Що Найефективніше - Rf-Ліфтинг Або Smas-Ліфтинг?

Кожна жінка в душі молода в будь-якому віці. Але хочеться і виглядати на ті роки, на які себе відчуваєш! Тому багато хто звертається до секретів омолодження – процедурам ліфтингу. І якщо ця процедура не несе ризиків – то чому б її не зробити?

Що ефективніше - Rf-ліфтинг або Smas-ліфтинг?

Що таке ліфтинг обличчя?

Ліфтинг – це процес омолодження і розгладження шкіри, який відбувається за рахунок підтяжки шкірних покривів, збільшення тонусу м’язів шкіри, синтезу необхідних для молодості амінокислот – колагену і еластину.

Апаратний ліфтинг стає все більш популярним в наш час, оскільки це безболісна і фактично позбавлена ризиків процедура, яка при цьому дає досить великий і тривалий ефект. Найбільш поширеними варіантами апаратного впливу є RF і SMAS ліфтинг.

RF ліфтинг

вплив на шкіру і підшкірні волокна електричного струму, за рахунок чого піднімається температура тіла і організм починає природний процес омолодження. Процедура абсолютно безпечна і безболісна – навіть температура піднімається точково, тільки в місцях спрямованого електричного струму. Недоліком є ​​лише те, що бажаного результату доведеться почекати: повний курс включає мінімум 7 процедур, які можна повторювати раз в три-чотири тижні. Однак певний ефект помітний вже після першої процедури, і з часом він наростає.

SMAS-лифтинг

базується на використанні ультразвукових волн, які впливають на кожний покрів дуже глибоко – не тільки на глибинних слоях, але і на мишах. Дія ультразвуку дозволяє синтезувати колаген, за рахунок чого шкіра розгладжується, залишається свіжою, морщини пропадають – і це теж природним, естетичним шляхом, як і у випадку з РФ ліфтингом. Це – одноразова процедура, яка надає миттєвий ефект, який із часом ще і наростає – за рахунок продовження синтезу нового коллагена.

Що ефективніше - Rf-ліфтинг або Smas-ліфтинг?

Rf-Ліфтинг Або Smas-Ліфтинг - що вибрати?

RF або SMAS – що вибрати? RF та SMAS ліфтинги мають багато спільного, у зв’язку з тим, що процедури відносяться до нехірургічних апаратних маніпуляцій. Однак є і визначені відмінності. Щоб вам було більше розібратись у них, основні характеристики ми представили у таблицях.

Характеристики RF і SMAS ліфтинга

Що ефективніше - Rf-ліфтинг або Smas-ліфтинг?

Фінансове питання. Який варіант вигідніший Rf-Ліфтинг Або Smas-Ліфтинг?

З одного боку, процедура RF-ліфтингу дешевше. У Києві це в середньому 700 гривень за одну зону. У свою чергу СМАС ліфтинг обличчя буде коштувати 15000 гривень.  Але це – поверхневий погляд.  А тепер розглянемо питання уважніше, озброївшись калькулятором.

Що ефективніше - Rf-ліфтинг або Smas-ліфтинг?

Одна процедура RF-ліфтингу особливого ефекту не дасть. Необхідно зробити 7-10 процедур з періодичністю раз в три тижні, а це вже 7000 гривень. До того ж, для вас це зайві складності, оскільки вам доведеться витрачати час на поїздки в клініку, і давати обличчю «відпочивати» хоча б добу після процедури. А значить – не наносити макіяж, навіть якщо у вас запланована вечірка.

Вже через 6 місяців після закінчення курсу RF-ліфтингу будуть потрібні додаткові підтримуючі процедури (3-5). По суті, ви «підсаджуєтесь на голку» (звичайно, алегорично – при радіохвильовому ліфтингу голки не використовуються).

Що ефективніше - Rf-ліфтинг або Smas-ліфтинг?

SMAS ліфтинг – процедура одноразова, і результат ви отримаєте відразу (при цьому ефект буде посилюватися протягом 2-3 тижнів – це саме можна сказати і до RF-ліфтингу). Повторити процедуру рекомендується не раніше, ніж через 18 місяців – протягом півтора року результат буде збережуться без спеціальної підтримки.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]