Чи можна поєднувати Смас Ліфтинг з біоревіталізацією

Смас Ліфтинг – один з найефективніших безопераційних способів підтяжки шкіри обличчя. SMAS – це м’язово-апоневротична  система, яка відповідає за чіткість овалу обличчя і підтягнуту шкіру. За рахунок проникнення ультразука в глибокі підшкірні шари, відбувається стимуляція і вироблення колагену, що сприяє значному підтягування овалу і розгладження зморшок.

Ця процедура підійде всім, хто зіткнувся з “поплившим” овалом обличчя, обвисанням шкіри, другим підборіддям, глибокими носогубними складками, опущенням куточків губ і іншими явними ознаками в’янення.

Сучасна косметологія здатна значно омолодити обличчя і тіло, пропонуючи різні способи боротьби зі старінням. Способи ці можуть цілком поєднуватися, а іноді навіть доповнювати один одного. СМАС ліфтинг і біоревіталізація – поєднання цих процедур не тільки можливо, але навіть бажано у пацієнтів із сухою, збезводненої шкірою.

Чи можна поєднувати Смас Ліфтинг з біоревіталізацією

Чи можна після Смас Ліфтингу робити біоревіталізацію? Ці процедури добре поєднуються один з одним. Більш того, для підтримки ефекту лікар може навіть порекомендувати через деякий час після Смас Ліфтингу зробити курс ін’єкцій гіалуронової кислоти.

У Росії сертифіковані лише три апарати для проведення Смас ліфтингу. Але тільки один з них – Ulthera – пройшов досить серйозні клінічні випробування, після чого американські експерти визнали процедуру Смас ліфтингу Ultherapy безпечною. Великі західні клініки працюють з обладнанням, яке брало участь в глибоких дослідженнях і отримало всі необхідні сертифікати.

Вибираючи методи омолодження, потрібно, перш за все, переконатися в їх безпеці, ретельно вивчити особливості, а також можливість поєднання.

Смас ліфтинг і біоревіталізація, наприклад, цілком можуть доповнювати один одного. А їх грамотне поєднання здатне тільки поліпшити і продовжити омолоджуючий ефект.

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]