Кількість ліній для процедури СМАС ліфтинг - скільки необхідно для досягнення ефекту

З віком овал обличчя втрачає свою чіткість і шкіра починає провисати під дією сили тяжіння. Так виявляються ознаки старіння. Косметичних кремів вже недостатньо – вони можуть вирішити тільки поверхневі проблеми шкіри. Щоб знову повернути овалу чіткість і розгладити вікові зморшки необхідно впливати на глибинні підшкірні шари.

З таким завданням справляється процедура Смас Ліфтингу. Лікар-косметолог проводить її за допомогою ультразвуку. Імпульси проникають в підшкірний шар SMAS – це м’язово-апоневротична система, яка тримає каркас обличчя.

Скільки ліній при Смас Ліфтингу потрібно на обличчя? Це залежить від декількох параметрів:

  • Марка апарату для СМАС ліфтингу.
  • Стан шкіри пацієнта.

Що стосується ультразвукових апаратів для Смас ліфтингу, в Україні пройшли сертифікацію кілька, але найбільш професійним вважається Ulthera System.

По-перше, тому що у нього існує система детальної візуалізації, що дозволяє лікарю проводити маніпуляції з особливою точністю. Кількість ліній тут буде більше, ніж на іншому обладнанні.

По-друге, це єдиний апарат, схвалений Food and Drug Administration – Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів в США. Це означає, що процедура, проведена за допомогою цього апарату, визнана цілком безпечною, що підтверджується клінічними випробуваннями.

Разметка лица

Скільки ліній треба на Смас Ліфтинг – визначає лікар. Якщо у пацієнта досить сильно виражені ознаки птозу – обвисання шкіри обличчя, то кількість буде збільшено. Протокол для досягнення найкращого ефекту включає на апараті Ulthera до 1000 ліній. Треба враховувати і те, що кожна ділянка обличчя теж обробляється по-різному. Лікар оцінює стан шкіри, підшкірного шару, вікових змін і діє згідно з протоколом виконання процедури.

Ефект ліфтингу, проведеного грамотним фахівцем на хорошому сертифікованому обладнанні, може зрівнятися з пластичною операцією, виконаною без скальпеля хірурга. Крім того, він ще й накопичувальний – вироблення власного колагену після процедури збільшується.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]