Що обрати смас ліфтинг чи філлери?

З віком колагенові волокна, які містяться в шкірі, перестають вироблятися в достатній кількості, і на обличчі проявляються перші ознаки старіння:

Сучасна косметологія пропонує кілька методів збереження молодості шкіри.

Смас ліфтинг – це ультразвукова підтяжка обличчя, без хірургічного втручання і порушення цілісності шкірних покривів.

Процедура полягає у впливі ультразвуком на глибокий підшкірний SMAS- шар – комлекс м’язів, сухожиль, і судин, що відповідають за рухливість каркаса обличчя.

Контурна пластика – ін’єкційна процедура, в ході якої під шкіру вводяться спеціальні препарати – філери.

За допомогою філерів можна розгладити зморшки і змінити контури тканин. Філлери стимулюють вироблення колагену в тих зонах, куди вони вводяться. Через кілька процедур в зоні введення препарату утворюються власні колагенові волокна.

Смас ліфтинг і філери - чи можлива сумісність цих процедур? Чи можна робити Смас ліфтинг після філерів і навпаки?

Сумісність цих процедур не тільки можлива, а й бажана! Вони можуть прекрасно доповнити один одного і дати найбільш яскраво виражений ефект.

Якщо у пацієнта є бажання і можливість, протокол Смас ліфтингу дозволяє за одну процедуру з розведенням зробити і ін’єкційну контурну пластику.

Якщо ж пацієнт не готовий на те й інше відразу, і хоче рознести ці маніпуляції по часу, це теж можливо. Але в цьому випадку рекомендується робити філери не раніше 1-2 місяців після ліфтингу. Особливо, якщо Смас ліфтинг проводився за протоколом від 800 і більше ліній, так як в цьому випадку вище ризик набряклості тканин.

Що обрати смас ліфтинг чи філлери

Дана процедура пройшла безліч клінічних випробувань, а апарат Ulthera є одним з трьох, які мають сертифікацію в Україні та визнані безпечними.

Процедура контурної пластики, на відміну від Смас ліфтингу, оборотна через досить короткий час, якщо результат не задовольнить пацієнта, то філери можна вивести з організму.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]