенсивно виробляти еластин і колаген, що і призводить до видимих поліпшень зовнішності:

Суть процедури Смас ліфтингу – в точковому впливі імпульсів ультразвуку на глибинний підшкірний шар SMAS, в якому якраз і знаходяться м’язи, сухожилля і судини. Саме цей шар відповідає за чіткий підтягнутий овал обличчя і пружність шкіри.

Щоб відповісти на це питання, давайте розберемося, що відбувається під час Смас ліфтингу. Під час роботи датчиком ультразвук прогріває Смас шар, відбуваються термічні зміни, які і призводять до ліфтинг-ефекту. Зверніть увагу, що прогрів відбувається в глибинному підшкірному шарі, а не на поверхні шкіри.

Завдяки ультразвуку старий колаген руйнується, а замість нього починає вироблятися старий. Причому відразу після процедури ви побачите лише 20% результату, надалі вироблення колагену буде тільки наростати і приблизно до 4-6 місяців досягне максимуму.

Накопичувальний ефект від Смас ліфтингу – запорука довготривалого результату. Тому, щоб підтримувати молодість шкіри достатньо всього однієї процедури, яку можна повторювати через приблизно 2 роки.

Лифтинг век

Новий колаген та еластин покращують стан структури шкіри і мікроциркуляцію крові. Вони здатні підтримувати судини і позитивно впливають на судинну сітку в цілому. Ось чому купероз не є протипоказанням до ультразвукового ліфтингу. Але, в будь-якому випадку, перед процедурою необхідно проконсультуватися з лікарем дерматологом-косметологом, який врахує всі ваші індивідуальні особливості.

Щоб процедура була цілком безпечною, необхідно виконувати її на сертифікованому професійному обладнанні. Апарат Ulthera пройшов безліч клінічних випробувань і має всі необхідні висновки та сертифікати, що підтверджують його безпеку і ефективність.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]